Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe następny :polew: jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA ej nie olewam tylko nie mam czasu... i nikt mnie nie zaprosił... ;( a nie mam czasu na "śledzenie forum"... nie sledzisz nie jedziesz łaski bez za tydzień jak będę miał czas to sam sobie zrobię imprezę spoko za tydzien bede na ogolnopolskim :>
  2. spokojnie mozesz smigac do aligatora na program koles godny polecenia sensowny ja jezdze juz rok czasu po jego programie i banan na twarzy jest caly czas :>
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe następny :polew: jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA ej nie olewam tylko nie mam czasu... i nikt mnie nie zaprosił... ;( a nie mam czasu na "śledzenie forum"... nie sledzisz nie jedziesz
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale urwal
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe następny :polew: jak byś przyjechał to też byś tak się tu witał tak w ogóle, OLEWACIE NASZ SKŁAD AA dzisiaj miałem jazdy więc niemogłem pozatym byłem na wsi u dziadków, skończe kurs to odbijemy jasne
  6. nowe hasełko ?? no i to dojebane jak kto wie o co chodzi
  7. no to dobrze ze dotarles łooo hulllla hooop
  8. pytanie retoryczne :gwizdanie: :gwizdanie: koks poprostu zaluje ze go tam nie bylo :gwizdanie:
  9. no zeby wogule tam pojechali
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    znowu żeś się zrestartował? no i to porzadnie
  11. ale skompy jakis ten zlocik
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano po mega wielkim melanzu i resecie :gwizdanie:
  13. siemano a bylo mega za***iście ale w moim wykonaniu niestety tym razem krotko :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez nie wiem wiec Stan tlumacz jeden ją bierze z tyłu, drugi z przodu [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:44_________________________________________________ Miszka by chciał rewizję osobistą Da się zrobić... jestem za ale tylko w opcji z tą panią którą wkleił Arek ajjjjjjjjjjjjjjjjj jakby taka wzięła Cię na rewizję to byś był "one minute man" ruchałbym ją z d.upy do ryja godzinami :bicz3: zboczeniec zrobilibysmy jej chinske kajdanki :gwizdanie: a co to ku***a jest ? i dlaczego teraz piszesz, że my skoro ja ją mam dupcyć sam sam byś jej nie ogarnął AAA czyli hamburger :polew: :polew: ja bym dał radę jej i trzem pokoleniom po niej na raz :polew: :polew: :polew: :polew:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka by chciał rewizję osobistą ale przez Pania porucznik ja też chce taka rewizję ale jeszcze jeden warunek musi byc mężatka :decayed: krolu nie przeginaj
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka by chciał rewizję osobistą Da się zrobić... jestem za ale tylko w opcji z tą panią którą wkleił Arek ajjjjjjjjjjjjjjjjj jakby taka wzięła Cię na rewizję to byś był "one minute man" ruchałbym ją z d.upy do ryja godzinami :bicz3: zboczeniec zrobilibysmy jej chinske kajdanki :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka by chciał rewizję osobistą Da się zrobić... jestem za ale tylko w opcji z tą panią którą wkleił Arek ajjjjjjjjjjjjjjjjj jakby taka wzięła Cię na rewizję to byś był "one minute man" ruchałbym ją z d.upy do ryja godzinami :bicz3: zboczeniec
  18. Ehe, rozumiem Czyli plany otwarte jak na razie. musi to przespac no to i ja pojde spad narka do jutra [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 22:58_________________________________________________ podziekowania za odwiedziny i pomoc techniczna
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ze stolika na sofe :gwizdanie: dokładnie narka nara
  20. to my ci dziekujemy ze zaszczyciles nas twoja osoba Gregor nie mówię tak nie mówię nie idę na TV miszka nie wyglupiaj sie dawaj
  21. no to dobrze urzedniku urzedu skarbowego
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ze stolika na sofe :gwizdanie:
  23. to my ci dziekujemy ze zaszczyciles nas twoja osoba
  24. e luz my przeciez jestesmy ostrozni :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.