Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie ze stanleyem zesmy sobie gonili na weekend finke i nic sie po niej nie dzieje na drugi dzien jest wypas wodeczka :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________ ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem ruszaj się bo za 10 minut zamykają no wlasnie mi sie nie chce jak cholera a smaki sa ale jak cos to mam calodobowy jak przycisnie :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem
  3. Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: no baaaa :evil: Nikt mnie tak jeszcze nie bił :kox: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________hmmm... zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :decayed: to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą :polew: :polew:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    smirnof to syyyyyyf fuj :sick3:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja jakos mialem smaka na browar jak nigdy te picie mnie wykonczy ja sie pomalu staczam no ale wybralem mniejsze zlo Redd's :polew:
  6. wiem wiem... :decayed: :decayed: Bieniek gratuluje kolorku. I jeszcze raz dzięki za zorganizowanie super Zlotu. Ma ktoś fotki mojego nowego klimatornika i navi?? Czaki ze swoim sprzętem może się schować.. :polew: zagadaj do lukaszR on ma napewno bo to cykal w calosci a i fura fajna siemian :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mysle ze napewno to bedzie wczesniej psytttt Redd's
  8. no ile mozna ci je razy dawac :gwizdanie:
  9. Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: ciebie pamięta na pewno w końcu go sprowadziłaś do parteru
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano po robocie z kobitkami
  11. dobry wieczor i po robocie pierwsza szychta po dwu-tygodniowym urlopie zabija
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu masz wsumie racje stanley lepiej zrobimy jakas nasiaduwe w domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:31_________________________________________________dobra ja sie zbieram spac jutro na rano do jutra
  13. podziekowania za kolejnego zlota bylo wporzo :kox: a i wiadomosc dla Moskala tablice do odbioru u mnie na slasku :polew: tak sie ociagal z odbiorem ze ich nie odebral
  14. dzisiaj juz fotek nie dam rady wkleic ale jutro sie postaram
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam po zlocie :kox:
  16. no i witam po zlocie bylo mega :kox:
  17. dobra panowie smigamy na zlota :kox: wiec zycze spokojnego weekendu i dobrych imprezek do zoba
  18. dla mnie tez rewelka graty za pomysl
  19. dobrze ze sie nic nikomu nie stalo, auto da sie odbudowac
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: To dawaj na to przepis.... ty jestes mlody to mozesz dylac w robocie po 12 godzin ja juz musze sie oszczedzac
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd dziewczyny niech ćwiczą... no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke placyk zaliczyła, czym corsą...? jak zaliczy placyk audikiem to będziesz mógł powiedzieć że zaliczyła audikiem to zaliczyla platyk i miasto wczoraj :gwizdanie:
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd dziewczyny niech ćwiczą... no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.