Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no wlasnie ze stanleyem zesmy sobie gonili na weekend finke i nic sie po niej nie dzieje na drugi dzien jest wypas wodeczka :kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:51_________________________________________________ ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem ruszaj się bo za 10 minut zamykają no wlasnie mi sie nie chce jak cholera a smaki sa ale jak cos to mam calodobowy jak przycisnie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja chyba zalece jeszcze po jednego redds'a do zabki bo smaki zalapalem
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: no baaaa :evil: Nikt mnie tak jeszcze nie bił :kox: [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:32_________________________________________________hmmm... zauważyłem przed chwilą że mam lekko głowe z tyłu rozciętą... Nie wiecie co to się mogło podziać...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli: :decayed: to jest koniec maski,zalep to,albo z ciągnij z twarzą :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
smirnof to syyyyyyf fuj :sick3:
-
Spoty Katowice i okolice
a ja jakos mialem smaka na browar jak nigdy te picie mnie wykonczy ja sie pomalu staczam no ale wybralem mniejsze zlo Redd's :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem wiem... :decayed: :decayed: Bieniek gratuluje kolorku. I jeszcze raz dzięki za zorganizowanie super Zlotu. Ma ktoś fotki mojego nowego klimatornika i navi?? Czaki ze swoim sprzętem może się schować.. :polew: zagadaj do lukaszR on ma napewno bo to cykal w calosci a i fura fajna siemian :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mysle ze napewno to bedzie wczesniej psytttt Redd's
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
no ile mozna ci je razy dawac :gwizdanie:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Najlepsze jest to,że sam sobie tą fote zrobił hmmm... jakoś tego nie pamiętam... :decayed: A mnie pamiętasz?... :gwizdanie: ciebie pamięta na pewno w końcu go sprowadziłaś do parteru
-
Spoty Katowice i okolice
siemano po robocie z kobitkami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wieczor i po robocie pierwsza szychta po dwu-tygodniowym urlopie zabija
-
Spoty Katowice i okolice
tu masz wsumie racje stanley lepiej zrobimy jakas nasiaduwe w domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:31_________________________________________________dobra ja sie zbieram spac jutro na rano do jutra
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
podziekowania za kolejnego zlota bylo wporzo :kox: a i wiadomosc dla Moskala tablice do odbioru u mnie na slasku :polew: tak sie ociagal z odbiorem ze ich nie odebral
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj juz fotek nie dam rady wkleic ale jutro sie postaram
-
Spoty Katowice i okolice
witam po zlocie :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i witam po zlocie bylo mega :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra panowie smigamy na zlota :kox: wiec zycze spokojnego weekendu i dobrych imprezek do zoba
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
dla mnie tez rewelka graty za pomysl
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dobrze ze sie nic nikomu nie stalo, auto da sie odbudowac
-
Spoty Katowice i okolice
w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox: To dawaj na to przepis.... ty jestes mlody to mozesz dylac w robocie po 12 godzin ja juz musze sie oszczedzac
-
Spoty Katowice i okolice
w c**ja lecisz non stop biorę przykład z najlepszych... (stan, miszka, kędzior, diman itp.) caly szkopuł w tym zeby zarobic i sie nie narobic :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd dziewczyny niech ćwiczą... no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke placyk zaliczyła, czym corsą...? jak zaliczy placyk audikiem to będziesz mógł powiedzieć że zaliczyła audikiem to zaliczyla platyk i miasto wczoraj :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd dziewczyny niech ćwiczą... no moja zaliczyla wlasnie placyk godzinke
-
Spoty Katowice i okolice
dobry bawcie się dobrze tylko odpowiedzialnie... i wypijcie za Magdę i mnie... ja tam nie będe pił :gwizdanie: to dobrze to bedziesz prowadzil pojazd
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
dobre :polew: