Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: hmm u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec no to się zaczęło :gwizdanie: no co kobita nie daje rady ale ja jestem jak zawsze gotow i sprawny wiec na fikoly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie kaszana jak zawsze :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: hmm u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec
-
Spoty Katowice i okolice
ja nas zapraszasz to sie dogadamy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu tak jak pisałem, ktoś zajmie się psem a ktoś pomoże ojcu przy bruku aaa i żadnej okazji przecież nie ma :gwizdanie: wiedzialem ze ty to potrafisz wszystko spiepszyc ale co tam sami se cos pochytamy
-
Spoty Katowice i okolice
wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nooooo jak śnieg w lipcu ale trzeba mu wybaczyć, jak postawi litra e no z litrem to sie wykupi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gniotek :polew: to dejebal
-
Spoty Katowice i okolice
no to niezla dzialka puść pw gdzie to go odwiedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty juz pijesz cos wczesnie zaczynasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________a i o ktorej sie tam u ciebie jutro pojawic
-
Spoty Katowice i okolice
a mi tez nie dziala :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:56_________________________________________________a co do flaszki to jestem za
-
Spoty Katowice i okolice
jak to sie robi bo tez mam z tym problem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
cześć pracy ja juz dzis po :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: uchyl rąbka tajemnicy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744 pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie: to chyba kanał gliwicki :gwizdanie: nie kolego tu cie zdziwie pare razy płynąłem 32km z francji do angli
-
Spoty Katowice i okolice
cześć pracy ja juz dzis po :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: uchyl rąbka tajemnicy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744 pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
lukash44
-
Spoty Katowice i okolice
no i doczytalem stasiu pare ciekawych linkow wkleiles ta pani rozwalila moje uczucia no i sie przywitam po delegacji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po delegacji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego czym ty sie upadlasz reeds ci juz nie podchodzi :gwizdanie: no jakos ostatnio nie mam smaku.. za duzo pod sklepem ich pije no ja tez wlasnie zaczolem przesadzac :gwizdanie: kuzwa nie wiem czy jutro dam rade wpasc... znow;/a juz dawno nie bylem i zapomniałem jak wygladacie... no mnie przawdopodobnie napewno nie bedzie bo nie zdarze na 100% niestety ;([br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:06_________________________________________________dobra to ja spadam spac narazie do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego czym ty sie upadlasz reeds ci juz nie podchodzi :gwizdanie: no jakos ostatnio nie mam smaku.. za duzo pod sklepem ich pije no ja tez wlasnie zaczolem przesadzac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego czym ty sie upadlasz reeds ci juz nie podchodzi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jednym nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam ponownie po browarku na miescie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry po robocie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:02_________________________________________________a i zapomnialem dodac jeszcze tylko jutro :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja anal intrudera nie pożyczam :gwizdanie: witom po robocie sknera prawdziwy mężczyzna nie porzycza ani pióra ani anal intrudera o samochodzie zapomniałeś :gwizdanie: :gwizdanie: samochod to juz polbiedy