Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: hmm u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec no to się zaczęło :gwizdanie: no co kobita nie daje rady ale ja jestem jak zawsze gotow i sprawny wiec na fikoly
  2. pewnie kaszana jak zawsze :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ty jutro nie świętujesz? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: hmm u mnie odpada, posesja rozkopana i pokój mały u mnie tez bo mieszkanie male i dziecko w drodze spokoj musi miec
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja nas zapraszasz to sie dogadamy :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu tak jak pisałem, ktoś zajmie się psem a ktoś pomoże ojcu przy bruku aaa i żadnej okazji przecież nie ma :gwizdanie: wiedzialem ze ty to potrafisz wszystko spiepszyc ale co tam sami se cos pochytamy
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wbijamy do ciebie bo jest ku temu okazja i tyle zobaczymy na miejscu
  7. nooooo jak śnieg w lipcu ale trzeba mu wybaczyć, jak postawi litra e no z litrem to sie wykupi
  8. gniotek :polew: to dejebal
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to niezla dzialka puść pw gdzie to go odwiedze
  10. ty juz pijesz cos wczesnie zaczynasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 22:12_________________________________________________a i o ktorej sie tam u ciebie jutro pojawic
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mi tez nie dziala :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:56_________________________________________________a co do flaszki to jestem za
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak to sie robi bo tez mam z tym problem :gwizdanie:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć pracy ja juz dzis po :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: uchyl rąbka tajemnicy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744 pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie: to chyba kanał gliwicki :gwizdanie: nie kolego tu cie zdziwie pare razy płynąłem 32km z francji do angli
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cześć pracy ja juz dzis po :kox: ale plan na jutro jest mega :kox: uchyl rąbka tajemnicy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 21:29_________________________________________________pamiętajcie żeby nie wchodzić do baru na statku http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=22744 pare razy plynalem promem ale takiej masakry jeszcze nie przezylem :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i doczytalem stasiu pare ciekawych linkow wkleiles ta pani rozwalila moje uczucia no i sie przywitam po delegacji
  16. kolego czym ty sie upadlasz reeds ci juz nie podchodzi :gwizdanie: no jakos ostatnio nie mam smaku.. za duzo pod sklepem ich pije no ja tez wlasnie zaczolem przesadzac :gwizdanie: kuzwa nie wiem czy jutro dam rade wpasc... znow;/a juz dawno nie bylem i zapomniałem jak wygladacie... no mnie przawdopodobnie napewno nie bedzie bo nie zdarze na 100% niestety ;([br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 22:06_________________________________________________dobra to ja spadam spac narazie do jutra
  17. kolego czym ty sie upadlasz reeds ci juz nie podchodzi :gwizdanie: no jakos ostatnio nie mam smaku.. za duzo pod sklepem ich pije no ja tez wlasnie zaczolem przesadzac :gwizdanie:
  18. kolego czym ty sie upadlasz reeds ci juz nie podchodzi :gwizdanie:
  19. witam ponownie po browarku na miescie
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry
  21. dobry po robocie [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 18:02_________________________________________________a i zapomnialem dodac jeszcze tylko jutro :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja anal intrudera nie pożyczam :gwizdanie: witom po robocie sknera prawdziwy mężczyzna nie porzycza ani pióra ani anal intrudera o samochodzie zapomniałeś :gwizdanie: :gwizdanie: samochod to juz polbiedy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.