Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! jestem za jak najbardziej i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3: e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie ) pierd*ole, nie jade :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! jestem za jak najbardziej i Ty Brutusie przeciwko mnie ? :bicz3: e tam zaraz przeciwko tobie poprostu za toba ( oczywiscie w samochodzie )
-
Spoty Katowice i okolice
no Stan prowadzi, a my z tyłu PSSSYYTTT !!! jestem za jak najbardziej
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był mi sie dzisiaj o tym spielu przypomnialo :gwizdanie: smigasz w sobote na tego spota do rybnika na grila [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:29_________________________________________________ tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 21:30_________________________________________________no i krolu przyszly te kabelki dzisiaj- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:gwizdanie: Mam jeszcze coś specjalnie dla Ciebie ale jeszcze się z tym nie uporałem. Nie wiem jeszcze... zgaduje dokladka mendo jedna no cos fajne zaczynasz miec te autko a nad zlotem sie nie masz co zastanawiac zabieraj rodzinke i w droge Mam nadzieję, że się tak właśnie skończy i będziemy razem się odżywiali na zlocie... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siema i co byłeś na meczu? słyszałem, że ładny wpier***l był no to mnie akurat nie dziwi- Spoty Katowice i okolice
tu nie ma sie nad czym zastanawiac dajesz na zlota smigamy pojedziemy w dobrej ekipie- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:gwizdanie: Mam jeszcze coś specjalnie dla Ciebie ale jeszcze się z tym nie uporałem. Nie wiem jeszcze... zgaduje dokladka mendo jedna no cos fajne zaczynasz miec te autko a nad zlotem sie nie masz co zastanawiac zabieraj rodzinke i w droge- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam tys jest świr graty za wytrwalosc w modach- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
arek furka sie teraz prezentuje obadam ja na zywo na spocie u was na wsi w sobote- Spoty Katowice i okolice
co te emoty robią dziobią jak dzięcioły jak króliki tryt i już tydzień temu była Tokarnia a w tym tygodniu zastanawiamy sie nad jakąś imprezownią gdzie nas jeszcze nie było w tym tygodniu ja sie pisze na balety toksa jeszcze raz? :gwizdanie: gdzie ta toksa bo nie wiem czy musze zatankowac znowu u stanleya czy mi starczy paliwa- Spoty Katowice i okolice
tydzień temu była Tokarnia a w tym tygodniu zastanawiamy sie nad jakąś imprezownią gdzie nas jeszcze nie było w tym tygodniu ja sie pisze na balety- Spoty Katowice i okolice
do soboty a co ma byc w sobote ze do soboty siemano kato rybnik :gwizdanie: chyba, że pogoria bo się pogoda zrobiła no ja sie na ten rybnik przejade a co do pogorii to watpie zeby az tak dobra pogoda sie skroila wiec chyba napewno rybnik [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 18:58_________________________________________________a tak pozatym to moze jakas impreza w ten weekend bo cos dawno juz sie nic nie dzialo :gwizdanie: a kedzior bywa na spotach tylko w weekend- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no on ci akurat przyjedzie tak daleko- Spoty Katowice i okolice
do soboty a co ma byc w sobote ze do soboty siemano kato- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bede jak zdarze z robota bo sie jutro troche wiecej zapowiada ale mysle ze bede no i siemano po robocie- Spoty Katowice i okolice
dobra pany fajnie sie z wami gaworzy ale czas sie zrelaksowac wiec spadam narka do jutra- Spoty Katowice i okolice
ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :polew: nie nie jesteś romantyczny i nie masz dobrego serca jesteś po prostu pipa i lać - jak kobieta powie nie jedziesz na spoty to ty idziesz stanąć do kąta i modlisz się, żeby już przestała po tobie krzyczeć :gwizdanie: no i wypowiedz kozaka od kobiet no no krolu czasami mnie zadziwiasz no ja mogę na spoty jeździć :kox: ta bo ona nic o tym nie wiem mysli ze ty juz spisz- Spoty Katowice i okolice
ale fury :slina: za rok jedziemy nie ma chOOOOja - to jest 800 km stąd :kox:a ja tam zauważyłem jeszcze coś innego fajnego prócz fur :gwizdanie: ano pare sie krecilo- Spoty Katowice i okolice
ok niech wam będzie, nic nie zrobie że jestem romantyczny i mam dobre serce :polew: nie nie jesteś romantyczny i nie masz dobrego serca jesteś po prostu pipa i lać - jak kobieta powie nie jedziesz na spoty to ty idziesz stanąć do kąta i modlisz się, żeby już przestała po tobie krzyczeć :gwizdanie: no i wypowiedz kozaka od kobiet no no krolu czasami mnie zadziwiasz- Spoty Katowice i okolice
zostawcie go zakochany jest to korzysta :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ale fury :slina:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: to kiedy imprezujemy w górach? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak talib zalatwi miejscowke wczoraj sie zapowiedzial ze do niego sie wybierzemy wiec czekam na jakies info kiedy weekend w gorach :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie pucol cos sie ostatnio slabo udzielasz towarzysko poznales jakas dziolche czy co - Spoty Katowice i okolice