Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba ciekawe czy Artur wykupił abonament na poruszanie się po moim zafajdanym mieście przestan jaki abonament przeciez tam sie nie da poruszac
-
Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba ja dzisiaj po robocie jade tankować, jedziesz też ? o ktorej
-
Spoty Katowice i okolice
stanley kiedy wracasz na firme bo mi sie palifko skonczylo ;( czy moze w rybniku ci sie lepiej podoba
-
Spoty Katowice i okolice
z tymi kołpakami to z 5 500 + RIKARO 6000 z recaro zrobię sobie fotel w domu :kox: zaje***ście nadawał by się na huśtawkę tylko te ciągnące się kable :polew: standardowy tekst Dimana :decayed: nie obgadywac mnie tu mendy jedne siemano taaaaaaaa gdzieeeeeeeee :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taki stary i taki imprezowicz :gwizdanie: stary ale jary :kox: jak to powiedziala pewna panna przezywam druga mlodosc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
standardowy tekst Dimana :decayed: nie obgadywac mnie tu mendy jedne siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano nie ma jak sie wybrac do czekolady i odrazu do roboty smigac drzemka w aucie w czasie drogi na przerwie i w drodze powrotnej wiec mozna znowu imprezowac
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ja spadam spac do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
no to tak odp na twoje meczace pytanie TAK przy spadku napiecie rozladowanym akumulatorze i przy kazdym odlaczeniu akumulatora esp sie swieci i po ujechaniu kilku km sie przystosowuje do toru jazdy i gasnie to wyczerpujaca odpowiedz a co do krytykowania wszystkich to nie wszystkich krytykujemy tylko ciebie bo od poczatku sie napinales i nie chciales za bardzo do tego zadufanego klubu nalezec jak pamietam a co do reszty to tez mam prace zone i dziecka nie mam ale to chyba nie jest problem azeby poswiecic troche czasu na forum zeby nie byc darmozjadem [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 00:06_________________________________________________ na spoty jezdzi czarna b6 ale czy ma listwy w macie to nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
no nie - sie zapiszesz i bedziesz mial serwis za darmo tos se wykombinowal a na pomoc jeszcze ani razu nie narzekalem na tym forum jak i na klubowym tak samo i na technicznym wiec daj co z siebie a bedzie ci dane a jak nie masz czasu na udzielanie sie na forum to zaplac komus i ci pomoze sprawdzi stan na komputerze i poda diagnoze
-
Spoty Katowice i okolice
jak się pisze tylko wtedy jak się potrzebuje pomocy to taka reakcja a sorry że nei piszę że dzisiaj już 7 piwo piję przed kompem lub że na Spirz bym uderzył d*py pooglądać....toż to takie tematy - to sama ciekawostka;) :polew: a czeko kolo sie spodziewasz jakiej reakcji jak na spotach sie nie pojawiasz na forum sie nie udzielasz no chyba ze masz problem z tym twoim wozidlem co ty myslisz ze tu ekipa robi za serwis audi goń do serwisu tam cie wysluchaja i pewnie beda probowac naprawic chodz watpie zeby naprawili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
00:11 miazga :polew: musisz być taki szczegółowy no ja wiem że w tej 11 sekundzie Pucek wystaje z bryczki, ale nie wiem kto dojeżdża kucuka - Kędzior, it's you?? dokladnie mech to jest kedzior
-
Spoty Katowice i okolice
czyli ile dopiero 5 minut temu wróciłem to co wyscie tam tak dlugo robili :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
czyli ile
-
Spoty Katowice i okolice
baska filmik jest poprostu dojebany :ad: wielki szacun :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
nowa parka sie zawiazala :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:26_________________________________________________smigam spac trzymta sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiec poszly zdjecia lacznie z impreza u seskich oczywiscie rowniez w odpowiednim temacie tez je znajdziecie http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/GokartyImprezaSescy#[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________smigam spac trzymta sie
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze nie wiem postaram sie byc Mam Twojego VAGa! A w Gliwicach czasem jutro nie będziesz? Miałbym sprawe... :gwizdanie: bede ale o 7 rano jak bede do roboty smigal potem na czestochowe uderzam
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze nie wiem postaram sie byc
-
Spoty Katowice i okolice
zdjecia poszly pany i panie http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/GokartyImprezaSescy#
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaraz beda moment
-
Spoty Katowice i okolice
w Rybniku tak się pracuje non stop wydawać polecenia, masakra :gwizdanie: już mi się to dziś znudziło to teraz mi załatw zniżkę na części no wlasnie ja potrzebuje egr i filtry wszystkie :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano w ten piekny poniedzialek ale byla masakra w robocie chyba z 50 stopni w sloncu
-
Spoty Katowice i okolice
co ten pomidor tam robi ? :polew: tez sie zatanawiam ze on sie tam zmiescil :gwizdanie: