Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. kazdy wybierze co mu bedzie pasowalo i jak daleko bedzie chcial jezdzic dobra robota Arek oby tak dalej
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po wczorajszej lekkiej przekomarzance to sie nie dziwie ze sam sobie robisz :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co fachura to fachura
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było wporzo poprawimy organizację, odetniemy kobitą dostęp do alkoholu i będzie jak odetniesz im alko to sie beda darly przy siatce trzeba kupić jakąś kratę najtańszych browarów to będzie spokój i kasy się zaoszczędzi dobrze gadasz tak cza zrobic kupic browar w biedronce i zalatwic toy-toya zeby nie kusilo je do baru chodzic sie odlac :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    było wporzo poprawimy organizację, odetniemy kobitą dostęp do alkoholu i będzie jak odetniesz im alko to sie beda darly przy siatce
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale nuda to zapodaj mi na PW jeszcze linka do zdjęć bez cenzury :gwizdanie: nie bylo takich ale na zywo dziewczyny niezle wygladaly nie wierze, pokaż To tylko da się zobaczyć na żywo dokladnie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na przyszly tydzien mysle ze tez sie wybierzemy bo miejscowka byla rewela tylko ze trzeba sie lepiej zorganizowac i trzeba odrazu siadke wyporzyczyc to sobie pogramy
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale nuda to zapodaj mi na PW jeszcze linka do zdjęć bez cenzury :gwizdanie: nie bylo takich ale na zywo dziewczyny niezle wygladaly
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zdjecia ze wczoraj z pogorii http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/WypadNaPogorieA4KlubPl#
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra czas spadac spac do jutra
  12. dobra czas spadac spac do jutra
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobry koles to se zareczyny obmyslij nie go h*j :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i powrocilem spam nadrobiony kezor to co ty za fotki porobiles jutro obczaje tera mi sie juz nie chce
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra dimany tez jada juz sie szykuja
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra odwoluje rower moja mi tu mowi ze na zaden rower nie idzie ma cos z noga jakies lekkie skrecenie sorry a tez chcialbym ja wziasc :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie koledzy i kolezanki ale piekna pogoda moze jakis wspolny wypad nad wode albo rowery jakies
  18. siemano ale mam smaka cos zrobic piekna pogoda jest tylko co rower - jezieorko czy cos tam
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jednak nie 2;1dla ghany
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i dogryweczka
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    silnik :thumbdown: co już chcesz zmieniać?? Lapszym silnikiem od 3.0 jest 3.2 to taki jak w R32. Ale jeśli auto ma służyć jedynie żonie to, to 3.0 jedynie zagazować, bo będzie wpierdzielało dużo paliwa, szczególnie w mieście. Do kobiety to ja bym polecał się zatrzymać na 2.0TDI i ewentualnie potem zchipować go jakbyś chciał sam se kiedyś nim pojeździć, to te 170 dieslowskich kucy będzie. gregor ale adam pisal ze nie chce studzic turbiny bo go to wkurza wiec tdi odpada to może warto zainwestować w takie cuś :http://www.allegro.pl/item1077939511_turbo_timer_apexi_turbo_off_tt_wroclaw.html jest to jakas mysl
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    silnik :thumbdown: co już chcesz zmieniać?? Lapszym silnikiem od 3.0 jest 3.2 to taki jak w R32. Ale jeśli auto ma służyć jedynie żonie to, to 3.0 jedynie zagazować, bo będzie wpierdzielało dużo paliwa, szczególnie w mieście. Do kobiety to ja bym polecał się zatrzymać na 2.0TDI i ewentualnie potem zchipować go jakbyś chciał sam se kiedyś nim pojeździć, to te 170 dieslowskich kucy będzie. gregor ale adam pisal ze nie chce studzic turbiny bo go to wkurza wiec tdi odpada
  23. prosto on coś pisze ja coś piszę i znów on po czym ja zmieniam zdanie i kasuję swój :gwizdanie: Myslalem, ze gej guru cos podzialal :gwizdanie: :> siemano jak tam zyjesz na obczyznie
  24. goncie sie ja spadam bo sie nieciekawie tu robi ide spac obludnicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.