Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kazdy wybierze co mu bedzie pasowalo i jak daleko bedzie chcial jezdzic dobra robota Arek oby tak dalej
-
Spoty Katowice i okolice
po wczorajszej lekkiej przekomarzance to sie nie dziwie ze sam sobie robisz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co fachura to fachura
-
Spoty Katowice i okolice
było wporzo poprawimy organizację, odetniemy kobitą dostęp do alkoholu i będzie jak odetniesz im alko to sie beda darly przy siatce trzeba kupić jakąś kratę najtańszych browarów to będzie spokój i kasy się zaoszczędzi dobrze gadasz tak cza zrobic kupic browar w biedronce i zalatwic toy-toya zeby nie kusilo je do baru chodzic sie odlac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
było wporzo poprawimy organizację, odetniemy kobitą dostęp do alkoholu i będzie jak odetniesz im alko to sie beda darly przy siatce
-
Spoty Katowice i okolice
ale nuda to zapodaj mi na PW jeszcze linka do zdjęć bez cenzury :gwizdanie: nie bylo takich ale na zywo dziewczyny niezle wygladaly nie wierze, pokaż To tylko da się zobaczyć na żywo dokladnie
-
Spoty Katowice i okolice
na przyszly tydzien mysle ze tez sie wybierzemy bo miejscowka byla rewela tylko ze trzeba sie lepiej zorganizowac i trzeba odrazu siadke wyporzyczyc to sobie pogramy
-
Spoty Katowice i okolice
ale nuda to zapodaj mi na PW jeszcze linka do zdjęć bez cenzury :gwizdanie: nie bylo takich ale na zywo dziewczyny niezle wygladaly
-
Spoty Katowice i okolice
zdjecia ze wczoraj z pogorii http://picasaweb.google.pl/117064727673485190313/WypadNaPogorieA4KlubPl#
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
Spoty Katowice i okolice
dobra czas spadac spac do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra czas spadac spac do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
dobry koles to se zareczyny obmyslij nie go h*j :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no i powrocilem spam nadrobiony kezor to co ty za fotki porobiles jutro obczaje tera mi sie juz nie chce
-
Spoty Katowice i okolice
dobra dimany tez jada juz sie szykuja
-
Spoty Katowice i okolice
dobra odwoluje rower moja mi tu mowi ze na zaden rower nie idzie ma cos z noga jakies lekkie skrecenie sorry a tez chcialbym ja wziasc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie koledzy i kolezanki ale piekna pogoda moze jakis wspolny wypad nad wode albo rowery jakies
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ale mam smaka cos zrobic piekna pogoda jest tylko co rower - jezieorko czy cos tam
-
Spoty Katowice i okolice
a jednak nie 2;1dla ghany
-
Spoty Katowice i okolice
no i dogryweczka
-
Spoty Katowice i okolice
silnik :thumbdown: co już chcesz zmieniać?? Lapszym silnikiem od 3.0 jest 3.2 to taki jak w R32. Ale jeśli auto ma służyć jedynie żonie to, to 3.0 jedynie zagazować, bo będzie wpierdzielało dużo paliwa, szczególnie w mieście. Do kobiety to ja bym polecał się zatrzymać na 2.0TDI i ewentualnie potem zchipować go jakbyś chciał sam se kiedyś nim pojeździć, to te 170 dieslowskich kucy będzie. gregor ale adam pisal ze nie chce studzic turbiny bo go to wkurza wiec tdi odpada to może warto zainwestować w takie cuś :http://www.allegro.pl/item1077939511_turbo_timer_apexi_turbo_off_tt_wroclaw.html jest to jakas mysl
-
Spoty Katowice i okolice
silnik :thumbdown: co już chcesz zmieniać?? Lapszym silnikiem od 3.0 jest 3.2 to taki jak w R32. Ale jeśli auto ma służyć jedynie żonie to, to 3.0 jedynie zagazować, bo będzie wpierdzielało dużo paliwa, szczególnie w mieście. Do kobiety to ja bym polecał się zatrzymać na 2.0TDI i ewentualnie potem zchipować go jakbyś chciał sam se kiedyś nim pojeździć, to te 170 dieslowskich kucy będzie. gregor ale adam pisal ze nie chce studzic turbiny bo go to wkurza wiec tdi odpada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prosto on coś pisze ja coś piszę i znów on po czym ja zmieniam zdanie i kasuję swój :gwizdanie: Myslalem, ze gej guru cos podzialal :gwizdanie: :> siemano jak tam zyjesz na obczyznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
goncie sie ja spadam bo sie nieciekawie tu robi ide spac obludnicy