Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
e tam zaraz pijoki degustatorzy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a ja musze wiec cza bedzie uruchomic CB :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ale jestem wypluty masakra ale bylo zajefajnie podziekowania dla wszystkich co umilili ten weekend no i tez sie do zyczen dołączam wszystkiego najlepszego egon
-
Spoty Katowice i okolice
bedziemy sie starac gregor juz sie zabiera za jajecznice i smigamy :kox: :kox: wiec bedziemy na ta 11.30 u kedzisana
-
Spoty Katowice i okolice
siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli no widzisz jakie łoje tyle gadania a teraz cisza SMS poszły jak nie będzie odzewu to zaczynam wydzwaniać [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:44_________________________________________________Seski zwerbowany Bulczas też pisze że by raczej jechał Dimek ustalmy godz o której będziecie mysle ze damy rade o 12.00 wyjechac wiec gdzies okolo 12.45 bysmy byli u ciebie kedzior wiec moze sie na ta godzine ustawmy a jak nie to wy juz jedzcie a my dojedziemy no i jeszcze jedno co z tym noclegiem tam bo bym sie czego napil dawno nic nie pilem jakos przed chwila to bylo
-
Spoty Katowice i okolice
siemano co z ta pogoria cholera kedzior organizuj cos dzwon do ludzi i jedziemy siatke cza zorganizowac zeby nam jej nie wynajeli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana lekkoa nie wyspany ale chetny na wyjazd na pogorie kto sie pisze deklarowac sie bo cza siatke wynajac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja pożyczyłem mojego akjamowi wiec tez ci jutro nie pomogę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja sie pisze
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: co za jelop
-
Spoty Katowice i okolice
no co taki zdziwiony jest propozycja zeby na pogorie jechac i zostac tam na noc jakis namiot albo domek zeby mozna by sie napic jakiegos alko
-
Spoty Katowice i okolice
siemano no i co do tej soboty to moze by juz jakies konkrety omowic bo potem to rzeczywiscie na szybko wszystko zalatwione bedzie ja moge jechac nawet na noc tak jak pisalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cały czas nadmuchany?? nooooo a i pany z tym spaniem to bardzo dobry pomysl mozna bedzie sobie cos wypic na spokojnie cza sie zastanowic i zrobic jakies plany podobno 1 domek i mozna w 12 osob spać w spratańskich waruknach ale zawsze najebani bedziemy to sie nie zorietujemy ze jest kiepsko w domku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cały czas nadmuchany?? nooooo a i pany z tym spaniem to bardzo dobry pomysl mozna bedzie sobie cos wypic na spokojnie cza sie zastanowic i zrobic jakies plany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja sie pisze jak co dawac znac i smigamy to są takie dopiero wstępne przymiarki jak będziem znać szczegóły to napewno damy znać Ps. weź ponton a jakże nawet z bagaznika go nie wyciagalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano no ja sie pisze jak co dawac znac i smigamy
-
Spoty Katowice i okolice
dziekuwa za grila misiaczki
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 13:03_________________________________________________ Gdzie ta dolina tam gdzie wtedy był ten Grill??? tak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
Spoty Katowice i okolice
wytrzymałem ale pepsi mogę?? Dimek coś dla ciebie dziadzia DonGuralEsko & Matheo - Dziadzia [2009] *Inwazja Porywaczy Ciał* :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jami jami :polew: fuj
-
Spoty Katowice i okolice
czyli mialem racje ze to moze byc ten gruby kabel co idzie do rozrusznika
-
Spoty Katowice i okolice
Co w tym śmiesznego :gwizdanie: Cena? Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie: 10k max :polew: Chyba dopłaty do ceny rynkowej dziadu ja ci dam dziadu jak juz to dziadek
-
Spoty Katowice i okolice
Co w tym śmiesznego :gwizdanie: Cena? Ciekawe jakbym mojego sprzedawał ile musiałbym se za niego policzyć :gwizdanie: 10k max :polew: