Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie dokulalem
-
Spoty Katowice i okolice
no mysle ze nie dluzej niz pół godzinki czyli akurat zebyscie zapalili grila :gwizdanie: zatem dozobaczyska ! no to do zobaczenia
-
Spoty Katowice i okolice
no i grila rozpalcie [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2010, 16:37_________________________________________________ no mysle ze nie dluzej niz pół godzinki czyli akurat zebyscie zapalili grila :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
szerokosci zagrzejcie miejsca my dojedziemy pare minut po was
-
Spoty Katowice i okolice
no to bedziesz naszym reprezentantem na weselu
-
Spoty Katowice i okolice
ja bym tam w drodze powrotnej skoczył - zrobią sobie fote chłopaki z nami i będzie, że było u nich na spocie 50 osób cza prezydenta wybrac wiec nie wiem czy da rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kezor co mowil ze wezmie i kedzior tez mowil o bumboksie
-
Spoty Katowice i okolice
obawiam sie że po najbliższym weekendzie szanowni klubowicze nie będą w stanie :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie
-
Spoty Katowice i okolice
no to chyba bym tez chcial to zobaczyc przewieziesz mnie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie i juz po szychcie takie lubie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiadomo i jeszcze gary do umycia :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bezczelny typ :bicz3: No ten się odezwał co przyszedł na gotowe po pogawędkach z kumplami z LO! jakie LO chyba z zawodowki
-
Spoty Katowice i okolice
nastepnym razem zebym czasem nie musial kielbasy kupowac wszystko ma juz byc przygotowane :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koledzy
-
Spoty Katowice i okolice
pierdziel szychty.... jedź już rozpalać dobra to jade to trudno najwyzej dojedziesz :gwizdanie: myślałem, że zaczekasz sie zobaczy
-
Spoty Katowice i okolice
pierdziel szychty.... jedź już rozpalać dobra to jade to trudno najwyzej dojedziesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam, ale jutro wymieniam gumę na przegubie w ADRku ojca, więc jak mi się nie rozleci to Ci go przytargam do zatoru no właśnie też muszę gumę wymienić, to przy okazji w Zatorze podpytam Ciebie ale nie wiem czy do zatory mi nie jebnie przegub bo podobno lubią dupnąć jak walnie osłona (choć u mnie lekko wypluwa na razie smar) pozostaje mi się pomodlić najwyzej cie wezme na hol :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie grilowicze jeszcze 2 szychty i ogien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie a i zapisalem sie na ten ogolnopolski wiec miron spokojnie wczoraj juz mi sie nie chcialo pozno bylo jak wrocilem do domu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakto nie rzygasz przy ludziach chyba ze mnie nie liczysz siemano f*ck zaaapooomniałem I tu Cie mamu Pucławie... :polew: :polew: eeee tam na szczęście nie znasz szczegółów Diman, proszę nie mów Diman opowie... postawie mu browara w zatorze i wyśpiewa jak kanarek wszystko..... nie jestem przekupny wiec nic nie wyspiewam przykro mi cza bylo byc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhhh to były czasy nikt pobity do domu nie wracał nie to co teraz ooo tu się zgodzę, a wyczynialiśmy konkretnie :> :polew: mówicie o tym jak by to było 10lat temu :polew: Bo se wkręcają, że już dorośli są dziadku... nie fikaj bo już nie masz tych ruchów co kiedyś za młodu :gwizdanie: odrazu widac kto by tu chetnie do kryki dziadkowi kopnal