Treść opublikowana przez Ghost Dog
-
[ALL B5] White&Black
Edit Jest zderzak przód S4. Zdjęcia wkrótce
-
Spocik Lubuski :)
Ej panowie co raz w miesiacu kto chce to wpada co tydzien jak do kosciola. A ty dalej o piciu. A tak na marginesie chcialem sie zapytac dlaczego jak ruszam i mam 4 tys. obr. to cos mi piszczy ? Trzeba cos wymyslec z ta impreza
-
Spocik Lubuski :)
Nie prościej allegro?
-
Spocik Lubuski :)
Fifus, pimpek,czarek itp
-
Spocik Lubuski :)
Na niedziele bede mial niespodzianke drodzy koledzy. A przyjezdrzajcie bo jeszcze jest kilka nowych maskotek.
-
Spocik Lubuski :)
Niestety wiemy ;( Ale mam nadzieje ze z nami zostajesz i bedzie nastepna [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________pany i jak z niedziela
-
Spocik Lubuski :)
Odrazu pod namiot ja mam domek juz zampomniales karolu? Mozna spokojnie jechac z piatku na sobote. Juz "stodoła" (club) bedzie w niesulicach otwarta. Ale o tym to chyba na spocie pogadamy.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:15_________________________________________________Panowie co jest. Co z dzisiaj? Ktos si pojawi.
-
Spocik Lubuski :)
No dokładnie z jednym bobasem dasz rade. Chyba ze zamien sie na avanta [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:35_________________________________________________Ej panowie co taka cisza. Jak tam w niedziele?! Kto sie pojawi? Znow do papa pizzy moze
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
A mi najbardziej
-
[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!
Normalne ze tak szybko na gazie ci podskoczy bo ma wieksza temp. spalania. Obroty sie normuja jak ssanie sie wylaczy. Nie powiem ci wiecej bo w zyciu nie mialem auta na gaz i nie bede miec szkoda silnika. Ale wedlog mnie powinno sie najpierw rozgrzac na bezynie silnik.
-
Spocik Lubuski :)
Nie ma problemu. Karol ja byłem tylko oddelegowany przez kobiete do domu. Ona prowadzila bo ja nie moglem :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
Krotki niczego innego sie nie spodziewalem. Work jak zawsze ugadaj szefa ze 2 razy w tyg. masz spot Ja bede na 200%
-
Spocik Lubuski :)
No ja też co tu dopracowywac. Ma byc was/nas duzo. Topor powiedz zeby malina wziol Vag'a.
-
Spocik Lubuski :)
Panowie co u nas w lubuskim tak cicho. Na spoty malo kto przyjezdrza. Piszcie cos ktos moze jakies mody robil. P.S Co z tymi światlami stopu w logo audi?
-
Spocik Lubuski :)
Nie na krótkich dziurach nie tzn. tez bo tarabani caly czas. A powiedz mi przyjacielu jak zaleje dach ( samemu) tak zeby nie było widac
-
Spocik Lubuski :)
krótkich dziurach nie bardzo rozumiem. Panowie co sadzicie chce zalaminowac caly tylny zderzak a pozniej klape od bagaznika włóknem węglowym prosze o opinie
-
Spocik Lubuski :)
A moga bo stukanie pojawia sie gdy koło skacze góra dół na drodze czyli caly czas
-
Spocik Lubuski :)
Potrzebuje rady z tym stukaniem. Alez konian to był przypadek przechodziles na czerwonym.
-
Spocik Lubuski :)
Nie polecam brac z tamtego komisu. Ja kupilem swoja w pazdzierniku co rusz wychodza nowe usterki. Auto bylo prawdopodobnie po dzwonie choc nikt mi nie powiedzial ogolnie przekombinowane. A co do usterek chlopaki tak mi dzwoni w zawieszeniu ze szalu dostaje co to moze byc
-
Spocik Lubuski :)
Siemka Panowie jako ze temat maskotek lubuskiego umilkl a bylem dzis w IKEA w poznaniu zakupilem 9 szt. maskotek cena za jedna 1,99zl. Wiec prosil bym zeby stali klubowicze byli jutro ( niedziela) na carefourze. Maskotka przedstawia zielonego krokodyla w kropki ( nie wiem czemu troche jak by mial ospe) Bardziej meskich nie było
-
Spocik Lubuski :)
Bede na 200% Tylko zeby nas troche bylo
-
Spocik Lubuski :)
Czyli dzisiaj nie bedzie nikogo
-
Spocik Lubuski :)
i co mamy skakac z radosci Jak z jutrem deklarowac sie
-
[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!
Nie przesadzaj nie ma w polsce miasta bez dziur. Ja u siebie tez nie mam lekko. A -35 to nie duzo nawet nie odczujesz a komfort jazdy i wyglada sie poprawia
-
[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG
Dziewczyna Auto 2.8 musi byc żeby w miescie widzieli Lampy tyl :thumbdown: daj polifty Rura wrzuc jakas koncowke ultera Ogolnie gratki