Treść opublikowana przez Ghost Dog
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
No ja jeszcze swojej nie testowalem ale juz 160 pomykalem mysle ze do 200 zaryzykuje ale dopiero na dobrej drodze wiosna
-
[ALL B5] Bremse Licht
Ogolnie w ksiace to dokladnie znaczy swiatla hamowania tez mi sie pojawilo wymienilem zarwke i jest ok. Sprawdz czy gdzies ktoras sie nie przepala bo tez moze pokazac.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jak pojechalem na wymiane bo juz trza było. To mi wlali Castrola Edge'a. I niestety filtr oleju Filtrona.
-
Spocik Lubuski :)
Jeszcze teamt do omowienia z zona Ale sie zobaczy
-
Spocik Lubuski :)
No i super 17 to bedzie duzo czasu na pogaduchy a pozniej do roboty. Topor juz zamontowalem lampki Na wielkie picie hmmm..... Kobieta na zakupy a ja na spocik moze moze
-
Spocik Lubuski :)
Mi sie wydaje ze niedziele była ok. Tylko tak na 17 W sobote jest zawsze odpoczynek od pracy i czas na rodzine.
-
Spocik Lubuski :)
No to czas zainwestowac w gps do sledzenia autka. Albo pomalowac hameraidem czerwonym To co nie bedzie poznaniakow szkoda Panowie a co sadzicie aby przelozyc godzinke na troszke wczesniejsza?
-
Spocik Lubuski :)
Dobranoc dla spiacych. Ja jeszcze w robocie To licze za tydzien na Vagowanie i frekfencje 100% i nie interesuje mnie czyjas choroba jakies oklady, zerwane folie macie byc i juz.
-
Spocik Lubuski :)
No wiem wiem ale termin mi kolidowal z wyjazdem w gory z kobieta. Jak bym odmowil to by mnie zabila i do lozka bym przez rok nie wlazl, spla bym na materacu
-
Spocik Lubuski :)
Oj ja bym swoja z Vagował
-
Spocik Lubuski :)
Ups nie zdazylem Wpadac wpadac ale jak chlopaki z wielkopolski sie zjawia to nie mozemy dac plamy i musi byc min. 8 os.
-
Spocik Lubuski :)
Tzn. ze liczylem ze bedzie wiecej osob. Witaj co cie tu sprowadza
-
Spocik Lubuski :)
Nie ma sprawy many. Jestem zniesmaczony dzisiejszym spotem poprostu brak slów
-
Spocik Lubuski :)
Moja to lepiej drugi weekend grudnia bo pozniej to świeta.
-
Spocik Lubuski :)
Hmmmm... Ktos tu chce zarobic $$$$ Ale ja sie skusze A wracajac do tematu karpacz albo szklarska jest tanio. wiec ktos musi zaczac szukac, moge zogranizowac wyjazd dajcie tylko nowy temat. A pytanko nie mozna byloby robic spociku o 17?
-
Spocik Lubuski :)
Wiesz zakopane ok ale to jeden z drozszysz kurortów
-
Spocik Lubuski :)
Przyda sie ciepla kawka :> No i trzeba fotki z nowa A4 zrobic :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
No i najwazniejsze nowy grill powoli do przodu i bedzie kogut
-
Spocik Lubuski :)
Faworki to nic ja chce paczke gumek kulek wiekszy rarytas ale kawka moze byc. Topor to zaloz temat napewno sie ludzie wypowiedza bo to fajna sprawa. Ja bylem w weekend spotu w wolsztynie w Szklarkiej Porebie w pensjonacie w centrum od osoby za dobe 30zl waruki znosne i mozna bylo pic do rana P.S Spocik mogl by byc na 17
-
Spocik Lubuski :)
No mam nadzieje ze dalej w kazeda niedziele. Moze w niedalekiej przyszlosci wyjazd weekendowy w góry. Mozna by sie zintegrowac only man
-
Spocik Lubuski :)
Hmmmm..DUB-style Moze jasniej Nowak jeszcze troche i jego pobijesz http://www.tuningfever.fr/pics-med-3105-14381-cadillac-dubstyle.jpg
-
Spocik Lubuski :)
Ja dzis zakupilem swoja A4. Wiec jako nowicjusz sie pojawie obowiazkowo ale tylko na godz. bo do roboty na 19:30 Bede
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Rejestruje sie bo za tydzien kupuje Audi A4. Bedzie to moj drugi samochód. Wcześniej miałem Honde Prelude III gen. Jak tylko bede mial autko to jestem otwarty na zloty i spoty :> Pozdrawiam wszystkich GD