Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ghost Dog

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ghost Dog

  1. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Uwaga, mega pilne. ktos kiedys wspominal ze moze zainstalowac do mojej nokii E51 jakas mape garmina czy cos pod ten desen. Wyjezdzam we wtorek do Chorwacji i przydałby sie cos takiego. Prosze o mega pomoc:"d
  2. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ko
  3. dobra chlopy postaram sie pojawic narazie jeszcze jestem we wrocku takze moze sie uda
  4. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  5. Panowie takie pytanie nie wiem czy dam rade goscic we wrocku do 18. Czy ta godzina jest dla was na kazdy spot konkretna czy moze byc wczesniej
  6. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Do d*py tam . Podniecacie sie jak mrowka okresem
  7. Nie ma szalu na 19"
  8. Witam Panowie bede w niedziele we Wrocławiu. Moze wpadne jezeli do 18 posiedze. Pozdrawiam
  9. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Mnie chyba nie bedzie panowie mam zero mocy po robocie
  10. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jak jutro ze spotem kto bedzie?
  11. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Supr kolejny fan. To chlopy gdzie tym razem bo kurde cos ciezko sie dogadac. Makro czy moze teraz Auchan
  12. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Poprostu wedlog mnie tam bedzie lepiej
  13. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Panowie poprostu na Auchanie jest o wiele wiecej miejsca ( tył sklepu przystanek MZK)
  14. Niby wszystko ok ma tez ten problem do B5 97r. kupiłem kiere od S3 mam ta tulejke ale stara taśma nie pasuje a od poliftowej B5 czy S3 nie podchodzi pod przełącznik zintegrowany.
  15. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    C A
  16. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Makro jest dla BMW Duzo miejsca w niedziele jest na parkingu na Auchanie. Moze tam
  17. Kiera S4 juz jest
  18. Przydało by sie. Czytalem to o zawodach. Niezly pomysl ale na 150km trzeba jeszcze poczekac bo na 200 to juz napewno nie ma kasy narazie. wpadajcie chlopaki mozna by wykombinowac jakis grubszy spot porzadnie to przygotowac i zrobic to nad jakas woda bo fajnie by wygladalo ponad 30 a4 jadacych jedna za druga na spot
  19. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    To super przynajmniej wiesz jak dojechac.
  20. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Bluesman zjazd homoseksualistow ze piszesz ze beda fajne i ladne chlopaki. Topor,Pawel S3 i ja bede na pewno, malina podejzewam ze tez sie pojawi.
  21. No wiec tak gleba jest w sam raz nizej nie bedzie. Kiera od eski bedzie na dniach. Powiem szczeze lampy sa ok mi sie podobaja i napewno bardziej by szpeciła czarna maska. Czlowieku to nie civic zebym mial czarna maske. Dach bedzie czarny ale to przy malowaniu auta.
  22. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jak ktos znajdzie nie to zatrzymac i zabic
  23. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ko Ko
  24. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    A ty co z tym ciagle man
  25. Ghost Dog odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Malina ma. Bluesman dales czadu ty grasz gdziec cos? Chlopy dla mnie bomba ze bedzie hit i git raz w miesiacu ale jak ktos chce ogladac wasze mory co tydzien to co ma zrobic Blues sugeruje kupic nowe opony przynajmniej na os napedowa i startowac troche spokojniej to nic nie bedzie piszczec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.