Treść opublikowana przez Ghost Dog
-
Spocik Lubuski :)
Mucha i jak lampi przednie chcesz kupic ?
-
Spocik Lubuski :)
Panowie zawias juz w chatce Super fajny git i wogle ma nawet Tuv. Topor narazie kasy brak zeby zalozyc wiec kontaktu do ziomka nie porzebuje
-
Spocik Lubuski :)
Klimatronic Nowak ja czaje sie na 18" przy glebie Sach -35 bedzie chyba git ?! No i ten zderzak od S4 Przykładowe maskotki http://www.allegro.pl/item519882260_odlotowa_figurka_maskotka_do_samochodu_na_prezent.html http://www.allegro.pl/item504373726_happy_tree_friends_wyjmij_kroliczkowi_flaki.html
-
Spocik Lubuski :)
No ja na 4x łyse lato A do Zawady tez droga nie ciekawa
-
Spocik Lubuski :)
18 pod cerfourem bede 100%
-
Spocik Lubuski :)
No nie ja nie mam spalania w miescie <6l :>
-
Spocik Lubuski :)
Ja felge na rondzie wykrzywilem a jechalem na 2 biegu Ale jak nie to nie
-
Spocik Lubuski :)
Witka Panowie myslalem moze jutro zrobimy spot na krematorium poslizgamy sie troche :laghing2: co wy na to...?? A malina mogl bys wziasc VAG'a bo cos z radiem mi nie teges. No milo ze nasze grono sie powieksza sugeruje wymyslis maskotke klubowa
-
Spocik Lubuski :)
To co kto bedzie bo ja bede napewno. Pisac bo sam nie bede siedzial na parkingu.
-
Spocik Lubuski :)
Wszystkiego Najlepszego Panowie na nowy rok 2009.
-
Spocik Lubuski :)
A tylni od avanta S4 bedzie pasowal? Bo jak kupowac to dwa.
-
Spocik Lubuski :)
http://moto.allegro.pl/item511936308_audi_s4_95_01_zderzak_przedni_przod_oryginalny.html Panowie taki zderzaczek na przod podejdzie
-
Spocik Lubuski :)
uuuuuu.... to nie dobrze. Nie spodziewałęm sie tego po tobie Ja bede na 100% jak zawsze
-
Spocik Lubuski :)
Moje jest wieksze 5,2 litra
-
Spocik Lubuski :)
Ja wygralem Heh dobrze jechal Topor z Malina
-
Spocik Lubuski :)
7 os. autkami a Nowak dalej A3
-
Spocik Lubuski :)
Dobra to pogadamy na spocie. Ludzie co w uszy bedzie zimno pogoda nie taka czy co. Dawac na spot pokazemy tym z 80
-
Spocik Lubuski :)
Obniza jak bylo napisane na linku aukcji o 35mm no cena ciakawa dzwonilem do niego i jade osobscie. Z checia zabral bym kogos kto sie bedzie znal. Moze masz we wtorek czas Topor
-
Spocik Lubuski :)
Ten klubowicz wlasnie wygral aukcje http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=507043057
-
Spocik Lubuski :)
Bede na 100% chcby nie wiem co i tak dojade
-
Spocik Lubuski :)
Co by na świeta bylo wesolo http://www.smog.pl/wideo/16622/skoczyl_z_wiezowca_i_przezyl/ :> Wesołych Świat Pany.
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
Felgi ok (skusil bym sie na nie) Naklejki zczaczka audi super tez nad tym myslalem ale nie wiedzialem jak bedzie wygladac teraz wiem.
-
Spocik Lubuski :)
Kto odpocznie ten odpocznie ja od 2 dnia swiat dalej pracuje wolne dopiero po sylwestrze jeden dzien bo zbieram na urolp dni :>
-
Spocik Lubuski :)
Thx smieszny. Topor daj mi przynajmiej jakies wskazowki http://www.twisted-humor-online.com/index.php/Gross-Videos/2-girls-1-finger.html Jak juz lecimy w hardcore to dam od siebie, ja osobiscie nie dalem rady ;(
-
Spocik Lubuski :)
:polew: Hehehe No na maxa poleciales