Treść opublikowana przez Ghost Dog
-
Spocik Lubuski :)
Ja mam parking przy domu ale nie strzeżony. Obiekt jest ogrodzony + dwa owczarki
-
Spocik Lubuski :)
Smieszny moze do Studia w sobote Jak juz jestes Bo ja tam chyba zawitam
-
Spocik Lubuski :)
No tak tak caly tydzien przed nami ale biore za slowo. Wezme barszczyk w termosie. Aj Toporski jak cos wymysle to wtedy dam znac
-
Spocik Lubuski :)
No mam nadzieje. Tak myslalem moze miejscowke zmienic tylko narazie nie wiem gdzie :>
-
Spocik Lubuski :)
No spot byl ok bledow w aucie nie ma vag zrobiony Była nas 3-ka
-
Spocik Lubuski :)
Spox babus juz chlopaka wytlumaczylem. Ja tez bede.
-
Spocik Lubuski :)
Ja juz mam swoja niunie porysowana i wgnieciona z prawej strony na dwoch drzwiach. Nie ma to jak super markety A wazne info. zeszłej nocy na terenie zielonej góry skradziono ponad 100 szkieł z lusterek z aut zachodnich głownie niemieckich, zlodzieje kradli nawet lustra z grawerami !!!
-
Spocik Lubuski :)
Juz zapisany
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ghost Dog + kobieta (70%)
-
Spocik Lubuski :)
:polew: No to przygody. Oby kazdy spot tak wygladal. A ja poprosze o moja sesje bialej niuni
-
Spocik Lubuski :)
To ja sie nie wpowiadam na temt widocznosci brudu na aucie.
-
Dobre teksty z II letniego zlotu :P
Doszly mnie sluchy o Zimowym zlocie A4 KP. Mozna wiedziec cos wiece. Pzdr GD
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie przepraszam ze nie na temat. Ale spodobal mi sie znaczek audi w plomieniach. Pomyslalem moze koszulki i bluzy klubowe zrobic z takim logiem z przodu z podpisem A4 Klub Polska A z tyłu A4 Klub Polska NICK Pozdrawiam GD
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam panów. Jesli bedzie $$ to moze wpadne do was 14. Tylko szkoda ze tak pozno macie bo do roboty na 19.30
-
Spocik Lubuski :)
Przypominam ze Niedziela godz. 17 Parking carefour Zg Licze na kawke
-
Spocik Lubuski :)
Od dzis juz mam rejestracje FZ Jadac dzis strasznie sie zdiwilem patrze a z naprzeciwka jedzie biala A4 a za kolkiem kobieta ;( z nerwow myslalem ze zrobie w nia dzwona
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ohh.. moje to sie chowaja przy tych. jaka odleglosc od sciany?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jedni mowia ze nie zawodza o inni ze nie sa jakosciowo najlepsze. Wiecej slyszalem tych negatywnych opinni.
- Spocik Lubuski :)
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Kąt sorks
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zrobie zdjecia w nocy przy scianie i ocenicie.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Kurcze mam te DEPO i po przeczytaniu tematu nic mi nie przyszlo do głowy dlaczego to światło z soczewek jest takie kijowe. Jest wyraźnie ale roba sie takie luny a nad światłem jednej soczewki jakby drugie swiatlo.
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Probowalem ustawiac samemu. Nie chodzi o ustawienie kontow i wysokosci tylko o roznice w swietle. I te niebieskie swiatlo na brzegach.
-
Spocik Lubuski :)
Kolego czytamy. Niedziela parking carerfour godzina 17. A no i mam nadzieje ze bedzie kawka
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
A ja dzis zalozylem depo i mam problem wszystko z montazem ok. Procz zalozenia silniczkow. Ale soczewki jakby dwie rozne w kazdej lampie kazda inaczej swieci. jak staje sie blisko jakiegos budynku to makabra jak to wyglada.