Treść opublikowana przez Ghost Dog
-
[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!
Ja tam daje rade na 17 i zawiecz -35 tobie proponuje to samo. Lampki jak najbardziej zmien, fele i to szybko i radio ja bym zostawil org. bo co fabryka to fabryka tyle ze kup sobie na CD Ogolem zwykla B5
-
[ALL B5] White&Black
Jako ze dostalem z AC $ moze biala perla bedzie w maju nalozona [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 03:31_________________________________________________Nowe foty tak jak prosiliscie
-
[ALL B5] White&Black
Sam masz parcha I nie JDM projekt tylko RS
-
[ALL B5] White&Black
Nie raczej o bosse
-
[ALL B5] White&Black
Zapomnialem dodac audio by bosse.
-
[ALL B5] White&Black
Witam Wkońcu zebrałem się na pokazanie swojej niuni W skrócie 97r. 1.9 TDI 110KM. Zawieszenie Sachs -35mm przod i tyl. Felgi 17'' Lampy Depo W planach: 1.Malowanie biała perła, dach czarny 2.Przyciemnienie szyb 3.140KM...może wiecej.. 4.Zderzaki RS4 Jakoś zdjęć nie najlepsza za co przepraszam jak będe miał aparat zmienie foty http:// Pozdrawiam GD
-
Spocik Lubuski :)
No wlasnie wrzucam foty beda w Topicu Moja A4 jakosc telefoniczna
-
Spocik Lubuski :)
Bylem ja SAM !!!!!!!!!!! :thumbdown:
-
Spocik Lubuski :)
Yo wszystkim Dzis bede Mam troche czasu przed robota wiec wpadne
-
Znaczenie ET Felgi
Dobra ostatni raz bo zostalo 5 godz. do konca aukcji ;d 17'' 7,5''x17H2 ET 35. beda pasowac.
-
Znaczenie ET Felgi
Dalej mecze temat felg bo trzeba wybrac idealne. jakie oponki do felgi o takim rozmiarze 17'' 7Jx17H2 5X112, ET 45 i czy podejdzie do B5
-
Znaczenie ET Felgi
Powiem ze sie zalamalem zalozylem fele od A4 S-line 2001 i opona zawiesila sie na wachaczu ET 45 opona 235
-
Znaczenie ET Felgi
JAk kazdy pyta ja tez. ET - 35, J - 17 x 7,5 bedzie pasowac do B5 sedan
-
Spocik Lubuski :)
Idzie miś lasem, widzi jeż cos je. Podchodzi i pyta. - Co jesz? A jeż na to co misiu? Miś zdezorientowany -Co jesz Jeżyk? A jeż co misiu misiek? :>
-
Spocik Lubuski :)
Wkoncu mam czas. Mi sie te drugie czarne podobaly. Nowak daj fotki tych 18" od twoje kumpla. Panowie sorx za dzis po 1. bierzmowanie po 2. robota Znaczek dla mnie 100% tylko zeby nie byl feler
-
Spocik Lubuski :)
No to jest nas tylko 3. Pany kto jutro bedzie?
-
Spocik Lubuski :)
Jadac od castoramy masz lepszy wiazd zjezdrzasz z lewego pasa na pas do carefoura. Wentyl co sie goraczkujesz ja mam pozwolenie na wplacenie calosci 2.lutego ;d Kto bedzie?
-
Spocik Lubuski :)
Nice Dodam nie na temat ale ciekawe rzeczy znalazlem http://www.wujeksam.com/shop/amazon_products_feed.cgi?Operation=ItemLookup&ItemId=B0016D7WFQ http://www.wujeksam.com/shop/amazon_products_feed.cgi?Operation=ItemLookup&ItemId=B001DLJ6QO
-
Spocik Lubuski :)
No to napewno bedzie nas 4
-
Spocik Lubuski :)
Wedlog mnie dzien babci jest w srode ale jak kto woli Ja jade na zacisze na myjke za 5 zl autko umyte
-
Spocik Lubuski :)
Avatar jest Git Bierzcie aparaty na jutro. Ja zakladam moje 16'' co by lepiej wygladalo
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Nice nice :oklaski: Topor sie postarał :>
-
Spocik Lubuski :)
Kolega Kamillo uparl sie na te klucze No to dogadamy sie co do wyjazdu na giełde, to bedzie sobota ale wczesnie rano tak najpozniej 8 rano wyjazd bo do 13 giełda otwarta. Jestem zawiedziony z jednej strony dalej cos łupie jak by sie odginała sprezyna z hukiem, byłem u mech. i nic nie znalazl Co mam o tym sadzic moze musi sie ulozyc ?
-
Spocik Lubuski :)
No kurcze teraz kasa leci jak porabana wiec 200zl w ta czy w ta to roznica. No ok to 12:00 carefour. Kurde chyba wybiore sie na giełde do Lubinia popatrzec na czesci. Ale tak za 2 tyg. Ktos by sie pisal na wyjezdzik
-
Spocik Lubuski :)
No tak sie nastawiam na ta 12, topor tak pisal. http://www.allegro.pl/item529370575_audi_s4_zderzak_przod_s_4.html Podejdzie pod moja? Chyba zaloze swoje 16'' na niedziele mam nadzieje ze bedzie dobrze lezec bo profil opony mam duzy :>