Treść opublikowana przez Ghost Dog
-
Spocik Lubuski :)
http://www.allegro.pl/item525403820_koncowka_ulter_n2_07k_vw_audi_honda_mercedes.html http://www.allegro.pl/item525404886_koncowka_ulter_diesel_vw_audi_mercedes_i_inne.html Ja narazie musze zrobic tech. rzeczy lozyska z tyłu tarcze i klocki do wymiany a pozniej lampy polift tył, ściema szyb,18''
-
Spocik Lubuski :)
No sa glebokie apier 120 ten wodny. Ale najgorsze jest to ze juz mi sie okopcila Koncowka the best tez chce taka
-
Spocik Lubuski :)
JA dzisiaj zrobilem polerke rurek. Topor wrzery nie chca zejsc a nie chce zabardzo porysowac grubym papierem. Co zrobic
-
Spocik Lubuski :)
Panowie zawiecha jest auto super siedzi :> Tylko skacze jak porabane Tylko cos stuka z tyłu wiec jutro jade na poprawke
-
Spocik Lubuski :)
Ale w babimoscie wentyl ma. a bylem chetny na spotk a teraz to juz nie wiem
-
Spocik Lubuski :)
Jak dla mnie bomba. kiedy lecimy
-
Spocik Lubuski :)
Bo dawno ten dzial nie byl aktualizowany No to wez moze i byc makro tylko co by była ładna pogoda a grafit ma swoj urok
-
Spocik Lubuski :)
juz sruby mam kupione w Volks-mercu 20zl za 2 szt. Ale bedzie fajnie w niedziele A moze by tak na graficie na parkingu zrobic ktos wziol by aparat i porobil fotki na dzial fotki spotow
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Co do Vaga przyjedz do nas i pogadaj z Malina gosc tez ma mi juz vagowal autko kumatu jest. Ja zakladam jutro Sachs Sporting Set -35 i 18" fele :>
-
Spocik Lubuski :)
Bo wtedy jest slonko Wentyl bedzie bedzie w srode oddaje do mechanika mowil ze bedzie 9 godz. robil chyba na czesci rozlozy
-
Spocik Lubuski :)
Panowie a w szczegolnosci Nowak bo tez wymienial potrzebuje śruby wachacza gdzie dostane w ZG
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Ja ostatnio lecialem do was po zawieche :>
-
Spocik Lubuski :)
Thx man. Topor a masz namiary na Auto-Brum bo nigdzie nie ma kontaktu w necie.
-
Spocik Lubuski :)
Panowie gdzie kupie w Zg śruby do wachaczy potrzeba pilnie 4szt. bo inaczej zawiechy nie zmienie. ;(
-
Spocik Lubuski :)
yyyyy.... Drogi kamillo poznalem cie na zeszlym spocie Ja mam Biala B5 nawet ostatnio sam mi mrugales
-
Spocik Lubuski :)
Kolega Kamillo zgubił kluczyki moze Nowak a ile ten gosc od zawiechy bedzie to robil ?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
Man spoty lubuskie odbywaja sie w Zielonej Górze. Chlopaki z woj sie zjezdrzaja wiec dawaj do nas.
-
Spocik Lubuski :)
No tak ale zawieche juz mam za ta cene co dalem oplacalo sie. Pogadamy na spocie
-
Spocik Lubuski :)
Bede na 100%. Ja jade na myje umyc furke ja tez na czarnych felgach jezdrze. Ale z nadejsciem wiosny beda czarne 18" a niedlugo -35. Nowak to licze na ciebie z tym kontaktem, na spot wezme zawieche co byscie ocenili zakup.
-
Spocik Lubuski :)
Ja tez tylko zeby w miare mozliwosci szybko powiedziec co i jak
-
Spocik Lubuski :)
Up czytamy watek :> Do goscia ktory załozyl by zawieche, on robil smiesznemu.
-
Spocik Lubuski :)
Ja dopiero zaplace jakos w tym tyg. No pewnie mozna pojechac razem zawsze to razniej. Nowak Topor co z tym kontaktem
-
Spocik Lubuski :)
Kurcze i co z tym namiarem na zawieche. Wiedzialem ze tak bedzie A juz myslalem ze na niedziele bedzie zalozona ;(
-
Spocik Lubuski :)
Toporze a ty nie masz bo zanim nowak wejdzie na forum to bede czekal do przyszłego tyg. Mucha a co ja z druga zrobie dasz dobra cene to ci dwie opchne.
-
Spocik Lubuski :)
Ja tez jade na bukowine od nas jada 4 auta + kobiety. Topor jak bys mogl sie odezwac na koma do mnie 515772943 bo mam sianko i w miare mozliwosci jutro bym zalozyl zawieche.