Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ICDSun

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam taki problem a mianowicie podczas jazdy na nierównościach czy koleinach kierownica tak jakby sama skręca w lewą stronę (i tylko w lewo). Nie jest to na pewno wina opon ani zbieżności gdyż nie "ściąga" samochodu tylko "odbija" kierownicę w lewo, poza tym sprawdzałem te dwie rzeczy i są w porządku. Dodam iż zauważyłem ostatnio że lewa końcówka drążka układu kierowniczego jest cała zardzewiała, w ciągu 2 miesięcy zrobiła się na niej rdza. Jakieś sugestie, miał ktoś podobny problem ? Pozdrawiam
  2. Witam, mam ten sam problem, przy hamowaniu gdy wskazówka od predkosciomierza jest na wysokosci 12-10 km/h slychac "brzdęk" podobny do ABS. Wymienilem 2 czujniki ABS z przodu (z wymianą nie mialo to nic wspolnego gdyz wbili czujniki na siłe młotkiem...). Wymieniłem płyn hamulcowy i odpowietrzylem i było dobrze przez pare godzin i problem znowu powrocil... ;f Pozdrawiam P.S. Zastanawiam sie czy dobierac sie do tylnych czujników...?
  3. zdejmij koło i zobacz czy masz luźne klocki (tylko włóż troche energii w poruszanie klockami : ) PZDRWM
  4. Koledzy i koleżanki odpowiedz jest prosta - NIE MACIE PODKŁADEK POD KLOCKAMI (takich blaszek). Prawdopodobnie jak wymienialiscie to kupiliscie same klocki, dodatkowo trzeba dokupic te blaszki usztywniajace klocki. PZDR
  5. Koledzy mam ten sam problem. Przy hamowaniu przy małych prędkościach (na światłach przed autem oraz przy skręcie w lewą stronę) jest takie odczucie jak by załączał się ABS po chwili hamulec puszcza (nie mam hamowania) i nagle się załącza i hamuje. Kiedyś prawdziwy mechanik mi o tym mówił ale nie pamiętam recepty na to. Z tego co kojarzę, trzeba spuścić płyn hamulcowy, jakoś przeczyścić przewody hamulcowe (powietrzem?) i wlać nowy. Jeżeli jest ktoś z Kazimierza Dolnego to niech się do mnie odezwie bo wiem gdzie jest ten mechanik co wszystko wie na temat audiczek. Miałem kiedyś właśnie problem na wakacjach, podjechałem do niego przypadkowo z usterką, naprawił w 5 minut. Widać ze gość wie wszystko o audi. Niestety teraz nie ma mnie w tych rejonach. Życzę powodzenia z tym dziadostfem
  6. Koledzy odpowiedz jest prosta - NIE MACIE PODKŁADEK POD KLOCKAMI (takich blaszek). Prawdopodobnie jak wymienialiscie to kupiliscie same klocki, dodatkowo trzeba dokupic te blaszki usztywniajace klocki. PZDR
  7. Ema, mpje autko jest piekne i jedyne w swoim rodzaju, S4 po liftingu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.