Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KORZEN9

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. :hi:bedzie mial ktos laptopa z programem bo potrzebuje zeby mi cos sprawdzono ...?
  2. u mnie jest dobrze, na 30l bak gazu wychodzi mi 330 km jazdy i narazie sie spisuje dobrze
  3. oj ujmujac krotko te strone..... fajna muzyka, fajny zlocik i jeszcze fajny zestawik kompielowy z dobrym manikirem dla audiczki Tylko cos brak funduszy hehehehe szukam sponsora, moze ktos ma niepotrzebne pln. tylko troszke hehehhe pozdro [br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 22:16_________________________________________________a i jeszcze jedno!!!! nienazekam na nadmiar wolnego czasu jak chyba wiekszosc z was chlopaki ale chcialbym pomuc przy organizacji owego wyjazdu,,,,.. mysle ze jak wiecej osob podzieli sie obowiazkami to jest to bardziej realne niz obciazac slawka :> a do tego wieksza skladka i moze jakies upominki., np koszulki z takiej imprezki integracyjnej. Integracyjna Imprezka Audi A4 Klub Polska-Podkarpacie 2009 Czyste cps w tym stylu zeby oprucz bolu glowy bylo cos wiecej :mysli:hmm?!?
  4. no mozna by zrobic mala liste i weekend jest nasz, heheh :>, zrobic skladke na prowiant( piwko kielbaska......) a w sobote albo niedziele zrobic spota tych osob co sa chetne na taki wypadzik i przedyskutowac sprawe, kazdy chyba znajdzie godzinke czasu...i na nastepny weekend mozna jechac...? ? avanciki maja pojemne bagazniki takze z dwie dziewczynki sie zmieszcza i gril
  5. naklepsze co tam bylo dla mnie to to ze woda jest plytka i szybko sie nagrzewa i jest ciepla, w najglebszym miejscu jakie znalazlem bylo okolo 1,70cm, a podrugiej stronie jest podloga i robia dyskoteki tylko osobiscie odradzam bo tubylcy bywaja czasami agresywni
  6. jakies 36 km od rzeszowa w strone Leżanska :)chuba , trzeba by zobaczyc na mapie, ale bylem tam raz i mi sie spodobalo, miejsca jesc naprawde duzo i z tego co tam widzialem to ludzie rozkladali namioty i nocowali, tylko kwestia zapytania na temat legalnosci tam tego nocowania, ale zawsze mozna tam przedzwonic
  7. http://www.grodziskodolne.pl/content/view/104/149/ to jest moja propozycja na integracujnego spota z soboty na niedziele, niedaleko, fajnie z tego co wiem mozliwosc rozbicia namiotow i grilowania i palenia ogniska, zalewik tez jest fajny i niegleboki, hehehhe cena tez przyzwoita bo platne 5zl za wjazd autkiem na terez zalewu, a potem tylko przyjemnosci, piwko piwko i relaksik
  8. hmm, pogoda ladna ale widze ze niektorych glowy bola a na slonko to niebardzo tak bo glowa peka :> apap i duzo wypic wody ile dasz rady i troche przejdzie
  9. Jak wyglada frekwencja na dzisiejszy zlocik...?
  10. spox dzieki ale ja chyba niemoge sie pochwalic super a4 ale i tak jestem w niej zakochany
  11. jestem nowy i mam amiar wybrac zobaczyc wasze cacka i mam nadzieje ze pogoda dopisze
  12. witam wszystkich kochajacych a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.