Treść opublikowana przez BrunoNH
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarne B6 sedan na powstancow a potem na wadowickiej blachy KR 961HM o 8:30 A chwile pozniej jakas blandyna w B7 kombi na ramach klubowych tez na wadowickiej jechala w strone matecznego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko Nex wspolczucie... Ja tez jak juz swoja doprowadzilem do dobrego stanu to musialem cos wykombinowac :gwizdanie: Widocznie taki juz nasz los, rezasz, rezasz i cos sie musi zawsze spier.... DZieki za minispocika, Karolina, Kamil, Keczi, themon, Przemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzien Dobry, Czesc i czolem.... No zoneczka miazga, zajeb.... :gwizdanie: Myslalem ze to filmik z kreski... Nikt mi nie pomogl w moim zapytaniu.... Ponizej link... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87458.0.html;highlight=pikanie+w+radiu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Lambo pewnie chcialoby byc jak , ale mu jeszcze duuuuzo brakuje... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale sie wybyczylem Co za urlopik... Dzieje sie cos ciekawego... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak się jeździ takim Porsche : http://www.youtube.com/watch?v=cU9KOqUx9nE Szkoda ze nie widac budzika... [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 12:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: I jeszcze biala sportowa tarcza...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak się jeździ takim Porsche : http://www.youtube.com/watch?v=cU9KOqUx9nE Szkoda ze nie widac budzika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz jest taki zwyczaj, ze kibice pala koszulki i flagi wrogiego klubu... Ty sie tylu ludziom narazasz, ze sam sobie musiales spalic briczeta zanim zrobi to ktos inny... :gwizdanie: Tyle dodatkowego oswietlenia zamontowales w audiku, a dalej Cie nie oswiecilo i ludzi denerwujesz... A kropka przygarnalem przez Ciebie, a powinienem dostac nie tylko ja... :gwizdanie: Wsadziles kij w mrowisko a potem podkuliles ogon i inni musieli cierpiec... :bicz3: Nie pisze juz nic bo Cuber juz ukisil ogorki i czuwa... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta mucha drugie miejsce Potega
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niedawno akcja "Przygarnij kropka" sie skonczyla... i nie chce nastepnego na wychowanie... :gwizdanie: Choc z drugiej strony tyle przyjemnosci to dalo Cuberkowi ze moze sie zastanowie... tyle chociaz moge dla niego zrobic...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj masz... masz... i to taka strate ktorej sie naprawic juz nie da...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hello Siemian w tym Bielsku to chyba sami grzesznicy mieszkaja, oberwania chmur, drzewa na ulicach, a teraz jeszcze rzeka Wam przez miasto przeplywa... Niedlugo zabami z nieba bedzie naparzalo i robactwo Was zaleje... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ciekawe czy to prawda co pisza a nie historie wyssane z palca... :gwizdanie: Jesli tak to rzeczywiscie dziala to chyba jedno z lepszych zabezpieczen... Ale z tymi lublinami i maszynami rolniczymi i budowlanymi to przegieli... No i malo tam napisali o tym jak to dziala, jakiej wielkosci jest, itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To śmigaj do sklepu po dobrą króweczkę na co czekasz :gwizdanie: Narazie mam inne wydatki, corka, imprezy rodzinne no i moze wakacje, a potem sie cos pomysli... :gwizdanie: Dobra krówka to przecież żaden wielki wydatek... A ile przyjemności przy tym :gwizdanie: W sumie to samo mam na PC... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To śmigaj do sklepu po dobrą króweczkę na co czekasz :gwizdanie: Narazie mam inne wydatki, corka, imprezy rodzinne no i moze wakacje, a potem sie cos pomysli... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie zabardzo... sam ostatnio ciupie tylko w PC Bralem od brata mojej dziewczyny, ale ostatnio nie zyje z nim w za dobrych stosunkach a PS3 byl wlasnie jego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawno takiego zje... poniedzialku nie bylo Roboty co nie miara, a jeszcze ta pogoda...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawsze mnie zastanawialo jak sa przymocwane te nakladki na przednich kolach ze sie nie obracaja http://dwumiasto.net/zdjecia/button.jpg
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to ma być ?? No jakto co ?? Wybryk natury
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajna zabawa http://ja.tu.tylko.wrzucam.wrzuta.pl/film/05UmONCKW3y/fajnie_ja_wyrzucilo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak do czwartku to jakos zniose, w czwartek na urlopik sie wybieram taki krotki wiec licze na pogode [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 12:07_________________________________________________http://w663.wrzuta.pl/film/96luWIDTn7Z/brzuszek_miesniary Je.aniutka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co za pogoda... ide dalej spac...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
pewnie Longinus Skoro tak twierdzisz... noto pozdrowienia...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj ok. godz. 20-tej skrecala w lewo taka jak Trzeniek ma tylko na mniejszych alu Z przodu kratowany czarny grill ale numerow juz nie zauwazylem Oczywiscie nasze ramki :gwizdanie: Czyje to to ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uch... czarna fura to nie moje Puste w srodku to i fura lzejsza :gwizdanie: