Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. co za debil cienkiego za 100k sprzedaje na gieldzie [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 22:47_________________________________________________Kaska :bicz3:
  2. Kasa jest potrzebna na miejsca w teamie !!! Madas ile masz buly ??? Jezyk tak ciula na team, ze do tej pory cieniasem jezdzi bidok....
  3. A od ktorego levca jest jakas audica
  4. Jak beda miejsca to wyslijcie mi zapro
  5. Powinien sie ostatni przejechany ustawiac w okienku bo juz kilka razy jechalem po polach a chcialem co innego
  6. Nie swiruj Poziek, jedna opinia o niczym nie swiadczy ale tysiac owszem... czyz nie...
  7. A to moje, klikac bo ... http://xracer.pl/index.php?ref=188
  8. chyba pracowników TRUE No w moim fachu czyli w poligrafi to nie za wesolo jest teraz, szukam juz tyle czasu i nic nie moge namierzyc... :wallbash: Chyba najwyzszy czas zmienic branze... albo kraj :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:21_________________________________________________ ...jak sie oglada w mediach ile ludzi na lewym chorobowym siedzi to kto ma pracowac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________ Kto dzis gasi ? Ja mam juz dosc kompa, ide w kime :gwizdanie:
  9. Ale w dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakas robote... :wallbash:
  10. No w avancie to se możesz ale lepiej przesunąć przednie fotele i git Zboki jedne :gwizdanie: Odezwal sie ten co go plec piekna nie interesuje
  11. nie pomalowałem i to zeczywiscie byłem ja. Latwiej Cie rozpoznac :gwizdanie:
  12. zalałeś formę :gwizdanie: raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie: jak tam dach ? Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w skladasz tylne siedzenia i jazda... Przeciez chyba ma dom i łózko Ale to nie to samo W bryczce to prawie jak pod golym niebem :gwizdanie: jak za malolata w poldku...
  13. zalałeś formę :gwizdanie: raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie: jak tam dach ? Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w skladasz tylne siedzenia i jazda...
  14. OZI Ty dalej nie pomalowales zderzaka ??? Jesli tak to widzialem Cie dzisiaj kolo tunelu pod dworcem...
  15. Ja chyba też się nie wyrobię... malowanie muszę dokończyć Malowanie w niedziele...
  16. Pewnie dalej sam pije do lustra... :gwizdanie: A tak wogole to niedziela 10 godzina, podobno ma byc 30 stopni ... ...a wiec BASEN TIME....
  17. wczoraj zagladam pod moja niunie bo sie cos tluklo i patrze a tam na wysokosci tylnej osi jakas blacha aluminiowa w ksztalcie takiego korytka urwala sie z zaczepow Nie wiecej gdzie mogl bym podjechac na duzy podnosnik na moment zeby sobie to przykrecic i zeby mnie nie skasowali za duzo ?? Na podnosniku nie chce mi sie meczyc z tym... Ta blacha skoro tam jest to jest do czegos potrzebna... :gwizdanie:
  18. Hehe... w radiu mowili ze Kubica zastapi Masse http://www.eurosport.pl/formula-1/season/2009/kubica-w-ferrari_sto2016355/story.shtml
  19. Ludzie obiad a Cuber drugie sniadanie :gwizdanie:
  20. Dixi mam nadzieje ze im lapka nie pokazales :gwizdanie: Jeszcze by Ci z tych swoich bolidow 320 konnych jakiegos wirusa zapodali... [br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 09:59_________________________________________________ Nie ma czasu pisac z nami na forum bo pisze nowego VAG-a albo sie szlaja po BP i szpieguje... :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.