Treść opublikowana przez BrunoNH
-
Internetowa gra online
:shocked: jesteś szalony mówie Ci zawsze nim byłeś Szalony, ale w top 10
-
Internetowa gra online
Moja zadowolona bo w koncu cos bedzie a nie granie w wyscigi do 3 rano... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:26_________________________________________________ Nadaje sie... bron sie chlopie [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:27_________________________________________________jakbys mial N95-8GB to bys dal rade :polew: O wilku mowa a wilk tu :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
xracer jak nokia, laczy ludzi :polew: [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:21_________________________________________________ a już można grać ? Nie mozna bo Trzeniek popsul...
-
Internetowa gra online
Madas podszkol sie troche bo malo punktow za Ciebie dostalem.... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W kronice mowili ze w Krakowie szukaja pedofila w czarnym ,nawet rysopis i portret byl i numery SBL, przyznac sie... [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:08_________________________________________________ 40gr za komplet, no coz miron ktos musi byc wyj...any tym razem padlo na Ciebie... :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
W sensie ze mycie i sprzatanie wnetrza.... to ja sie pisze bo moja bryczka juz troche sie napracowala.... [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 22:58_________________________________________________ Bylem tam w Twoich rejonach ostatnio bo w sedziejowicach bylem i nie zaprosiles na grilla nawet.... [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 23:00_________________________________________________ ja mam z pracy do domu 0 min :gwizdanie: Przyjmujesz klientow w domu... tak jak Miron... :oklaski:
-
Internetowa gra online
:polew:
-
Internetowa gra online
Chyba ide do kumpla na browarek bo troche mi sie juz nudzi
-
Internetowa gra online
Gonisz... gonisz.... :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
58,9[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 18:51_________________________________________________ Potega, moze ja tez poprubuje jakichs silniejszych ??? :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Juz sie pytales i pisalem Ci :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 18:04_________________________________________________To było do przewidzenia. Zyskałeś 72.3515 respektu, 7.5706 doświadczenia i 160 zł. [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 18:05_________________________________________________ Myslisz ze dalbym mu rade ??? :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Ale kasiory natlukles :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:55_________________________________________________ Dla mnie za wysoko
-
Internetowa gra online
Zauważyłem . Jestem łatwym kąskiem z tak niskim lv. Ile jestem wart? 61 :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Az tyle za mnie ??? Przeciez ja mam 6 leveli mniej od Ciebie....
-
Internetowa gra online
nie tykalem go za wysoki ma lev dla mnie chyba...[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:45_________________________________________________No w koncu sie zdecydowales poscigac :oklaski:
-
Internetowa gra online
Ty jestes nieoplacalny :gwizdanie: ... mam juz swoje ofiary
-
Internetowa gra online
Hehe.... TOP 10
-
Internetowa gra online
A mnie jak narazie nikt :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:30_________________________________________________ Malo, ja na swoich ofiarach 61-66 :gwizdanie: Dalej mnie nikt nie objechal, spieszcie sie bo ktos to zrobi i unkty stracimy... :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 17:31_________________________________________________2 punkty i bede w top 10
-
Internetowa gra online
Jak Cie nikt nie uprzedzi...
-
Internetowa gra online
To chyba wlasnie jest wytlumaczenie :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
Noto ja mam duuuzo wiecej a z Toba przegrywam
-
Internetowa gra online
Czym ??
-
Internetowa gra online
ALe jak Cie ktos objezdza to nic nie tracisz przciez, kase odbierasz dopiero po skonczeniu calej pracy, wiec masz 0 w kieszeni a gra polega wlasnie na tym, ze jak ktos siedzi i ciupie to wiecej zarabia respektu ale bilans masz coraz gorszy przez to ze nie masz jak się bronić i spada poziom respektu. skoro sam nie masz opcji by się ściagać bedąc w pracy to ktos nie powinien też mieć opcji ściagania się ze mną - logiczne Nie masz racji !!! Popatrz na to z drugiej strony, siedzisz w nocy i grasz a wszyscy siedza w pracy, wiec jakim sposobem masz sie rozwijac i zdobywac punkty ?? Narzekasz na straty, co ja mam powiedziec zostawilem bryczke na noc na gieldzie, rano nie mialem nawet polowy jej watosci, to dopiero poraszka.... Wtedy dopiero gra stracila by sens.... najlepiej nie spac wogole.... :gwizdanie:
-
Internetowa gra online
ALe jak Cie ktos objezdza to nic nie tracisz przciez, kase odbierasz dopiero po skonczeniu calej pracy, wiec masz 0 w kieszeni a gra polega wlasnie na tym, ze jak ktos siedzi i ciupie to wiecej zarabia respektu
-
Internetowa gra online
Nawet jak bym bryke sprzedal to pewnie szybciej biegam niz Ty jezdzisz :polew: :polew: czekaj... Trzeniu się kiedyś odwdzięczy :gwizdanie: No mam taka nadzieje, dlatego go ucze wszystkiego co sam sie nauczylem