Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. Podziekowal :naughty:
  2. Ide do sasiada wodke pic, troche mnie juz ta gra znudzila na dzis
  3. Nie mogles sobie Marku posiedziec tam gdzie byles jeszcze godzinke albo 2 :gwizdanie:
  4. Diabelskie Audi A4 Bo TT jeszcze nie masz :gwizdanie: Takie jak w Twoim avatarku Takie na pewno nie
  5. Diabelskie Audi A4 Bo TT jeszcze nie masz :gwizdanie:
  6. Co on ma za auto Nie dalem mu rady a mam 2 levce wyzej
  7. Almost FIRST :naughty: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 22:12_________________________________________________ Jak Ty sie wyrazasz do mojego zawodnika :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  8. Poszlo Noto graj teraz najlepiej jak umiesz, jakby co to pytaj :gwizdanie:
  9. Musisz sie zdecydowac gdzie chcesz jezdzic, u mnie nie bedziesz mial zle
  10. A nie chcesz do mnie ??
  11. Bee Gees :polew: :OMG: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :punk: :nabijasie:
  12. :rant: :rant: 56 tysi respa juz mialem i brakowalo mi tylko 4 do lidera :rant: :rant:
  13. Noto mamy bigos :wallbash: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:59_________________________________________________Auta tez kupic nie moge bo niema w salonie :mysli:
  14. Hahaha. No teraz to mnie rozbawieś kolego. Wiem, że szybko biegasz ale nie masz szans z tymi samochodami. Idź lepiej kupić sobie jakąś brykę i wtedy tu wróć. Inaczej nie mogę wpuścić Cię na tor!
  15. :wtf: Dziala Wam gra ???[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:54_________________________________________________A moderator jutro wyjezdza na tydzien :mysli: [br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 01:54_________________________________________________ Bylem prawie pierwszy i musiales popsuc :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  16. w mailu tam tego nie ma... A to co ?? xracer.pl: Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę! Pozdrawiamy, xracer.pl tak, ale to nie są takie szczegóły jak tutaj cytujecie... jak Ty atakujesz to masz szczegoly :gwizdanie:
  17. chudineze powiedz kto Cie procz mnie objezdza ?? :mysli:
  18. w mailu tam tego nie ma... A to co ?? xracer.pl: Zostałeś wyzwany na pojedynek przez majster_85 i niestety nie udało Ci się go pokonać na torze. Straciłeś też 10% kasy którą miałeś przy sobie. Otrzymujesz od nas immunitet dzięki któremu przez godzine nikt nie będzie mógł Cię zaatakować. Wzrośnij w siłę i odbierz swoją kasę! Pozdrawiamy, xracer.pl
  19. w mailu
  20. z kim tak PUCHAR XRACER
  21. Wiedziałem, że Ci się uda. Zyskałeś 5.00 respektu, 3.00 doświadczenia i 5000 zł Noto pokonczylem wszystkie mozliwe wyscigi :evil:
  22. pewnie z Chudinem :yes2: [br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 22:53_________________________________________________grippen wyzwales majstra :polew: :polew:
  23. To było do przewidzenia. Zyskałeś 1898.552 respektu, 72.976 doświadczenia i 20 zł.
  24. Moim zdaniem :no:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.