Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. niestety nie ja dostaje jakies dwie laski w bikini Do zrobienia... ?? to ja wole pacholka Ale nie przejmuj sie, oni wszystkich dresow w betach traktuja jak plebs... :polew:
  2. Wiem co pisze... nex-iu, nex-iu, paska kupiles i juz szare komorki poszly w las... :gwizdanie: nawet myjni nie poznajesz [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 20:37_________________________________________________ Maja miekka wode Ja mam bliżej na BP przy Bora, umyję za 5 zł audikę, później wypoleruję a potem Cuber mówi że mam wylizaną A4 Na BP maja twarda wode :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 20:39_________________________________________________Kamil, tez dostales pacholka do mycia auta w bialej koszuli na myjce ?? Ja chyba jestem jednym z ich najlepszych klientow i mi dodali do uslugi... Widoczny na pierwszym zdjeciu...
  3. Jakas ta miejscowka znajoma... :gwizdanie:
  4. Kto ma blachy KWI 12570 i czarnego avanta chyba B6
  5. Za ile ?? :gwizdanie:
  6. dostałem od hestii za ubezpieczenie Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant: ja nie mam tam ubezpieczenia , a kiedyś jak czekałem w korku na światłach to dostałem choinke zapachową :> Pani zapewniała , że + 10 KM normalnie Ta o zapachu kokosowym do malucha co w "Chlopaki nie placza" reklamowali A uzywanej opony do stara nie dali Ci... :gwizdanie:
  7. dostałem od hestii za ubezpieczenie Mi w Liberty nawet dlugopisa nie dali... :rant:
  8. Na co Ci nex parasol w bagazniku ?? Czyzby dach przeciekal :gwizdanie:
  9. Do spodni... :gwizdanie: czy na zonke... Jeszcze sobie szelki kup
  10. Czekam az moj driver dostanie lejce bo sie za Wami troche stesknilem juz :gwizdanie: Ale pewnie juz niedlugo zobacze te Wasze paskudne ryje... :naughty: :evil: Bo z tego co zauwazylem to niektorych to trzeba bedzie szukac na zlotach betowcow i wolswagenowcow :gwizdanie:
  11. Jak na Wlocha to nie jest poobijane tak jak reszta.... :gwizdanie:
  12. Swiecimy.... ...pstryk... DO
  13. :polew: Doskonale zrozumialem po mojemu... Moje czerwone, Twoje czerwone... jedno i drugie wozidlo... wiecej podobienst niz roznic
  14. Ogru co to za kur.isko diablisko masz w avatarku Niezla :gwizdanie:
  15. Tigerek z wodeczka Miodzio
  16. [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2009, 11:11_________________________________________________ Trzeba bylo licytacje zrobic.... kto da wiecej.... :gwizdanie:
  17. No przeciez YKK tez ma takie On moze....
  18. Kto oglada meczyk, bo ladny jest nie tak jak pilka nozna.... :gwizdanie: i jest na co popatrzec
  19. Kamil czym Ty w koncu smigasz
  20. Pikuś - Pan Pikuś Meble spoko ale przy tej wyborowej się zmęczyłem P.S. Od tego są Klubowicze również Ci przyszli nie chwal dnia przed zachodem slonca juz widze te meble , jak są poskładane , przy wyborowej :gwizdanie: . A tak wogóle to Pewnie z trzech zrobili jeden abstrakcyjny.... :gwizdanie:
  21. Nims Ty zalozyles takie fele jak ja chcialem i musze sobie szukac innych.... Widzialem furaka pod M1... :gwizdanie:
  22. a o mnie to się zapomniało :gwizdanie: :gwizdanie: Narazie o bahaterach wladcy pierscieni nie rozmawiamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2009, 21:41_________________________________________________I do spania, rano praca :wallbash:
  23. Masz wróciłeś do cywilizacji Bylo pol Cubera.... jest caly :nabijasie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.