Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jou misie kolorowe biedruch ja tez chcialem 5k, ale z tego powodu ze nie znalazlem zalozylem 6k i jestem mega zadowolony :> Nie mam im nic do zarzucenia w zlych warunkach pogodowych, jedyne co mnie wku.... to to ze szybko sie brudza i musze je czesto przecierac, ale poza tym jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie: 6k, ale tu zostanie ori Ciekawe jak dlugo [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 19:00_________________________________________________Ide spac bo cisza tu jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Ty dopiero zaczynasz rezac a w czerwonej jakie miales :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co? Wiedziałem ze o to się zapytasz :polew: no ale co Ci się robi? zaczynasz się trzepać? masz gęsią skórkę , płaczesz? określ ten stan emocjonalny Trzeniek dajesz po ci... :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 18:41_________________________________________________ jak dla mnie to o niebo gorszy - zwłaszcza gdy chodzi o świecenie w deszczu albo śnieżycy a nie "look" tak w ogóle to dzieńdobry 4300 jak to ktos kiedys ladnie okreslil sa w kolorze cieplego moczu :gwizdanie: Zaraz poszukam fotek co mialem na kompie jak zakladalem i zobaczysz...[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 18:44_________________________________________________ Dalej tak sadzisz ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musial dostac w lape, takich rzeczy sie nie robi za free
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
Idz dalej w jego slady i kupuj S3
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mialem straszne problemy z dobraniem zbiornika, a to chyba dlatego ze ze wzgledu na brak miejsca probowalem wladowac taki na 2 pompeczki i zaden nie pasowal...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sam chcialem cos takiego zrobic, bedziesz potrzebowal jeszcze wyciac dziury w zderzaku i zbiornik na dwie pompki... no chyba ze chcesz gdzies wladowac osobny zbiorniczek... :gwizdanie: Ja narazie dalem sobie z tym spokoj... moze kiedys A co do HID-ow, 4300 to kupa laduj odrazu 6K, efekt o niebo lepszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma moze ktos pod reka link do tego watku co babka sie upierala ze 2,5 tdi bedzie zawsze lepsze od 1,9 ?? Potrzebuje do wygrania zakladu... :gwizdanie:
-
Black on black S3/ nowe foty st 1
No niezla diablica
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj jade zdjecia robić Kamil, powiedz gdzie, jak i kiedy i bankowo wpadnę (myślę, że nie ja jeden ). Juz mu popsuc chcesz [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:59_________________________________________________Kamil a Twoje stare do jakiego miasta pojechalo ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzisiaj jade zdjecia robić Ty fotograf i tyle czasu Ci zeszlo ze zrobieniem fotek ?? Pewnie czasu nie miales...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wlasnie jadlem kurczaczka na obiad ...dobrze ze nie po chinsku... [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 17:50_________________________________________________Smacznego jarko, kurczaczka masz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde, cos ostatnio nie moge sie zebrac na spota...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Ci sie Pingui udalo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe... a mi moja cora dala pospac o dziwo az do 12:30 Sam sie az zdziwilem...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
BRAWO Kamil, przynajmniej zostales wierny dobrej marce [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 10:09_________________________________________________ jak B7 to KR54321 :gwizdanie: Gosc przy kosci z brodka, a numery to cos z KR...08... chyba :gwizdanie: a to furak ktory poszedl do uzytkownika GLIVIX, taka sama rejestracja jak moja: KR088KM 1.9 tdi? To chyba bylo to auto, a GLIVIX to taki gosc przy kosci z brodka i wasikami ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wklei fotki jak juz cos wyreza dopiero...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sokol to kupiles ta ese czy nie ?? Fotek jak nie bylo tak niema... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie mowilem ze PABLO nie zgasi bo sie nie zdecyduje ktorym PABLEM ma zgasic...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
jak B7 to KR54321 :gwizdanie: Gosc przy kosci z brodka, a numery to cos z KR...08... chyba :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedzie sie zastanawial ktorym PABLEM zgasic i nie zgasi wogole :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:20_________________________________________________Ja juz dzis zostalem ostrzyzony przez Cubera Co za duzo to niezdrowo...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze mowi, wodki mu dac... Jerzu to dlatego tyle lizakow pochlaniasz... cwiczysz sobie... Tylko pod warunkiem ze laska chce a znalem tez takowe co nie chcialy i to ch.. wie czemu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________Czas najwyzszy sie prasnac do wyra Do jutra, tylko zgascie pozniej :gwizdanie: