Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chyba nie tylko lekarki, kazda kobieta co dba o siebie to ma we krwi Hmm moja pani tez w szpitalu pracowala :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________rtocki masz 589 postow i jestes wladca postow, kim w takim razie jest.... Jerzyk np. :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:59_________________________________________________Spamerem ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co ?? Zamiast herbaty... :gwizdanie: Ale te simy wciagajace Jerzyk z czego Ty masz tyc jak Ty na lizakach wychowany jestes... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak subtelnie dobieralem slowa... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pierwszy kropek Trzeba to oblac...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tak jak zwykle... :gwizdanie: ... może dla Ciebie to "tak jak zwykle" Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień... choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd... No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum... Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii. Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci... Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie :gwizdanie: Piszesz posty kiedy masz coś do powiedzenia... no tak. Dobrze że nie napisałeś "coś konstruktywnego do powiedzenia", bo wtedy przy twoim avatarku powinna stać liczba 0. Widzę że zauważyłeś że w wątku krakowskim kopiuje czasem jakieś dowcipy itepe, aby inni mogli sobie poczytać. Może jeszcze nie zauważyłeś że wątek krakowski ma dośc luźną forme i więcej osób kopiuje fajne rzeczy. Ty w sumie nie musisz, wystarczy Twój podpis... Coś o ilości postów: Może do Twojej świadomości nie dotarło jeszcze że posty w wątkach, nazwijmy to "luźnych" nie są zliczane. Ale w sumie rozumiem dlaczego nie wypowadasz się w wątkach technicznych skoro u Ciebie technika zatrzymała się pewnie na rowerku składaku i to do tego z przebitą oponą. A ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie i nie będe go komentował... Sam się najlepiej podsumowałeś...[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 16:47_________________________________________________ Bruno troszke hamujemy bajerke :gwizdanie: Właśnie Bruno hamujemy bajere... nie jesteś na wiejskiej potańcówce... Nie pisalem bo nie mialem internetu... ...w tramwaju Udowodniles nam juz ze skroty "kopiuj", "wklej" dzialaja u Ciebie bez zarzutu Wybacz ze zniszcze Twoj swiatopoglad, ale miara czlowieka nie jest ilosc napisanych postow! Niestety w Twoim przypadku to jedyny sposob zeby sie dowartosciowac Ide sie kapac... predzej sie doczekam, ze prysznic powie cos madrego niz Ty... :gwizdanie: PS. Cuber, 2 posty moje, 2 siemiana zeby bylo sprawiedliwie... jak mecz to mecz... Wiesz za co !! Prosiłem .....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tak jak zwykle... :gwizdanie: ... może dla Ciebie to "tak jak zwykle" Wyobraź sobie że u nas nie jest tak na codzień... choć jeśli masz takie doświadczenia w temacie to wątpie żebyś mógł sobie wyobraźić jak to jest mieć cały czas prąd... No ale to w sumie wyjaśnia dlaczego masz tylko 41 punktowanych wiadomości na forum... Nie możesz siedzieć za długo na bo musi ktoś w piecu napalić i wyprodukować troche energii. Moj drogi, u mnie prad to nie sluzy tylko do zasilania kompa, czasem sie telewizor pooglada, czasem sie w playa pogra, czasami w mikrofali cos upichci... Ja nie korzystam z kazdej wolnej chwili zeby sobie posta napisac poki jest prad... ... pisze posty jesli mam cos do powiedzenia... mowa jest srebrem a milczenie zlotem A co do liczby postow to lepiej napisac malo i tresciwie niz nastukac badz ile postow z czego wiekszosc jest przeklejona ze stronek z dowcipami No i jeszcze jedno... ciesz sie internetem bo w Twoim przypadku tylko z tamtad mozesz jakas zlota mysl zaczerpnac, bo z wymysleniem jej samodzielnie to tak jak ze zwierzetami przemawiajacymi ludzkim glosem w wigilie Te lezace po burzy drzewa maja wyzsze IQ od Ciebie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tak jak zwykle... :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarny avant przed apteka na centrum Kierowca mial brode
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W czwartek tez ma lac Znow caly weekend przed kompem sie zapowiada :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rannym ?? o 11-tej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Pile :gwizdanie: Eeee... tam... do 2l niema co sie wybierac nawet A po co więcej :gwizdanie: No chyba ze po 2l na glowe :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Pile :gwizdanie: Eeee... tam... do 2l niema co sie wybierac nawet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO ma blizniaka "ATAK KLONOW" Jakie 2l ?? Kiedy i gdzie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eeee... tam smetnie.... sokol UAZ-a kupuje, weselej byc nie moze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj ciezkie jest zycie bez furacza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...zwariowalem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeeeeeeeeee tam mój czasami wieksze potrafi pokazać srednie ?? toz to masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak przyjedzie na spota to sie go dopytamy co ma zamiar osiagnac ?? Pytanie tylko czy nie bedzie mu glupio pomiedzy A4 :gwizdanie: Chociaz Ty nas tez juz zdradziles... :bicz3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2.2 czy 2.2 T? 2,2 T :gwizdanie: ...ale podobno smoczysko straszne... pokazal zuzycie 31l na ekranie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze 1,5h i WEEKEND Ten pies co piwo przynosi to miazdzy system, po co komu kobieta jak psa tez mozna wytresowac zeby piwo podawal Mam znajomego co jezdzil do niedawna 80, a teraz kupil sobie A6 w starej budzie i chcialby wpasc na spota... tylko z ramkami nie wiem jak bedzie bo na A6 raczej nie pasuja z A4-klubu Moze w ta niedziele go wyciagne, a jak nie to na przyszla bo w ta pracuje do 19 godz. a z oswiecenia to kawalek jest... :gwizdanie: A8 juz mamy, A6 ma KERCZI to A6 w starej budzie tez sie przyda co nie... Dziwny motor bo 2,2 gaz...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Hehe, ja tam wlasnie mieszkam i to auto tam wlasnie stoi :gwizdanie: Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
auto stało na dachu 1,5-2h, próbowałem palić dzień później, od kopa zapalił ale ostro zakopcił olejem (olej na bagnecie przesunął się o 2-3 mm więc pewnie się rozlał po silniku), chyba i tak nie ma innego sposobu na usunięcie oleju jak wypalenie go, nie?? jest [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 14:19_________________________________________________Panowie ma nadzieję że samolot nie spadnie do oceanu do zobaczenia A co znow gdzies wyjezdzasz ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co chcesz od malowania za 150zl Myslisz, ze oddal bym swoja niunie jakiemus partaczowi :bicz3: Moim zdaniem nie ma znaczenia za ile tylko jak lakiernik podchodzi do tematu i jakim sprzetem dysponuje, przeciez wszyscy dobrze wiemy ze nie zawsze drozej znaczy lepiej Najlepszym przykladem sa tu ASO Znam przypadki gdzie ludzie placili mase kasy a po tygodniu dawali do poprawki bo bylo zrobione do d.... Moze kiedys zobaczysz czy u mnie za 150zl jest gorzej niz u ludzi za 400zl i sam wyciagniesz wnioski, najbardziej to mi szkoda tego ocynku, blacha w zyciu juz nie bedzie taka jak byla ;( [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 11:54_________________________________________________ Sa nawet 2 :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
300zl to w ch.... ja swoja malowalem 150zl za element, troche sie kolor rozni jak patrze pod slonce, ale ogolnie wyglada dobrze... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!