Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ta w rozowym z wlasnym lokalem do handlu obwoznego to miazga nawet ma ciemne szyby... Nasze krakowskie to z gornej polki sa, bez porownania.... Pingwin w niedziele rezerwuje miejsce w kolejce po autograf :gwizdanie:
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
Wrzuc, wrzuc, ja chcialbym zobaczyc jak Ci sie udalo radyjko schowac tak ze go nie widac ?? W sumie najwazniejsze to nie prowokowac... A obslugiwac pokretla normalnie mozesz ??
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
To ja juz teraz nic nie wiem Myslalem o tej NAVROAD 360, ale bardziej mi sie podobaly 411 i 450, w necie sa opinie ze NAVROAD to gowno i dlatego myslalem o MIO, ktora tutaj zachwalaliscie, a teraz to juz nic nie wiem....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany i Pani Ale nagryzmoliliscie od wczoraj :bicz3:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoty to nie brazylijska telenowela, tutaj jak jeden opuscisz to nie jestes w temacie przez caly tydzien... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
daj linka jeszcze się pingwin na mnie obrazi.. A ch*j raz się żyje http://aukcje.nasza-klasa.pl/item588709217.html A na innych aukcjach ma patelnie, to cos dla Ciebie PABLO Do wylizania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI spam spamem a ty miałes mi cos wysłac i jak narazie to nic nie mam na mailu :gwizdanie: Mi tez miales cos wyslac albo wrzucic na ogolny i jakos nie widze... Jakbys sie nie czepial to bysmy sobie z Ozim nie przypomnieli...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BrunoNH hmm to by byl deal :oklaski: Ciesze sie, ze moglem pomoc, zawsze do uslug...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kepasa nie miales problemow ostatnio zeby usiasc za kolkiem ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No niestety pieniadz zadzi swiatem... Taki towar sie zmarnowal... Ale ten towar da gościowi burgera z trutką i zgarnie kasę :gwizdanie: :polew: To ze sie z gosciem dala sfotografowac to nie swiadczy o tym ze od razu koles da sobie majatek zabrac, choc pewnie w tym przypadku tak wlasnie bedzie... No coz w takim przypadku, kto pierwszy ten lepszy, ale lasce to ja wspolczuje... za marne 181 baniek...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No niestety pieniadz zadzi swiatem... Taki towar sie zmarnowal...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski slyszalem powiedzenie, ze przez zoladek do serca, ale przez bagaznik... KiniaJ moze Robert Ci zmieni kapcie za nocleg ?? Wytrzepie dywaniki, odkurzy tapicerke itp. w koncu najwyzszy czas na wiosenne porzadki :gwizdanie:
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
No pewnie masz racje, pewnie jak bym fona podpial do zewnetrznego nadajnika to tez by bylo lepiej Wiec nie pozostaje nic innego jak kupic osobnego GPS-a i cieszyc sie z jazdy
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
Jeżeli chcesz mieć dyskretnie to jedynie podłokietnik... Obadam jeszcze jak wroce do domu czy dalo by sie od spodu pod podlokietnikiem go przymocowac, tzn. sama blache a radio odkrecac i zabierac ze soba... przeciez to tylko 2 sruby i jeden kabelek nie liczac wtyczki do zapalniczki... ale jakby ktos mial jeszcze jakis pomysl to gadac tu zaraz Jarko a Ty masz po lewej stronie kiery ???
-
Jaką kupić tanią i dobrą nawigację GPS ?
Obecnie uzywam Garmina na mojej N95 i strasznie mnie denerwuje szukanie satelit, albo znajdzie, albo nie Do dzisiaj chcialem kupic NAVROAD, ale po tym co tu przeczytalem to chyba sie zdecyduje na MIO, z tego co widze to asystenta pasa ruchu ona nie posiada... ?? Zastanawialem sie tez nad ta co zamiast standardowego glosu jest glos czesia z Wlatcow Moch..
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
To rozwiazanie mi sie wogole nie podoba, a po lewej stronie kiery w schowku gdzie wiekszosc ma radio mam ogrzewanie postojowe :gwizdanie: Umieszczenie radia w schowku po prawej mi sie wogole nie podoba bo bardzo czesto krece podczas jazdy... Narazie mam pod podlokietnikiem, ale to tylko tymczasowe rozwiazanie, jesli ktos ma jeszcze jakas inna propozycje montazu w B5 to niech przedstawi foty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Reklama AUDI miazga- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki za spocika Kerczi czekam na fotki ramek :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zabierzesz mnie Kamil ?? Tylko ma byc A4 do BMW nie wsiadam...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do twarzy mu w czerwonym, powinien sobie czerwone wnetrze zrobic... Ale znajomych to on ma na NK... Siemian dodaj sobie kolege po fachu: http://nasza-klasa.pl/profile/23342444/gallery/2 sokol jedziesz w niedziele na spota ?? Zabral bym sie z Toba po co paliwo marnowac...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kozak kupujesz jednak [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 14:23_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item595654613_bmw_320d_kombi_xenon_sprowadzony_klimatronic.html Ladne sztuki, szczegolnie podoba mi sie ta granatowa na tych czarnych alu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 14:45_________________________________________________Ogr, tu sa podobne gierki w sam raz na piatek w robocie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko gierka szkoda że tylko demo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękiBruno już Ci piszę [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 13:11_________________________________________________pies biega w kołowrotku za kością, musisz wziąść kość, przewiesić na drugą stronę żeby zaczął biegać w odwrotnym kierunku, wtedy żabie porwie kapelusz, na oparciu fotela jest przycisk wciskasz go i uwolni Cię z sufitu, dalej myśl sam To z psem zrobiłem, nie zauważyłem przycisku :gwizdanie: myślałem że z TV coś będzie, ale może dalej dopiero... dzięki Ogr- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!