Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc przeszedłem całą To sie pochwal co tam trzeba zrobic bo juz mnie to doprowadza... Jedynka duzo prostsza jest... Cale demo ?? Bo za full wersje trzeba placic chyba... ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie doszedles, bo ja do jakiejs wielkiej zaby co zre jablka i nie moge tego przejsc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema Pany... Gratki tym co zsinieli, to chyba z przepicia... Jarko mogl robic rozne rzeczy, nawet nie chce wiedziec... Dejmon ma tytan zamiast kosci... ale Ty Ogru za co dostales... Kerczi wez mi na spota ramki i naklejki bardzo Cie prosze... jesli bedziesz oczywiscie... ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek pewnie na Ciebie czekala a Ty wolales pic z kolegami... :gwizdanie: :drool: PABLO nie za stara dla Ciebie ?? Przeciez Ty lubisz takie co sie lalkami BARBI jeszcze bawia...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Autko zrobione, ramki mi u sokola zapie.... i jakies czerwone badziewie dali Wyglada to na mojej srebrnej niuni jak pol d.... z poza krzaka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: Pixi Dixi chcial podjechac, ciekawe czy dalej chce... ? On maVAG-a :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
GRATKI VIP-a jarko :oklaski:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A po co Ty do tego jestes potrzebny... :gwizdanie: Acha i jeszcze ja nie jade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli jednak beda 2... :gwizdanie: ... a zapomnialem o jarko... beda 3 rozne kalendarze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co to bylo gasic na 3h ?? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tam lat, raptem kilka miesięcy śniegi stopniały, Rob wylazł z gawry :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tak jarko to wlasnie jego bryke dzis widzialem, na zywo troche inaczej wyglada niz na fotach... :gwizdanie: Ten samochod jest... ... ze tak powiem specyficzny...szczegolnie wnetrze...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no to ja bym sie tym faktem nie chwalił :polew: OZI :bicz3: chyba NEX-a na Ciebie napuszcze... :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie: Ja weim kto Bruno, jeszcze mało widziałeś To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH Przecież Ty jesteś z NS Blachy mam z KaNSas, ale prawem zasiedlenia po 6 latach jestem juz z NH
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kierownica z prawej strony pewnie :gwizdanie: Ja weim kto Bruno, jeszcze mało widziałeś To moze bys sie podzielil wiedza z ziomkiem z NH
-
[Małopolska] Widziany, widziana
a czyje to takie granatowe na ramkach klubowych i stalowkach felach i czarrnych lampach z tylu ?? Tablice jakies N34HHG zoltej z tylu i bialej z przodu pod M1 widziane dzisiaj ok 17 ?? Ramki oczywiscie nasze... Przyznam, ze pierwszy raz takie cudo widzialem... :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski na Os. Na lotnisku wczoraj ok. 16 :gwizdanie: A godzine pozniej Siemian na wislickiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc wszystkim
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Ta pompka co wkleiles linka to jest pompka do szyby a nie do lamp!!! Do lamp daje duzo wieksze cisnienie i dlatego weze maja wiekszy przekroj!!! dzieki za info , szukam i tak calego zbiornika z pompką, ale ceny [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 13:52_________________________________________________kupiłem pompkę sprysków reflektorów, zamiennik 3B7 955 681 , jeszcze tylko zbiornik, a po węża wybieram się w piotek do ogrodniczego [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:16_________________________________________________orientujecie się czy zbiornik 4,5 litra na dwie pompki od polifta podejdzie p&p do przedlifta? chodzi mi głownie o mocowania Wklej zdjecie pompy od spryskiwania szyby, u mnie u gory byl czujnik a pompka zamiast wtyczki na 2 zyly miala wtyczke na 3 :gwizdanie: Nie dalo sie jej zamontowac do zbiornika na 2 pompki bo on ma tak samo jak zbiornik od pasata dodatkowe miejsce na czujnik zamiast czujnika w pompce jak to bylo u mnie w ori Myslalem, zeby na goraco zrobic tam dodatkowa dziure wlasnie pod moja pompke i to wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem Na zdjeciu ten zbiornik od pasata, widac wyraznie miejsca na pompki i czujnik dodatkowy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w Bukowinie jest ok 1,5 metra śniegu Noto mnie zaskoczyles... przeciez slonko od paru dni porzadnie napi.... i to w calym kraju... Nie masz na mysli sztucznego ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zlot zimowy im Adi zorganizował dzisiaj zaczynają... Zimowy ?? Przeciez juz jest wiosna troche sie spoznili... :gwizdanie: Oj Bruno przecież zima jest do 21.03 :gwizdanie: Popatrz za okno, widzisz gdzies snieg ?? Juz jest po zimie, no chyba ze jeszcze gdzies w gorach lezy snieg, ale tego to ja juz nie mam jak sprawdzic...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zlot zimowy im Adi zorganizował dzisiaj zaczynają... Zimowy ?? Przeciez juz jest wiosna troche sie spoznili... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heyka, jak fajnie, ze juz piatek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sam pisal, ze jak uciekal to zachaczyl zderzakiem o kraweznik i kratke zgubil...