Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko Panowie , nareszcie piatek :oklaski: Perfidny chyba zapomniales o naszej umowie :gwizdanie: Schemat kabelkow do silniczka i adres i tel lakiernika
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
Czym czysciles te kierownice ?? Jakie klucze beda potrzebne jakbys mogl napisac bo z tego co czytam dostep jest utrudniony Miales problemy z rozdzieleniem turbo ?? Jesli tak to jak to rozwiazales ?? Tez jestem zmuszony przeczyscic swoja suszarke i stad te glupie wywiady
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Czyli musze wziasc turbo i przeczyscic WD40 ?? Czy lepiej oddac ja do regeneracji ?? A niema to cos wspolnego z map sensorem G71??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podjedz Sobie na ul.Przewóz na terenie firmy Marcopolo jest firma Hanscars i tam mają zbiorniczków od koloru do wyboru po niskich cenach Dzieki za info, napewno skorzystam :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert, looknij do katalogu czy mozesz zamowic zbiornik z lupo lub polo 2L i po ile jesli sie da Bo pompka chyba bez problemu podejdzie do niego plug-and-play ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heyka wszystkim co juz wstali... Patrzac po postach to malo napisaliscie dzisiaj przez noc, niema nawet czego poczytac :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
No tak myslalem, ze niestety bede sie musial wziasc za turbinke, miejmy nadzieje ze to wlasnie to
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Noto lipton :gwizdanie: Ale dzieki za sprawdzenie, musze cos innego wykombinowac...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
U mnie jest to samo, tylko na 11 dynamicznej albo wlacza sie notlauf, choc nie za kazdym razem, albo przeladowuje do 3000 a od 3000-3200 turbodziura, potem znow przeladowanie az do 2500+ Logi ma kumpel, jak znajdzie chwile to zapewne wklei na forum Myslalem o map sensorze, w nastepnej kolejnosci o wymianie n75, a jesli to nie pomoze to turbawka do regeneracji Wie ktos moze gdzie jest czujnik G71 w moim silniku ?? Czy to normalne, ze nie moge zrobic BS 011 mimo ze turbo mam ze zmienna geometria lopatek ?? A oto bledy wyskakujace: Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Part No: 028 906 021 CE Component: 1.9l R4 EDC G00SG 0803 Coding: 00002 Shop #: WSC 06325 2 Faults Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to Plus - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Readiness: N/A
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heyka :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadla mi obejma to musialem ja jakos z tamtad wygrzebac bo na Shelu nie mieli takich :gwizdanie: Dzieki Tytus jeszcze raz za czas i zainteresowanie tematem, bronie sie rekami i nogami przed ta regeneracja turbo, ale z tego co czytam to chyba jakas plaga nas dotknela Ojtam Trzeniek, czepiasz sie, za gruby nie jestem wiec pod autem sie miescilem nawet jak nie bylo podniesione Podnosnik tam jest po to zeby bylo wygodniej grzebac za zgubiona obejma Wszystko obliczone i pod kontrola... Robert patrzyles moze na ten zbiornik ?? Czy mozna do niego 2 pompki zalozyc ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale czy slyna zgodnie z nazwa firmy czy wrecz odwrotnie ??? Jakos dwuznacznie to skomentowales Cuber
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja ostatnio robilem u goscia na Macedonskiej 9 Warsztat sie nazywa AllHappy i goscie sie dosyc nawet znaja Specjalizuja sie w Webasto i Eberspacher czy jak sie to tam pisze... tel: (12)4255058 lub 501-260-678
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jedziemy razem ?? Gdzie sie spotykamy ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 10:41_________________________________________________Robert znalazlem takie na allegro, sa male wiec nie bylo by problemu z ich wladowaniem do niuni Nie masz u siebie czegos w ten desen ?? http://allegro.pl/item519113865_polo_6n2_99_01_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy.html http://allegro.pl/item535059800_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy_vw_lupo.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ten co masz to jest juz z dziurami pod 2 pompki ?? Bo drugiego takiego duzego to raczej nie mam gdzie wcisnac Widzialem ze sa takie duze zbiorniki pod 2 pompki, a ten co mam u siebie jest niestety tylko pod jedna i musze wykombinowac albo jakis drugi maly i gdzies go wladowac, lub zamontowac jakis wiekszy przystosowany do 2 pomp A nic mniejszego nie masz co by pasowalo do pompki z
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam od A4 cena 50 zł [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 09:46_________________________________________________PABLO - tyczy się Ciebie http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6204740,Zielone_listki_powroca_za_szyby.html Jaka pojemnosc ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Jarko, to jak ?? Wybierzesz sie dzis na 21 na shela na Lagiewniki ?? Potrzebuje zbiornik jakis maly do spryskow lamp, gdzies go zawsze wcisne Maly, czyli taki ok. 2L, albo jeszcze mniej, spryski wczoraj kupilem, wiec w weekend rezanko Spodobal mi sie zbiorniczek od lupo, polo sa podobne jak nie takie same i dosc male
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty zawsze, wpadaj Tylko gdzie Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21 http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15 Kojarzysz? jutro :gwizdanie: Tak, jak chcesz możemy się spotkać o 20.30 przed Bruno Tylko sie nie spijcie do naszego przyjazdu :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zadzwonie, nie lubie pisac, nie to zebym nie umial...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko, wstepnie na 21 godz, tylko Tytus ma mi dac znac gdzie to Ci napisze Moze w tym podziemnym garazu, tam gdzie jest myjnia ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Jarko, w tym linku opisuja co zrobic, zeby razem z dlugimi krotkie swiecily, a ja nie mam z tym problemu Dalej jest cos napisane o kostce, moze tym mi chciales pomoc?? BTW. Co robisz we wtorek ok. godz. 21 ?? Planujemy z Tytusem podpiecie mojej niuni i podmiane map sensora Oferowales kiedys swoje narzady, wiec chetnie bym Cie wykorzystal :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc wszystkim, jak tam poczatek nowego tygodnia ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI dostales juz ramki ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda, ze teraz to mowicie jak ja juz sobie wieczor z piciem zaplanowalem :wallbash: I wcale nie jestem gumowa wywloka Smakoweczka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam ten telefon. Jest GUT, bateria trzyma 2 dni, przy wilelkich wiatrach 3dni wiec nie wiem skad wymysliliscie 9 dni. Ma wszystko to co potrzeba, aparat w dzien robi zdjecia nawet nawet, noc tragedia, moim zdaniem na chwile obecna jeden z sensowniejszych telefonow na rynku. Czas czuwania producent podaje 13 dni Zalezy jak kto uzywa telefonu i do czego ?? Tutaj cytat: "W zależności on technologii dostępu radiowego, ustawień sieci i sposobu użytkowania występują różnice w czasie działania." Za duzo gadacie to Wam bateryjki padaja, ja uzywam firmowki, wiec moze dlatego zadziej laduje http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-e51/cechy-i-funkcje Cuber a jak Tobie w N95 bateria trzyma ?? Ja czasem przez 2-3 dni mam full a potem w pol dnia leca mi wszystkie kreski Tez tak masz ?? Fakt faktem, ze najwiecej zzera Garmin :gwizdanie: Dobra panowie robota sie skonczyla, lece do domku cos chlapnac i w fifke pociupac