Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. Siemanko Panowie , nareszcie piatek :oklaski: Perfidny chyba zapomniales o naszej umowie :gwizdanie: Schemat kabelkow do silniczka i adres i tel lakiernika
  2. Czym czysciles te kierownice ?? Jakie klucze beda potrzebne jakbys mogl napisac bo z tego co czytam dostep jest utrudniony Miales problemy z rozdzieleniem turbo ?? Jesli tak to jak to rozwiazales ?? Tez jestem zmuszony przeczyscic swoja suszarke i stad te glupie wywiady
  3. Czyli musze wziasc turbo i przeczyscic WD40 ?? Czy lepiej oddac ja do regeneracji ?? A niema to cos wspolnego z map sensorem G71??
  4. podjedz Sobie na ul.Przewóz na terenie firmy Marcopolo jest firma Hanscars i tam mają zbiorniczków od koloru do wyboru po niskich cenach Dzieki za info, napewno skorzystam :>
  5. Robert, looknij do katalogu czy mozesz zamowic zbiornik z lupo lub polo 2L i po ile jesli sie da Bo pompka chyba bez problemu podejdzie do niego plug-and-play ??
  6. Heyka wszystkim co juz wstali... Patrzac po postach to malo napisaliscie dzisiaj przez noc, niema nawet czego poczytac :gwizdanie:
  7. No tak myslalem, ze niestety bede sie musial wziasc za turbinke, miejmy nadzieje ze to wlasnie to
  8. Noto lipton :gwizdanie: Ale dzieki za sprawdzenie, musze cos innego wykombinowac...
  9. U mnie jest to samo, tylko na 11 dynamicznej albo wlacza sie notlauf, choc nie za kazdym razem, albo przeladowuje do 3000 a od 3000-3200 turbodziura, potem znow przeladowanie az do 2500+ Logi ma kumpel, jak znajdzie chwile to zapewne wklei na forum Myslalem o map sensorze, w nastepnej kolejnosci o wymianie n75, a jesli to nie pomoze to turbawka do regeneracji Wie ktos moze gdzie jest czujnik G71 w moim silniku ?? Czy to normalne, ze nie moge zrobic BS 011 mimo ze turbo mam ze zmienna geometria lopatek ?? A oto bledy wyskakujace: Address 01: Engine Labels: Redir Fail! Part No: 028 906 021 CE Component: 1.9l R4 EDC G00SG 0803 Coding: 00002 Shop #: WSC 06325 2 Faults Found: 00519 - Intake Manifold Pressure Sensor (G71) 28-10 - Short to Plus - Intermittent 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Readiness: N/A
  10. Wpadla mi obejma to musialem ja jakos z tamtad wygrzebac bo na Shelu nie mieli takich :gwizdanie: Dzieki Tytus jeszcze raz za czas i zainteresowanie tematem, bronie sie rekami i nogami przed ta regeneracja turbo, ale z tego co czytam to chyba jakas plaga nas dotknela Ojtam Trzeniek, czepiasz sie, za gruby nie jestem wiec pod autem sie miescilem nawet jak nie bylo podniesione Podnosnik tam jest po to zeby bylo wygodniej grzebac za zgubiona obejma Wszystko obliczone i pod kontrola... Robert patrzyles moze na ten zbiornik ?? Czy mozna do niego 2 pompki zalozyc ??
  11. Ale czy slyna zgodnie z nazwa firmy czy wrecz odwrotnie ??? Jakos dwuznacznie to skomentowales Cuber
  12. Ja ostatnio robilem u goscia na Macedonskiej 9 Warsztat sie nazywa AllHappy i goscie sie dosyc nawet znaja Specjalizuja sie w Webasto i Eberspacher czy jak sie to tam pisze... tel: (12)4255058 lub 501-260-678
  13. To jedziemy razem ?? Gdzie sie spotykamy ??[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 10:41_________________________________________________Robert znalazlem takie na allegro, sa male wiec nie bylo by problemu z ich wladowaniem do niuni Nie masz u siebie czegos w ten desen ?? http://allegro.pl/item519113865_polo_6n2_99_01_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy.html http://allegro.pl/item535059800_zbiornik_zbiorniczek_spryskiwaczy_vw_lupo.html
  14. A ten co masz to jest juz z dziurami pod 2 pompki ?? Bo drugiego takiego duzego to raczej nie mam gdzie wcisnac Widzialem ze sa takie duze zbiorniki pod 2 pompki, a ten co mam u siebie jest niestety tylko pod jedna i musze wykombinowac albo jakis drugi maly i gdzies go wladowac, lub zamontowac jakis wiekszy przystosowany do 2 pomp A nic mniejszego nie masz co by pasowalo do pompki z
  15. mam od A4 cena 50 zł [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 09:46_________________________________________________PABLO - tyczy się Ciebie http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6204740,Zielone_listki_powroca_za_szyby.html Jaka pojemnosc ??
  16. Siema Jarko, to jak ?? Wybierzesz sie dzis na 21 na shela na Lagiewniki ?? Potrzebuje zbiornik jakis maly do spryskow lamp, gdzies go zawsze wcisne Maly, czyli taki ok. 2L, albo jeszcze mniej, spryski wczoraj kupilem, wiec w weekend rezanko Spodobal mi sie zbiorniczek od lupo, polo sa podobne jak nie takie same i dosc male
  17. Ty zawsze, wpadaj Tylko gdzie Stacja Shell przy węźle Łagiewnickim o 21 http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=50.006139,19.945765&daddr=&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=15&sll=50.004981,19.94585&sspn=0.011612,0.03356&ie=UTF8&z=15 Kojarzysz? jutro :gwizdanie: Tak, jak chcesz możemy się spotkać o 20.30 przed Bruno Tylko sie nie spijcie do naszego przyjazdu :gwizdanie:
  18. Zadzwonie, nie lubie pisac, nie to zebym nie umial...
  19. Jarko, wstepnie na 21 godz, tylko Tytus ma mi dac znac gdzie to Ci napisze Moze w tym podziemnym garazu, tam gdzie jest myjnia ??
  20. Dzieki Jarko, w tym linku opisuja co zrobic, zeby razem z dlugimi krotkie swiecily, a ja nie mam z tym problemu Dalej jest cos napisane o kostce, moze tym mi chciales pomoc?? BTW. Co robisz we wtorek ok. godz. 21 ?? Planujemy z Tytusem podpiecie mojej niuni i podmiane map sensora Oferowales kiedys swoje narzady, wiec chetnie bym Cie wykorzystal :polew:
  21. Czesc wszystkim, jak tam poczatek nowego tygodnia ??
  22. KERCZI dostales juz ramki ??
  23. Szkoda, ze teraz to mowicie jak ja juz sobie wieczor z piciem zaplanowalem :wallbash: I wcale nie jestem gumowa wywloka Smakoweczka
  24. Ja mam ten telefon. Jest GUT, bateria trzyma 2 dni, przy wilelkich wiatrach 3dni wiec nie wiem skad wymysliliscie 9 dni. Ma wszystko to co potrzeba, aparat w dzien robi zdjecia nawet nawet, noc tragedia, moim zdaniem na chwile obecna jeden z sensowniejszych telefonow na rynku. Czas czuwania producent podaje 13 dni Zalezy jak kto uzywa telefonu i do czego ?? Tutaj cytat: "W zależności on technologii dostępu radiowego, ustawień sieci i sposobu użytkowania występują różnice w czasie działania." Za duzo gadacie to Wam bateryjki padaja, ja uzywam firmowki, wiec moze dlatego zadziej laduje http://www.nokia.pl/produkty/telefony/nokia-e51/cechy-i-funkcje Cuber a jak Tobie w N95 bateria trzyma ?? Ja czasem przez 2-3 dni mam full a potem w pol dnia leca mi wszystkie kreski Tez tak masz ?? Fakt faktem, ze najwiecej zzera Garmin :gwizdanie: Dobra panowie robota sie skonczyla, lece do domku cos chlapnac i w fifke pociupac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.