Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No, ja tez mysle zeby swoja wykompac przed podroza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pojadlem, popilem, wytrzezwialem a tu juz sylwester za pasem i wsio od nowa....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No teraz juz widze, poprostu zle szukalem Hehehe.... najciemniej jest pod latarnia....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI z tego co sie orientuje robil 3 edycje ramek Kezor, ale ostatni wpis na poscie jest z maja Dzwonilem wiec do niego, zeby sie upewnic i powiedzial mi ze on sie juz tym nie zajmuje i ze juz nie jest w A4-klubie Chyba ze masz kogos innego na mysli ?? Jak masz dostep to skoluj te rameczki, ja biore na pewno!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja znow nie moglem przyjechac na spota bo interesy musialem pozalatwiac przed wyjazdem na sylwka KERCZI sa blaszki ?? Moze bym sie jutro styknal z Toba zanim pojade do Muszyny ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI jak tam blaszki ??? Jak sa juz gotowe to wez dzis na spota Acha jeszcze jedna prosba: jak ktos ma tej tasmy materialowej czarnej do zaczeppow rolety, zeby nie skrzypialo to mogl by mi wziasc na spocika Szukalem po sklepach i pytalem po ludziach i nikt juz tego niema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe... Pocztowka zajefajna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema, kto sie wybiera jutro na spocika ??? Swieta, swieta i po swietach... cale szczescie, ze dopiero 5 stycznia ide do roboty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
!!! ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE, ORAZ SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI W NOWYM 2009 ROKU !!! PS. Co z ta wigilia ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OGRU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA Dopiero teraz bo nie mialem neta, cos mi popsuli Bryka juz smiga ??? Co w koncu z tym oplatkiem ?? Gdzie i o ktorej ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe... widze ze wiekszosc sie na spota nie nadaje, zreszta ja tez dopiero teraz doszedlem do siebie po wczorajszej imprezce, wiec tez mnie nie bedzie Jeszcze tylko jutro i pojutrze do roboty i potem dopiero 5 stycznia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe, zrobil mi radio, tylko teraz mi sie nie wylacza razem z wylaczeniem stacyjki Da sie przezyc... Milego slizgania...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra jade robic z radiem zobaczymy co z tego wyjdzie... ???[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 16:10_________________________________________________Apropos zimy, odkad mieszkam w Kraku to zimy nie widzialem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...
-
Strefa Śmiechu
Taki sobie poscig... http://pl.youtube.com/watch?v=TQN5N7iMOzU
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Widziany pod M1 KR9xx3U, czyje to ???
-
[B5 AHL] Wyświetlacz - co jest nie tak ?
No z tego co widze na fotce to masz tak samo jak u mnie wyswietlacz i strzalki od gory na drazku wycieraczek, a u mnie zmienia sie opcje komputera przez te wlasnie przyciski! Tak z ciekawosci zapytam co sie dzieje na wyswietlaczu jak naciskasz strzalki na tym drazku od wycieraczek ?? Bo to wlasnie powinno zmieniac wyswietlane informacje! Acha, a przycisk reset masz na tym drazku ??
-
[B5 AFN] Moje auto
Wybieram sie w niedziele na spocik to tam bede pytal Tutaj ciezko wszystkich online spotkac, w irl mam nadzieje ze bedzie inaczej...
-
[B5 AFN] Moje auto
Bylem u goscia elektronika, podpial kompa i stwierdzil ze nie da sie nic z komputrem zrobic Podobno od wersji z 97r. mozna sobie ot tak krecic licznik i zwiekszyc moc na komputerze, ale ja sie na tym nie znam wiec chetnie wyslucham co o tym Wy myslicie ??
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Hehehehe.... To ja sie przedstawie zajmowanym w pracy stanowiskiem SPECJALISTA DO SPRAW DRUKU CYFROWEGO Pracuje w drukarni, prosze o konkrety co do wzoru, interesuje mnie: -format netto -ilosc stron (prawdopodobnie 13) -naklad czyli ilosc sztuk -macie jakies fajne gotowe kalendarium na 2009 ? Na maszynie cyfrowej maxymalny format druku 295x440 (29,5cm x 44cm), ale w mojej drukarni jest jeszcze offset i jesli format ma byc wiekszy a naklad dosc duzy to tez moge to zalatwic Papier na cyfrowej do 300g, rozne rodzaje... Reszte omowimy na spocie w niedziele bo mam w planach sie pojawic
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
Głos został zaliczony. Dziękujemy.
-
[B5 AHU] Czyszczenie resztek naklejki na szybie oraz kleju na tapicerce
Jesli chodzi o naklejki i winiety na szybie to ja sciagalem zyletka, zeszlo szybko i ladnie
-
[B5 AFN] Moje auto
Nio troche ma nalatane... Z Wloch ??? Nie! Z Niemieckiej fabryki i z brifa wynika ze sami niemcy nim jezdzili Kupiona w Monachium. Nawiasem mowiac pojechalem po a4 i mialem zalozenie, ze nigdy kombi i bron boze w drewnie! Tak jakos wyszlo ze po jezdzie probnej przypadlismy sobie do gustu i od tego czasu jestesmy ze soba Jedyne co mnie pociesza to fakt, ze zanim trafila do moich rak to wymienili silnik, a ten co ma ma ok. 100 tys. km. To chyba nie tak duzo... ?? A licznika nie da sie cofnac bo podobno trzeba jakis uklad wymontowac Najpierw chce ja doprowadzic do idealnego stanu technicznego a potem pewnie sie wezme za tuning wizualny Z tego co tu piszecie to pewnie tez popadne w obsesje Wez ktos kompa z VAG-iem na niedzielny zlot to zajrzymy co tam u niej w bebechach slychowac
-
[B6 AVF] Problem z uruchomieniem silnika
U mnie raz byla taka sytuacja, ze jak postawilem samochod pochylony w lewo, poszedlem do pracy na 8h i po wyjsciu nie moglem odpalic Komputer pokazywal paliwa na 30km, nie krecilem go za duzo tylko poszedlem na najblizsza stacje i wlalem mu 5l ON. Krecilem go jakies 15min i w koncu zapalil, ale na trasie zauwazylem ze max pojdzie 130km Pojechalem do specjalisty od dislow i powiedzial mi ze prawdopodobnie pompowtryski poszly sie pasc, ale najpierw zebym wymienil filtr paliwa na MAN-a O dziwo po wymianie filtra wszystko wrocilo do normy i tak jest do dzisiaj Ale podobno przez ten incydent skrocilem znacznie zywot silnika mojej niuni i pewnie niedlugo bede sie musial wziasc za pompowtryski Gdzies byl poruszany temat spadku mocy przy 2500 obr i u mnie tez tak to sie dzieje Mam wrazenie jakby mi odcielo paliwo Chetnie wyslucham waszych opini...
-
[B5 AFN] Moje auto
Hehehe... W srodku wyglada tak jak widac... ...a fele aluski mam schowane (jak dobrze pamietam to 16' BBS) Te co sa na zdjeciu to zimowki, a alu czekaja na swoj sezon razem z wyscigowymi DUNLOPAMI