Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. No, ja tez mysle zeby swoja wykompac przed podroza
  2. Pojadlem, popilem, wytrzezwialem a tu juz sylwester za pasem i wsio od nowa....
  3. No teraz juz widze, poprostu zle szukalem Hehehe.... najciemniej jest pod latarnia....
  4. KERCZI z tego co sie orientuje robil 3 edycje ramek Kezor, ale ostatni wpis na poscie jest z maja Dzwonilem wiec do niego, zeby sie upewnic i powiedzial mi ze on sie juz tym nie zajmuje i ze juz nie jest w A4-klubie Chyba ze masz kogos innego na mysli ?? Jak masz dostep to skoluj te rameczki, ja biore na pewno!!!
  5. A ja znow nie moglem przyjechac na spota bo interesy musialem pozalatwiac przed wyjazdem na sylwka KERCZI sa blaszki ?? Moze bym sie jutro styknal z Toba zanim pojade do Muszyny ???
  6. KERCZI jak tam blaszki ??? Jak sa juz gotowe to wez dzis na spota Acha jeszcze jedna prosba: jak ktos ma tej tasmy materialowej czarnej do zaczeppow rolety, zeby nie skrzypialo to mogl by mi wziasc na spocika Szukalem po sklepach i pytalem po ludziach i nikt juz tego niema
  7. Hehe... Pocztowka zajefajna
  8. Siema, kto sie wybiera jutro na spocika ??? Swieta, swieta i po swietach... cale szczescie, ze dopiero 5 stycznia ide do roboty
  9. !!! ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT W RODZINNEJ ATMOSFERZE, ORAZ SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI W NOWYM 2009 ROKU !!! PS. Co z ta wigilia ??
  10. OGRU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA Dopiero teraz bo nie mialem neta, cos mi popsuli Bryka juz smiga ??? Co w koncu z tym oplatkiem ?? Gdzie i o ktorej ??
  11. Hehehe... widze ze wiekszosc sie na spota nie nadaje, zreszta ja tez dopiero teraz doszedlem do siebie po wczorajszej imprezce, wiec tez mnie nie bedzie Jeszcze tylko jutro i pojutrze do roboty i potem dopiero 5 stycznia
  12. Hehehe, zrobil mi radio, tylko teraz mi sie nie wylacza razem z wylaczeniem stacyjki Da sie przezyc... Milego slizgania...
  13. Dobra jade robic z radiem zobaczymy co z tego wyjdzie... ???[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 16:10_________________________________________________Apropos zimy, odkad mieszkam w Kraku to zimy nie widzialem
  14. Zna ktos jakiegos speca od radii co by mi radyjko rozkodowal ?? Odpialem aku a kartke z kodem posialem gdzies i teraz sam sobie moge spiewac w wozie Bylo radio to go nie docenialem a teraz widze ile mi dawalo W ASO krzykneli sobie 250zl, ale szukam sposobu tanszego...
  15. Taki sobie poscig... http://pl.youtube.com/watch?v=TQN5N7iMOzU
  16. Widziany pod M1 KR9xx3U, czyje to ???
  17. No z tego co widze na fotce to masz tak samo jak u mnie wyswietlacz i strzalki od gory na drazku wycieraczek, a u mnie zmienia sie opcje komputera przez te wlasnie przyciski! Tak z ciekawosci zapytam co sie dzieje na wyswietlaczu jak naciskasz strzalki na tym drazku od wycieraczek ?? Bo to wlasnie powinno zmieniac wyswietlane informacje! Acha, a przycisk reset masz na tym drazku ??
  18. Wybieram sie w niedziele na spocik to tam bede pytal Tutaj ciezko wszystkich online spotkac, w irl mam nadzieje ze bedzie inaczej...
  19. Bylem u goscia elektronika, podpial kompa i stwierdzil ze nie da sie nic z komputrem zrobic Podobno od wersji z 97r. mozna sobie ot tak krecic licznik i zwiekszyc moc na komputerze, ale ja sie na tym nie znam wiec chetnie wyslucham co o tym Wy myslicie ??
  20. Hehehehe.... To ja sie przedstawie zajmowanym w pracy stanowiskiem SPECJALISTA DO SPRAW DRUKU CYFROWEGO Pracuje w drukarni, prosze o konkrety co do wzoru, interesuje mnie: -format netto -ilosc stron (prawdopodobnie 13) -naklad czyli ilosc sztuk -macie jakies fajne gotowe kalendarium na 2009 ? Na maszynie cyfrowej maxymalny format druku 295x440 (29,5cm x 44cm), ale w mojej drukarni jest jeszcze offset i jesli format ma byc wiekszy a naklad dosc duzy to tez moge to zalatwic Papier na cyfrowej do 300g, rozne rodzaje... Reszte omowimy na spocie w niedziele bo mam w planach sie pojawic
  21. Głos został zaliczony. Dziękujemy.
  22. Jesli chodzi o naklejki i winiety na szybie to ja sciagalem zyletka, zeszlo szybko i ladnie
  23. Nio troche ma nalatane... Z Wloch ??? Nie! Z Niemieckiej fabryki i z brifa wynika ze sami niemcy nim jezdzili Kupiona w Monachium. Nawiasem mowiac pojechalem po a4 i mialem zalozenie, ze nigdy kombi i bron boze w drewnie! Tak jakos wyszlo ze po jezdzie probnej przypadlismy sobie do gustu i od tego czasu jestesmy ze soba Jedyne co mnie pociesza to fakt, ze zanim trafila do moich rak to wymienili silnik, a ten co ma ma ok. 100 tys. km. To chyba nie tak duzo... ?? A licznika nie da sie cofnac bo podobno trzeba jakis uklad wymontowac Najpierw chce ja doprowadzic do idealnego stanu technicznego a potem pewnie sie wezme za tuning wizualny Z tego co tu piszecie to pewnie tez popadne w obsesje Wez ktos kompa z VAG-iem na niedzielny zlot to zajrzymy co tam u niej w bebechach slychowac
  24. BrunoNH odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    U mnie raz byla taka sytuacja, ze jak postawilem samochod pochylony w lewo, poszedlem do pracy na 8h i po wyjsciu nie moglem odpalic Komputer pokazywal paliwa na 30km, nie krecilem go za duzo tylko poszedlem na najblizsza stacje i wlalem mu 5l ON. Krecilem go jakies 15min i w koncu zapalil, ale na trasie zauwazylem ze max pojdzie 130km Pojechalem do specjalisty od dislow i powiedzial mi ze prawdopodobnie pompowtryski poszly sie pasc, ale najpierw zebym wymienil filtr paliwa na MAN-a O dziwo po wymianie filtra wszystko wrocilo do normy i tak jest do dzisiaj Ale podobno przez ten incydent skrocilem znacznie zywot silnika mojej niuni i pewnie niedlugo bede sie musial wziasc za pompowtryski Gdzies byl poruszany temat spadku mocy przy 2500 obr i u mnie tez tak to sie dzieje Mam wrazenie jakby mi odcielo paliwo Chetnie wyslucham waszych opini...
  25. Hehehe... W srodku wyglada tak jak widac... ...a fele aluski mam schowane (jak dobrze pamietam to 16' BBS) Te co sa na zdjeciu to zimowki, a alu czekaja na swoj sezon razem z wyscigowymi DUNLOPAMI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.