Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koloedzy pytam o kalendarz klubowy bo był pewien temat ale założyciel napisał że daje sobie z tym spokój. Może ktoś z was pracuje albo ma chody w jakiejś drukarni? :naughty: Po całym sezonie zdjęć napewno jest sporo i chętnych na zakup napewno też by nie brakowało. Pisze ten temat żeby was natchnąć do działania. Co Wy na to??? A może się coś kroi po kryjomu :naughty: ???

Opublikowano

Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to może Ty się tym zajmiesz

Opublikowano

Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to może Ty się tym zajmiesz

super pomysł , jestem za :good:

Opublikowano

Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to może Ty się tym zajmiesz

super pomysł , jestem za :good:

Ja tez ..tylko fotki ...auta + kobiety :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Każdy jest pewnie za ale czy coś z tego wypali??? Szczeże mówiąc to ja do takich rzeczy nie mam smykałki. Wole siedzieć w mechanice samochodowej.

Opublikowano

No to jak widzisz, nie ma chyba za bardzo ludzi, którzy by mieli smykałkę... :no:

Opublikowano

czyli temat się wyczerpał , do zamknięcia :decayed:

Opublikowano

Bede miał chwile to podjade do drukarni w ktorej zamawiam naklejki i zapytam czy robia takie kalendarze :good:

Opublikowano

Każda z 15 000 drukarni w PL robi kalendarze :wink4:

Opublikowano

Tylko może być problem z terminem jakbyśmy chcieli przed styczniem... Ale już po Nowym Roku to pewnie wydrukują

Opublikowano

Tu nie jest problem z terminen , ceną ect.

Tylko jak zwykle bedzie sajgon ..czyje auto bedzie w kalendarzu ..w jakiej koljności ect. :gwizdanie:

Opublikowano

To niech już "góra" zadecyduje :gwizdanie:

Można zawsze wstawić foty ze spotów

Opublikowano

Można zawsze wstawić foty ze spotów

Nie chcesz wiedzieć co powiedzą moi znajomi jak zobaczą na ścianie kalendarz z facetami stojącymi przed A4 :polew:

Znajomi znajomymi ..ale kobieta :decayed:

Opublikowano

Kobiety też tutaj bywają :naughty:

A kobiecie możesz powiedzieć, że to koledzy z wojska :polew: :polew:

Opublikowano

Ja tez ..tylko fotki ...auta + kobiety :kox: :kox: :kox: :kox:

mi sie bardzo ten pomysl podoba:) tylko mam pytanko, to co powyzej po plusie to - toples? :gwizdanie: :kox: albo chociaz bikini? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tez ..tylko fotki ...auta + kobiety :kox: :kox: :kox: :kox:

mi sie bardzo ten pomysl podoba:) tylko mam pytanko, to co powyzej po plusie to - toples? :gwizdanie: :kox: albo chociaz bikini? :gwizdanie:

Sok ze 100 procentowej nagości :kox: :kox:

Dla kolegów z obrączkami mogą być wersje ocenzurowane :decayed:

Opublikowano

Ja tez ..tylko fotki ...auta + kobiety :kox: :kox: :kox: :kox:

mi sie bardzo ten pomysl podoba:) tylko mam pytanko, to co powyzej po plusie to - toples? :gwizdanie: :kox: albo chociaz bikini? :gwizdanie:

Sok ze 100 procentowej nagości :kox: :kox:

Dla kolegów z obrączkami mogą być wersje ocenzurowane :decayed:

Jakoś to w domu przemycimy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Brawo slaweq :notworthy: !!! Tak czułem że właśnie Ciebie zainteresuje ten temat :naughty: A fotki nie muszą być tylko ze spotów.

Ktoś kto ma umiejętności w fotoshopie czy czymś takim i kuma jak zakęcić się w drukarni jest w stanie to zrobić.

Chętnych napewno będzie wiele :gwizdanie: Ja sam wziął bym dwie sztuki !!! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Patrzcie jak kolega grzes1150 już umywa ręce od kalendarzy :naughty: :gwizdanie:

Ja myśłałem, że to właśnie on będzie tym co to wszystko zorganizuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

domelq jak byś czytał uważnie to byś zakumał że ja nie chce być organizatorem tej akcji a pomyłodawcą. Przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie to może zakumasz :naughty:

czytaj...czytaj...czytaj...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.