Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. Kurde szkoda ze dopiero teraz sie dowiedzialem, ale coz za glupote trzeba placic :wallbash:
  2. NEW czy uzywki ?? Itak juz kupilem wiec po ptokach, mam nadzieje ze sie beda dobrze spisywaly :gwizdanie:
  3. Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:56_________________________________________________ 299zl komplet A Wy ??
  4. E tam zamkniety... ta bialo-czerwona tasma miala by nas powstrzymac ?? Wezme jakies nozyczki to zrobimy uroczyste otwarcie, albo nie! Uzyjemy buterflya czy jak sie to tam pisze [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:52_________________________________________________ Noto mnie troche uspokoiles Mam nadzieje ze moje tez nie beda zaklucaly mojego Harrego
  5. Dziendoberek w ten niedzielny poranek Jakie masz przetwornice ??? Ja mam zamiar zalozyc slimy...
  6. A nie pracujacym to nie...
  7. Siema panowie Juz jutro beda ZENONY przy dobrych wiatrach
  8. Chris86 szukaj na allegro, ja szukalem i znalazlem Trzeba poprostu trafic... nie wiem jeszcze czy moje dzialaja, ale z tego co widzialem sa z jakiegos punta ze szrota...
  9. Smiejecie sie z goscia... moze poloneza z Angli sprowadzil i nie potrafi sie dostosowac do ruchu prawostronnego :polew:
  10. Komplet zarniki z przetwornicami slim na Balickiej 160 Przed przejazdem zjazd w lewo i tam jest sklep i warsztat
  11. A moze to samobojca ?? Nikt normalny poldkiem nie jezdzi...
  12. 220/szt lampy zespolone 300 - komplet zarniki z przetwornicami x2 25/szt - silniczek punto 2 21/szt kostki z aso 4/szt kostki audio Ot caly koszt!!! Wiem bo mam juz wszystko i w niedziele zakladam
  13. Nawet fajne, choc mnie sie osobiscie srebrne z czarnym podobaja
  14. Tym sie nie przejmuj, potrzebuje tylko fife 09 a co do scra..... Problem jest w tym ze mi sie nie chce zas... sama fifa.........
  15. Cuber dasz rade mi zgrac to F09 i podrzucic na spocie ??
  16. Tez Cie widzialem, dostawczym z firmy byles ?? U mnie sie tylko nadkola zarysowaly przed i za kolem i troche koupak, ale Toyota zderzak, lampa peknieta i nadkole wgniecione dosc ostro AUDI RULES !!! Najlepsze jest to ze to auto 10 stycznia 2009 ubezpieczone w jakims MTU w Sopocie i nie goscia tylko jego dziewczyny To sie gosc najezdzil, cale 5 dni... A teraz ja 6 dni musze czekac na rzeczoznawce Zrobi sie bedzie git
  17. Nie baw sie z H7!!! Zakladaj ZENONA Ja tak wlasnie robie...
  18. I dlatego zaczales uciekac ?? Zgubilem Cie bo mi jakas idiotka CC droge zajechala
  19. Cuber jak to nie bedzie problem to nagraj mi 09 na plytke na spota [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 18:35_________________________________________________Cos mi sie franca nie chce zassac
  20. No ja ostatnio caly czas na padziku sobie ciupie Jeszcze bys oberwal :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 17:33_________________________________________________Masz 09 na jakims nosniku ??
  21. Na PS3 czy na PC ciupiecie ???
  22. Mnie tez cos jakies cholerstwo bieze... A moze by sie tak rozchorowac :gwizdanie:
  23. Nims Godz. 16:30 Dąbie-M1
  24. Oki, juz przeczytalem zaleglosci z nocki W koncu moge sie przywitac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.