Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde szkoda ze dopiero teraz sie dowiedzialem, ale coz za glupote trzeba placic :wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NEW czy uzywki ?? Itak juz kupilem wiec po ptokach, mam nadzieje ze sie beda dobrze spisywaly :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko nie wybierasz sie na myjke dzisiaj ?? Ja chyba uderze [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:56_________________________________________________ 299zl komplet A Wy ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
E tam zamkniety... ta bialo-czerwona tasma miala by nas powstrzymac ?? Wezme jakies nozyczki to zrobimy uroczyste otwarcie, albo nie! Uzyjemy buterflya czy jak sie to tam pisze [br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 10:52_________________________________________________ Noto mnie troche uspokoiles Mam nadzieje ze moje tez nie beda zaklucaly mojego Harrego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziendoberek w ten niedzielny poranek Jakie masz przetwornice ??? Ja mam zamiar zalozyc slimy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie pracujacym to nie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema panowie Juz jutro beda ZENONY przy dobrych wiatrach
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Chris86 szukaj na allegro, ja szukalem i znalazlem Trzeba poprostu trafic... nie wiem jeszcze czy moje dzialaja, ale z tego co widzialem sa z jakiegos punta ze szrota...
-
Złapany na gorącym uczynku.
Smiejecie sie z goscia... moze poloneza z Angli sprowadzil i nie potrafi sie dostosowac do ruchu prawostronnego :polew:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Komplet zarniki z przetwornicami slim na Balickiej 160 Przed przejazdem zjazd w lewo i tam jest sklep i warsztat
-
Złapany na gorącym uczynku.
A moze to samobojca ?? Nikt normalny poldkiem nie jezdzi...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
220/szt lampy zespolone 300 - komplet zarniki z przetwornicami x2 25/szt - silniczek punto 2 21/szt kostki z aso 4/szt kostki audio Ot caly koszt!!! Wiem bo mam juz wszystko i w niedziele zakladam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet fajne, choc mnie sie osobiscie srebrne z czarnym podobaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tym sie nie przejmuj, potrzebuje tylko fife 09 a co do scra..... Problem jest w tym ze mi sie nie chce zas... sama fifa.........
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber dasz rade mi zgrac to F09 i podrzucic na spocie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez Cie widzialem, dostawczym z firmy byles ?? U mnie sie tylko nadkola zarysowaly przed i za kolem i troche koupak, ale Toyota zderzak, lampa peknieta i nadkole wgniecione dosc ostro AUDI RULES !!! Najlepsze jest to ze to auto 10 stycznia 2009 ubezpieczone w jakims MTU w Sopocie i nie goscia tylko jego dziewczyny To sie gosc najezdzil, cale 5 dni... A teraz ja 6 dni musze czekac na rzeczoznawce Zrobi sie bedzie git
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie baw sie z H7!!! Zakladaj ZENONA Ja tak wlasnie robie...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
I dlatego zaczales uciekac ?? Zgubilem Cie bo mi jakas idiotka CC droge zajechala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber jak to nie bedzie problem to nagraj mi 09 na plytke na spota [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 18:35_________________________________________________Cos mi sie franca nie chce zassac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja ostatnio caly czas na padziku sobie ciupie Jeszcze bys oberwal :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 17:33_________________________________________________Masz 09 na jakims nosniku ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na PS3 czy na PC ciupiecie ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie tez cos jakies cholerstwo bieze... A moze by sie tak rozchorowac :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Nims Godz. 16:30 Dąbie-M1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oki, juz przeczytalem zaleglosci z nocki W koncu moge sie przywitac