Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe... co to za leniuchowanie jak nawet nie mozesz sie trunkami degustowac...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry I znow mamy poniedzialek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 01:03_________________________________________________ Pewnie kleme przed nimi zaciagnales i chciales im pokazac jak sie Q kreci ??? No teraz to on sie identyfikuje z pacjentami z rydygiera... Nie moze mowic, wiec nawet Nas nie opier.... Trzeniek, musimy pogadac o cenach maszyn i o umowie dla mnie..., ale napewno nie dzisiaj... Ale ten moj bojownik wydziwia jak mu lusterko pokazuje... Co by tylko na zawal nie padl...[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 01:04_________________________________________________Wybijam w kimono bo nigdzie kinowego czesia nie moge znalezc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Ci zrobili ??? nic E tam... to czego boseronow tak nie lubisz ?? Juz myslalem, ze Ci sie do lamp przyczepili...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Ci zrobili ??? Za wolno jechales skoro Cie zlapali...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ide spac bo mnie juz glowa rozbolala z tego wszystkiego.... Kinia powodzonka z fura...ja swoj rozrzad robilem na ul. Chorzowskiej, ale jak juz koledzy pisali nie polecam niczego... :gwizdanie: Raz tam autko robilem, wiec to o niczym nie swiadczy :gwizdanie: Mi zrobili OK, ale roznie bywa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
si, udalo ci wyciagnac 2 bledy z padnietej furki, cos z cylindrem i cos chyba z walkiem rozrzadu:( walczylismy dzielnie ale auta sie nei dalo ruszyc, ale i tak dzieki tx-didi za poswiecony czas:) naprawiles kabelek? :> Na spocie walczyliscie ?? Czyli dalej nic nie wiadomo co z Twoim wozem ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piszesz tak, zeby wiecej dla Ciebie zostalo...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Osobno to nic nie widac, zobaczymy jak bedzie wspolgralo z caloscia...tx-didi vagowales Kinie ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ja tez koncze Zywczyka i do spania, rano trzeba wstac... Ladne gadzety Kolko kozak, lewar nie w moim stylu... O ile sie nie myle ta Waski takie kolko ma...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
RAMKI, tak to sie nazywa... za duzo kielbasek i czlowiek sie nie potrafi wyslowic... Podkladki to sa np. pod myszke...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co Ty piszesz No mysle sobie nowy interes rozkrecic ale o tym sie nie pisze na forum... :gwizdanie: Powiem Ci osobiscie i mam nadzieje ze mnie poprzesz...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No coz ja sie schlalem wisniowka i niestety nie moglem podjechac W sumie ostatnio mysle sobie nad nowym interesem, pytanie tylko czy wypali... Stresccie co sie dzialo ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Moja nawet nie wie co to rezanie :gwizdanie: a to dziwne bo Ty caly czas cos dlubiesz... ;p I kto to mowi... [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 11:07_________________________________________________ Ona sie zna tylko na budowie foliowych rekawiczek, moze w tym roku ja naucze jak sie bawic opakowaniami po princessie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Moja nawet nie wie co to rezanie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko nie przesadzajcie z piciem, zebyscie jutro rano nie wygladali tak: http://fundir.org/gallery,dzien_po_imprezie,26,0,0.html http://fundir.org/gallery,dzien_po_imprezie,182,0,0.html http://fundir.org/gallery,dzien_po_imprezie_nr2,416,0,0.html http://fundir.org/gallery,dziewczyny_dzien_po_imprezie,336,0,0.html http://fundir.org/gallery,dziewczyny_dzien_po_imprezie_nr2,408,0,0.html [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 20:16_________________________________________________A teraz cos z motoryzacji i nie tylko: http://fundir.org/gallery,najdrozszy_garaz_swiata,351,0,0.html http://fundir.org/gallery,tuning_po_japonsku,526,0,0.html http://fundir.org/gallery,najdziwniejsze_pomysly_na_tuning,565,0,0.html http://fundir.org/gallery,wiejski_tuning,175,0,0.html http://fundir.org/gallery,erotyczne_stringi,115,0,0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron wracaj do zdrowia, dobrze ze przynajmniej pisac mozesz to Cie bedziemy podtrzymywac na duchu... :gwizdanie: PABLO tutaj to jeszcze nic, dzwonilem przed chwila do matki do Muszyny i tam to juz ponad metr sniegu i caly czas sypie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Perfidny gdzie ten szrot jest za wegrzcami ?? Po prawej czy po lewej i mniej wiecej ile za wegrzcami ?? Jak wracalem z Wawy to toche patrzylem i nic nie znalazlem, ale moze to przez deszcz i to ze za szybko jechalem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tym dluzszym spaniem to nie wiem:) zamiast tego byloby " Auto mi nie chce odpalic, kochanie przyjedz", "Auto stanelo mi na drodze, misiu co mam robic, najlepeij przyjedz?" , " idzie zima, trzeba zmienic opony kochanie zrob to" "cos mi swieci na zegarach, moge jechac dalje, najlepiej kochanie przyjedz" No pewnie tak bybylo, ale mysle raczej o czyms innym: Kochanie cos mi autko nie chcialo jechac, ledwo dojechalam do domu Palila sie taka czerwona kontrolka z literka "P" i cos sie dymilo z kol :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czasami wolal bym dluzej pospac albo gdzies wyskoczyc a nie jezdzic na zakupy itp. Albo nawet jak jestesmy na jakiejs imprezce to sobie wypic a nie myslec o tym, ze musze wsiasc za kolko... Chcialem jej Seicento zostawic i nawet zasponsorowac prawko, ale ona nie chciala... Moze powinna pozostac przy tych rekawiczkach ze statoila... :gwizdanie: Juz ma tel wiec niech sie cieszy, A4 moze za 20 lat dostanie Itak powinna sie cieszyc, ze jej pozwolilem sobie fotke czasnac w moim wozie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a A4 juz ma? Nawet prawka niema I co dziwne nie chce miec...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Hehe... a ja nie pracuje dzisiaj Zaraz musze isc mlodej na walentynki telefon kupic, chciala samsunga j700 to jej wezme :gwizdanie: Jest luty a jak jej fona kupie to caly rok prezentow mam z glowy :polew: Rekawiczek ze statoila juz nie chce, kwiatkow tez nie, hmmm... musze cos nowego wymyslicna nastepny rok Poszedl bym podlubac w samochodzie, ale w walentnki nie wypada...
-
[B5 AFN] Moje auto
Mojego sie czepiasz a swojego frajerze nawet nie zaprezentowales I jeszcze wykresik:
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Ta pompka co wkleiles linka to jest pompka do szyby a nie do lamp!!! Do lamp daje duzo wieksze cisnienie i dlatego weze maja wiekszy przekroj!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Klaniam sie nisko...