Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. Hello co tam ?? Co tam ?? Hipopotam Za 2h 45 min WEEKEND
  2. Nikt jeszcze ramek nie dostal chyba Niedawno rozmawialem z Pietro3 i dopiero dzis dostal materialy do pakowania i zabral sie za wysylanie, ciekawe ile jeszcze z tym zejdzie ?? :gwizdanie:
  3. Nr tej turbiny: 038 145 702 G Z tego co mi wiadomo to chyba ten o ktory mi chodzlio
  4. Robert, tez Ci turbo padlo ?? Jak lopatki sa z... to przeladowywuje tak jak moja co ja teraz mam Tylko dla mnie wielka tajemnica jest co bym tam zastal w srodku jak bym rozebral swoja
  5. Tak, to ma byc wlasnie przerobka Moj ma 110KM AFN a turbo ma byc od AWX 130KM Szybkozlaczke Masz na mysli chyba przejsciowke z jednej srednicy na druga??
  6. a skąd ten gość [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 14:59_________________________________________________i cos mi się wydaje że jest inna, z passata jest na szybkozłączki a Twoja ? Za 30min ma mi wyslac numery tej turbiny, jak dostane to wkleje Na zdjeciach wyglada jak zwykly AWX, nawet mnie nie strasz ze moze nie spasowac Oto fotki: Koles jest z Tarnowa
  7. Czyli nie ma szans sie naciac ze mi nie spasuje ?? Jak dobrze ze jest ETKA...
  8. Pytalem o wirnik, bo pierwsze co mi przyszlo do glowy, to ze wirnik walniety, ale gosc mowi ze wszystko z nim w porzadku...[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 13:57_________________________________________________A tych 130KM to jest wiecej rodzaji jeszcze ?? Napisal, ze z Passata B5 130KM z 2004r. wiec to chyba to o co mi chodzilo?? Trzymajcie kciuki...
  9. Ma sklep z wymontowanymi czesciami i stwierdzil ze jest 100% sprawna, moze jednak sie zdazaja takie promocje i wsio z nia bedzie w porzadku :gwizdanie: I jeszcze mi ja sam przywiezie pod drzwi Nie zapeszac mi tu... Themoniasty dzieki za nr. 550 a 750 to nie duza roznica raczej, Twoja za 750 smiga to moze moja tez bedzie smigac... Co taka gwarancja daje w razie czego ?? Miejmy nadzieje, ze sa jeszcze uczciwi ludzie co za dobra cene oddadza dobre podzespoly...
  10. To ja tez sie witam [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 09:54_________________________________________________Moze mi ktos sprawdzic w ETCE jaki jest nr turbo od AWX 130KM ??? Mam okazje kupic za 550zl, ale cos podejrzanie mi to wyglada i dlatego wszystko sprawdzam Podobno 100% sprawna i gosc udziela nawet gwarancji, ale roznie to bywa...
  11. Kurfa nie zauważyłem że napisałeś BB, sorry Panowie teraz jak jechałem Lublańską to koło Statoila był konkretny wypadek, Citroen AX z A4 B5 Avant, zmasakrowane znalazło się na drzewie ;( sprawdziłem czy to ktoś nie od nas jaki kolor avanta? srebrny?? Siema troche mnie nie bylo bo chorowalem i UNDERCOVERA przechodzilem Co chcesz od srebrnych Avantow B5 ??
  12. Tak to wyglada bez przylozonego sprysku, nie mam pojecia jak do tego go przymocowac Co do zbiorniczka to mam od passata b5 (6,5L) i ta pompka, ktora mam teraz u siebie nie podejdzie mi, poniwaz ma od gory taki dzyndzel, ktory wchodzi w zbiornik, prawdopodobnie czujniki wezyk wychodzi w lewa strone :gwizdanie: W tym pasatowskim mam osobno wtyczke na czujnik Moge zrobic zdjecie jutro jak komus to pomoze... W sumie jesli jest taki 4,5L z dwoma miejscami obok siebie, a nie pod soba to pasowal by mi idealnie Rozwazalem mozliwosc wypalenia dziury w tym malym 4,5L co mam ori u siebie i chyba tak zrobie. Dodatkowego zbiornika nawet 2L niema miejsca zamontowac poniewaz mam ogrzewanie postojowe No i te kabelki i wezyki Strasznie krotkie sa i jak wladuje ten dlugi zbiornik to z pewnoscia bede musial przedluzac i nie mam pomyslu jak podlaczyc czujnik :wallbash:
  13. No ja u siebie tez chce zalozyc te wysuwane Kupilem zestaw caly i juz wczoraj cieszylem sie ze sobie zaloze, niestety po sciagnieciu zdezaka i zdjeciu nadkola wyszlo pare nieprzewidzianych okolicznosci i zostawilem tak jak mialem przed Pierwszy problem to to, ze pompka ze starych spryskiwaczy szyby nie podejdzie mi do nowego zbiornika od pasata b5, poniewaz ta moja pompka ma wezyk skierowany w bok i u gory cos w stylu czujnika co wchodzi w zbiornik A drugi problem to jak przymocowac wysuwane spryskiwacze do starego zdrzaka i gdzie wyciac te otwory, zeby nie spieprzyc zderzaka ?? Mysle ze po kilku dniach kombinowania i dobierania czesci zrobie w koncu te spryski i po ponownym zdjeciu zderzaka zloze juz wszystko ze spryskami i jakos to bedzie wygladalo A chcialbym to zamontowac w ten sposob:
  14. Zastanawiam sie powaznie nad wizyta u Rogala i zamontowaniem AWX nawet za cene wyjazdu do stolicy Wtedy niunia bedzie smigala tak jak Pan Bog przykazal i z tego co czytam napewno bede zadowolony
  15. Dokładnie Wiesz kto taki program by mi zrobil w Krakowie ?? Coraz bardziej zaczynam kombinowac, a w sumie najwazniejsze jest zeby dobrze chodzilo autko, a nie robic z niego potwora To w sumie autko rodzinne, wiec 110KM to itak ladnie :gwizdanie:
  16. Ja chce swoja nie chce innej ;( Nie wolisz turbo AWX z roczna gwarancja za ok 1400zł Pod chip bedzie jak znalazl na 140-150km No w sumie bym wolal, tylko nie wiem czy moj motor to wytrzyma i kto mi to zalozy ??[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 18:51_________________________________________________ Jeszcze kombinuje jak podiac zasilanie, ale reszte juz mam Kup turbo+złaczke za 70zł i kazdy mechanik zalozy zrobisz do tego chip na 130-140 km taki lightowy jak silnik jest ok i bedzie git Zostaje jeszcze program... Podzwonie w pon co i jak...
  17. Ja chce swoja nie chce innej ;( Nie wolisz turbo AWX z roczna gwarancja za ok 1400zł Pod chip bedzie jak znalazl na 140-150km Zartowalem, nie wazne jaka byle by spelniala swoje zadanie :gwizdanie: No w sumie bym wolal, tylko nie wiem czy moj motor to wytrzyma i kto mi to zalozy ??[br]Dopisany: 30 Styczeń 2009, 18:51_________________________________________________ Jeszcze kombinuje jak podpiac zasilanie, ale reszte juz mam
  18. Ja chce swoja nie chce innej ;(
  19. Tak szybko ?? W Krakowie powiedzieli mi ze 3 dni potrzebuja na regeneracje z wymontowaniem i zamontowaniem Noto pozostaje wymontowac i jedziem z tym sledziem...
  20. No tak, wiem ze istnieje ta firma, dzwonilem juz do nich i dowiadywalem sie co i jak... ale zalezy mi na czasie... jak patrze jak sie ludzie mecza bez aut to nie chce tez tak miec
  21. Wielkie Dzieki Robert, pojechalem, znalazlem i kupilem taki jak chcialem Browarek dla Ciebie Nie mam pojecia czemu ten gosc co rozmawial ze mna przez tel powiedzial, ze niema jak jest do koloru, do wyboru , ale to nie byl ten co mi go sprzedawal na 100% Miales racje, ze przez tel h.. zalatwie Mam juz komplecik do spryskow, jutro rezanko
  22. Nie bylem bo nie mialem kiedy, ale dzwonilem, mowisz ze wizyta osobista cos zmieni ?? Przejade sie po 16-tej O drugiej dziurze nie pomyslalem
  23. A myslisz, ze co ja robie od 8-16 w robocie ?? Robert w tym HansCarze niema tych zbiornikow, gosc wszystko ma w komplecie ze spryskami, a juz mialem jutro sobie zalozyc Chyba zamowie w ASO do 99r, przynajmniej wtedy sobie zrobie przymiarke czy wejdzie Jak mnie cena nie zwali z nog Z tego co widze na Allegro to ma miec 6,5L... Z Turbo to juz inna bajka, boje sie zeby czegos nie spie...
  24. Cuber Ale mam klina z ta turbina :wallbash: Dzwonilem do zakladu jakiegos grzybka: http://www.grzybek.com.pl/kontakt.html I gosc chce za turbo po regeneracji 2k zl A za zregenerowanie mojej jesli caly uklad jest w porzadku to chce 1k zl Najlepsze jest to ze on tego nie robi u siebie i wysyla gdzies... wiec pewnie kilka dni bede musial zostac bez niuni A z kolei na ul. Kosocickiej gosc chce 800zl za regeneracje i trwa to 3 dni, z wymiana uszczelniaczy i innych dupereli... http://moto.allegro.pl/item534340499_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html Jakie sa Wasze opinie na temat podanych zakladow ?? A moze znacie jakis zaklad co w 1 dzionek mi to zrobi ??? W sumie chyba wymontuje turbo i wezme do czyszczenia, jesli to nie pomoze to wtedy oddam ja komus pod opieke Jesli juz dojdzie do czyszczenia turbo to czym mam ja czyscic i co czyscic a czego nie ruszac ?? Zaznaczam, ze opisy przeczytalem co sa na forum a tych obcojezycznych nawet nie zaczynalem...
  25. Kiedy to jeszcze nie wiem, w kazdym razie z dnia na dzien jest coraz lepiej To pewnie druga reke juz nadwyrezyles

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.