Treść opublikowana przez BrunoNH
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
no ja musiałby ciągnąc cała instalacje do halogenów, bo nie miałem, choć i tak miałem zakładać halogeny to może by i odrazu to wyrezał przy tym , tylko czy będzie to chodzić tak jak należy Powinno, jesli podpinasz pod pompke to tam jest przekaznik, ktory podaje prad na druga pompke jesli dluzej trzymasz przycisk od spryskiwania, a jesli zrobisz dodatkowy uklad to sam decydujesz kiedy sobie spryskac lampy a kiedy jest to zbedne... Ja zakladam po to, ze jak mi gliniarz podejdzie i powie: "Prosze spryskac reflektory" noto nacisne przycisk i spryskam Jak narazie halogenow nie zakladam, mam xenony, a poza tym czychaja na nie amatorzy cudzej wlasnosci :gwizdanie:
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Ja u siebie chce zrobic zasilanie osobne, myslalem zeby sie podpiac pod wtyczke od halogenow bo po zalozeniu depo nie mam w lampach halogenow Takim sposobem zaoszczedze mase plynu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ewentualnie jeszcz sokolnh, ale u niego ciezko z czasem... zapytac nie zaszkodzi...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Proponuje zagadac do Tytusa, byl dzis na forum to moze sie jeszcze pojawi, on zrobi Ci logi w tygodniu jesli znajdzie czas... A jesli to nie wypali to TX-DIDI na spocie pewnie bedzie mial VAG-a bo zawsze ma, wiec sie zrobi logi... :> Pytanie tylko czy bedzie na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i spowrotem mamy zime Ale sniegiem napier...
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Noto nie za fajnie, mam nadzieje ze dam sobie sam z tym rade i nic nie spier...., a teraz jak na zlosc jest zimno i pada snieg... A moge miec przez to zbyt duze zuzycie ??[br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 14:37_________________________________________________Wymienilem turbo na AWX-a, i problem zniknal jak reka odjal :> Teraz wszystko smiga tak jak powinno i jestem bardzo zadowolony :> Wielkie dzieki dla Rogala :notworthy: I oczywiscie dla wszystkich co mi pomogli... Oto wykresik:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz co Krzyśku, tak jak już powiedział Trzeniu, nie ma kompletnie logiki w Twoim postępowaniu z autem. Zamiast doprowadzić auto do "porządnego" stanu, tak aby mieć dobrze utrzymane technicznie i bezawaryjne auto o parametrach fabrycznych, ładujesz kasę w chipa a jednocześnie oszczędzasz na kupnie porządnej turbiny. Widzę że udzieliła Ci się "moda" wylansowana na tym forum: "po kupnie auta lecę po chipa do Rogala". Osobiście uważam że chip powinno robić się w autach o nienagannym stanie technicznym (nie tylko silnika) a przy tym nie należy oszczędzać na częściach i serwisie, a widząc co wielu użytkowników (oczywiście nie wszyscy) robi ze swoimi autami i jak o nie dba to nóż w kieszeni mi się otwiera. Rafal to nie tak! Widziales co bylo ze stara turbina, stala w miejscu jak ja wyciagnalem Mam ja w bagazniku to pokaze na spocie, jak sie pojawisz to zobaczysz, ze to cud ze wogole to jezdzilo Musialem zmienic ja na nowa, a skoro ja zmieniam na AWX to musialem czipsa wladowac zeby nia sterowal i tak tez zrobilem Nie mialem pojecia, ze autko ma juz jakiegos niemieckiego moda... Teraz smiga ladnie i technicznie jest bez zarzutu, ladna krzywa, moc w miare, momencik w porzadku, cisnienie 1450, jestem zadowolony z tego co zrobilem, moze faktycznie z kolejnoscia cos pokickalem, ale wnerwial mnie juz masakrycznie ten notlauf i ta dziura 3000-3200, najwazniejsze ze efekt zamierzony osiagnalem Turbo okazalo sie sprawne!!! Wolalem oddac niunie w najlepsze rece nawet za cene przejechania polowy kraju... Pojechalem do Wawy, zalatwilem co mialem zalatwic i przy okazji Waszych dyskusji o rybkach tez sobie bojownika kupilem Przyjemne z pozytecznym... BTW. Autko przeciez nie jest wieczne, chodzi przede wszystkim o bezpieczenstwo, a ja juz mialem dosc sytuacji, ze wyprzedzam cos na drodze a tu tryb awaryjny i nici z wyprzedzania i musialem kombinowac co dalej, pomijajac fakt, ze musialem zjezdzac i wylaczac stacyjke i caly czas nadrobiony na trasie zdal sie psu na buty... Jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim co pomogli mi zlokalizowac i usunac problem :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez Mnie to zastanowiło ps. widać, że turbina była sprawna tylko użytkownik to panikarz Hmm... panikarz to za duzo powiedziane, poprostu martwie sie o swoja niunie :gwizdanie: Siemian na tej fotce z podsufitka to wygladasz jak potwor z jakiegos niskobudzetowego horroru Siemianilla, i jeszcze ta dziura posrodku... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba dobrze :gwizdanie: Jestem juz przewrazliwiony Po tym jak pisaliscie co tanie to drogie to myslalem, ze u mnie tez tak bedzie, ale jak narazie jest dobrze, wiec ciiiii... lepiej nie zapeszac :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz jest wsio OK Poprostu rano samochod stal przechylony i nie bylo wiarygodnego odczytu Teraz juz mierzylem stan bez dolewania czegokolwiek i jest OK Dzieki za zjebki Panowie Zadnej regeneracji robic nie musze, poprostu spanikowalem a nie wzialem pod uwage wszystkich czynnikow Co do Rogala, spoko koles, swietny fachowiec jakich malo i przez mysl mi nie przeszlo nawet, zeby zalowac wizyty u niego Jeszcze raz wielkie dzieki Witek :> Autko nie do poznania, ale ja juz tak mam ze sie wszystkim martwie na zapas...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To nie o to chodzi, tylko o czas i wygode No i kasa tez sie liczy bo juz w cholere na to wywalilem... A mialo byc tak pieknie... :gwizdanie: Dobra, koniec pracy na dzis... czas pomieszkac w domku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj Trzeniek sie czepiasz :bicz3: Do Jaworzna tez dzwonilem, ale gosc mi powiedzial ze jesli to nie jest seryjne turbo to mi nie da gwarancji, a w sumie skad beda wiedzieli z jakiego modelu silnika to jest turbawka ?? A w Krakowie gosc mi daje gwarancje na rok, bo juz z nim rozmawialem No i jeszcze kwestia wymontowania i zamontowania jej w samochodzie: W Jaworznie nie w Krakowie bez zadnego problemu No i cena jeszcze: Krakow 800zl Jaworzno 1134zl + koszt przesylki Chyba wystarczy argumentow...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rogal, znaczy sie mechanik u niego Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ?? http://allegro.pl/item546160240_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html kilka osób pojechało tam na hamownie , napraw mechanicznych nie zlecał tam nikt Noto nie za fajnie... Pewnie sie tam wybiore i zregeneruje ta turbinke, bo mnie juz to troche zaczyna wk.... A zalezy mi na tym, zeby to wszystko bylo doprowadzone do porzadku, jak sie za to wzialem to chce miec zrobione dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cała masa ludzi na forum - poczytaj troszku Niemam teraz czasu czytac bo w robocie kibluje O kur.... z tego roztargnienia zapomnialem wkleic linka firmy o ktora pytalem , nie chodzilo mi o Rogala, dzieki Jarko ze mi zwrociles uwage W moim poprzednim poscie wklejam link o ktory mi biegalo:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rogal, znaczy sie mechanik u niego Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ?? http://allegro.pl/item546160240_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hello No widze, ze duzo sie dzialo... Ja wczoraj bylem w Wawie i zalozylem to turbo od AWX-a Niestety martwi mnie to, ze mi zaczela olej brac, pewnie przez to turbo nowe... Czy regeneracja cos pomoze czy nowe turbullum by sie zdalo ?? Cena byla dobra, ale teraz zaczynaja sie schody Co do wykresu to nie ma kokosow, ale mi sie itak podoba Okazalo sie ze mialem jakiegos niemieckiego czipsa a auto chodzilo gorzej niz 90KM Sprawdze po robocie co z tym olejem bo dolalem 1L i mam nadzieje ze mi nie pozre go za szybko Przynajmniej pozbylem sie notlaufa... :gwizdanie: Ponizej wykresik dla zainteresowanych:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Wam za pozdrowionka, bawcie sie dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no niestety zgasiłem ale spoko juz zakupiłem programator http://www.allegro.pl/item540209020_tamagotchi_ekran_dotykowy_irda_tamagoczi_hit_2008.html Ale to chyba nie jest ori Ori powinien byc w ksztalcie serca z logiem firmy tuningowej "Disney" tak jak powyzszy laptok
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Jesli nie masz lampe zespolonych, to masz od zewnatrz samochodu taka blache do ktorej jest przykrecony kierunkowskaz! Jesli zakladasz lampe zespolona to ona trzyma sie na 3 uchwytach zamiast 4 i musisz wyciac ta blache, poniewaz lampa nie wejdzie w stara dziure, a poniewaz kierunkowskaz masz zespolony z calym kloszem to nie musisz juz miec dodatkowych uchwytow na niego a trzyma sie bardzo dobrze!!! Od 99r. byly juz lampy poliftowe, wiec jesli masz 98r. to pewnie masz jeszcze z dzielonym kierunkowskazem, chyba wsio jasne ?? Jesli nie to sprecyzuj pytanie postaram sie pomoc jak bede mogl, niedawno zmienialem wiec siedze w temacie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie przekładaj haka ze zderzakiem ( tylni może h*jowo z przodu wyglądać ) Poko loko, tu sie podgrzeje, tam sie podegnie i podejdzie P&P, w koncu musi sie czyms wyrozniac... W koncu nikt z Was niema wydechu do przodu... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja biore ze Statoila Z Orlenu mala nie chce... Dzieki za spocika, Loza szydercow Ide spac bo rano trzeba wstac Bruno , kiedy przekładasz hak do przodu? Trzeniu ja go juz tam widziałem :gwizdanie: W koncu sam powiedziales Trzeniek, ze A5-ek jest juz masa, a moja musi sie czyms wyrozniac Ma ktos z Was opalarke, taka zeby mi plastik rozgrzala ?? Suszarka do wlosow nie daje rady :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja biore ze Statoila Z Orlenu mala nie chce... Dzieki za spocika, Loza szydercow Ide spac bo rano trzeba wstac Bruno , kiedy przekładasz hak do przodu? Jak sie ociepli... Witam Was wszystkich Tydzien czas zaczac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja biore ze Statoila Z Orlenu mala nie chce... Dzieki za spocika, Loza szydercow Ide spac bo rano trzeba wstac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myslisz, ze to taie proste ?? W tamta sobote pomierzylem wszystko i posprawdzalem co pasuje a co bede musial przerabiac :gwizdanie: Wczoraj zamontowalem spryskiwacze na blachach mojego pomyslu i teraz sie zastanawiam nad zbiornikiem: 1.Czy grzac taki od A6 z dwoma miejscami na pompki, 2.Czy w swoim starym wypalic dziure i tam zamontowac pompke do spryskiwania reflektorow?? Poki co jezdze bez zbiornika i nadkola, wiec na spocie dzisiaj bede konsultowal dalsze posuniecia...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc wszystkim Odebralem sobie rano turbinke, wyglada niezle, mam nadzieje ze tak tez dziala Mycie zaplanowalem na jutro, a dzis mam w planach rezanie spryskow, ale roznie to z planami bywa... :gwizdanie: