Treść opublikowana przez BrunoNH
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe Jutro bede mial komplecik do rezania lamp Nie moge sie juz doczekac Cuber mnie sie podobaja te Twoje fele w zestawieniu z deklami Spadam ogladac zagadki na polsacie... [br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 22:19_________________________________________________PABLO dobre
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Klaniam sie nisko....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Normalnie mnie zaraz trafi... :wallbash: Wszystko mam do moich lampeczek a gosc z Allegro silniczki mi wyslal do Muszyny (adres zameldowania), a wyraznie mu mowilem przez tel i napisalem mu maila z adresem :wallbash: Nic tylko sie pochlastac, i kolejne dni na starych lampach...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki Slawek84 Podjade...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie bedzie sie ktos z Was wybieral do Beltowskiego ?? Ja musial bym jechac specjalnie po te kostki 8D0 973 734, a jakby ktos z Was byl tam to by mi wzial, a w niedziele na spocie odebral bym je sobie i wyrownal rachunki Dzwonilem, sa dostepne od reki, cena 21 zl/szt Jak sie nikt nie znajdzie to pojade sam... A te ISO do radia to w Car-Audio jakims czy w zwyklym motoryzacyjnym tez by byly ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wybiera sie ktos z Was do ASO dzisiaj ?? PABLO mial jechac ale nie wiem czy juz zalatwil czy nie Potrzebuje te kostki do lamp zespolonych, chodz z tego co gosc mi mowil podobno maja juz nowe wtyczki te DEPO co mam zamiar kupowac Obadam jak dostane do reki dzisiaj... A te drugie wtyczki audio to tez w ASO czy w jakims Car-Audio lub motoryzacyjnym ???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No widzisz a smiales sie z moich przepowiedni Jakbym zgadl... Jeszcze ci niuni nie odddali ?? Choc z drugiej strony lepsze Punto niz Neoplan :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O 5:30 juz na necie ?? Co Wy wogole nie spaliscie ?? A tak wogole to wszystkim BRY
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ide spac, nara panowie, do jutra...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pytaj, pytaj! Im wiecej sie teraz dowiemy tym lepiej, ja mam zamiar na poczatku nastepnego tygodnia sie za to zabrac, wiec tez chcial bym sie jak najwiecej dowiedziec, zeby pozniej nie zalowac Ale juz na 90% zaloze 6k, barwa tez jest wazna...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wąski pod M1 7:45
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tam wezme 6k, zobacze co z tego wyniknie, w koncu jarko niema duzej roznicy pomiedzy 5000 a 6000 a kolorek zawsze ladniej bedzie sie prezentowal Skoro KERCZI cos widzi na 8k to ja tym bardziej powinienem na 6k, a ma ktos z Was 6k ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki KERCZI, tak zrobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie jakby byly 5000 to tez bym zalozyl, bo 6000 podobno nie wolno ?? A 4300 slabiutkie kto powiedzial ze 6000K nie wolno?? Jak masz soczewke to mozesz...4300 za slabe, nic nie widac... To jakie KERCZI moge wlozyc do tych depo maksymalnie, zeby mi sie nikt nie przyczepil ?? Choc w sumie do kazdych sie moga przyczepic, bo spryskow nie bedzie i samopoziomow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To tak jak kazda kobieta... dla mnie kolor nie ma znaczenia, wazniejsze jest bezpieczenstwo, dobra widocznosc i zeby sie oczka nie meczyly, reszta to detale
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciezko o jednoznaczna opinie, jak w kazdym temacie beda zwolennicy i przeciwnicy... Ale jak juz sie zdecydowalem na Xenona to zaloze takie jakie beda dostepne czyli 4300 i powinno wystarczyc, najwyzej sie pozniej zmieni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witaj, A ile juz na nich smigasz, podobno barwa rozjasnia sie z czasem ?? Ja mialem stare w kolorze zoltym, wiec pewnie mi sie nowy odcien spodoba [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 09:34_________________________________________________ dokładnie Punto odmówiło posłuszeństwa i kabelki były potrzebne Skoro Punto nie jezdzi to nie potrzebne Ci silniczki do regulacji lamp Jeden problem z glowy... jeździ jeździ spokojna głowa napisałem tylko że kabelki do odpalenia były potrzebne To juz jego ostatnie podrygi przed smiercia, moze ta fela 19" by go troche odmlodzila co miezyliscie z Ozim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie jakby byly 5000 to tez bym zalozyl, bo 6000 podobno nie wolno ?? A 4300 slabiutkie ja bym wlasnie chciala takie zobaczy jak swieca ... hmmm ostatnio jestem wlasnie na temacie hida w soczewkach bo na h1 poprostu sie nie da jezdzic ! To tak jak ja od rana do wieczora czytam rozne fora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie jakby byly 5000 to tez bym zalozyl, bo 6000 podobno nie wolno ?? A 4300 slabiutkie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie Punto odmówiło posłuszeństwa i kabelki były potrzebne Skoro Punto nie jezdzi to nie potrzebne Ci silniczki do regulacji lamp Jeden problem z glowy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet mi nie przypominaj, zanudze sie na smierc... Wąski widzialem wczoraj ze masz przetwornice jakies w sklepie, tylko te VALEO co wystawione czy inne tez ?? Potrzebuje komplecik do moich nowych DEPO, czyli: 2x zarniki 4300 2x H7 2x silniczki punto II, golf IV lub fabia 2x przetwornice masz moze cos z tego ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja zaczynam od 8:00 przerwe, potem kolo 12:00 pracuje ciezko jakies :gwizdanie: 15min, a potem do 16 znow przerwa :gwizdanie: Podobno inni pracuja odwrotnie, ale po co sie przemeczac...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziendoberek Ja tez od 8:00 Autko oczywiscie tez bez problemu, chodz webasto mu troche zrera akumulatora Fajna ta klotnia byla o drobne w zakamarkach
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Hehe... nigdy nie bedziesz w 100% zadowolony z niuni póki jej nie zerzniesz