Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrunoNH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrunoNH

  1. Apropos telefonow, czy taki filmik juz byl na forum ?? http://www.fkn.pl/1,356,1867641,1,wiadomosc.html
  2. 130 MB to malo, ja mam 8GB i mi zaczyna brakowac a boli mnie to, ze nie moge sobie karty wrzucic Wrzucasz 1 film jakis przyrodniczy i masz 100MB w plecy 3-4 dni to itak duzo, moja N95 tyle nie da rady jak jej ostro uzywam A wypowiedz sie NEX jak tam z aparatem? Jestes z niego zadowolony ?? [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 09:40_________________________________________________Co z tym turniejem FIFY 09 ?? Wczoraj sobie zainstalowalem i ostro trenuje a Wy ??
  3. Czesc Robert To zalezy do czego Ci jest tel potrzebny ?? Ja swojego uzywam chyba do wszystkiego... nie ma tylko koncowki do lodow Co do e51 to jak dla mnie ma malo pamieci wbudowanej, ale karta jakies 8GB wszystko zalatwia Nie uzywalem jej osobiscie bo mam swoja N95 i jestem z niej bardzo zadowolony... Fotki w dzien wychodza podobno GIT, ale w nocy daje sie we znaki brak lampy Plusem jest bateria, z tego co mi wiadomo 9 dni trzyma... Ale jesli sie za nia rozgladasz to to wszystko pewnie wiesz :gwizdanie:
  4. Witam, juz piatek, jeszcze 7,5h i weekend Trzeniek, obiecales PABLO-wi, ze nie wrzucisz na forum, ale na GG albo emila mozesz przeslac Cuber gratki tytulu megaspamera I kolejny powod do picia jest... A teraz dzial techniczny: Wczoraj wymienilem ta przetwornice felerna, a blad o przepalonej zarowce dalej sie wyswietla Przynajmniej narazie mi nie zgasla w trasie tak jak ostatnio to robila, wredna... Kable lepiej jest polutowac i w koszulki termokurczliwe, czy wystarczy w kostke wsadzic ??
  5. Siema wszystkim, jeszcze dzis i jutro i weekend
  6. podejrzewam ze gra właśnie w piłke...... to znaczy stoi z przodu i czeka na podanie Na spalonym ?? A sedzia gdzie ??
  7. Ty byles wczeniej a oni doszli Nie pamietasz bezowocnej konwersacji o narzadach ?? Ile razy mam sie z Toba witac dziennie ???
  8. Siema Kamil, Cuber, boseron
  9. watroba odrasta z kawalka, nerki dobrze przeplukane browarem, pluca sie przeczysci wd40, cos sie zawsze wytnie
  10. ... a serce ??? :polew:
  11. Jarko widze ze Ty masz to co mi trzeba Moze z Twoich czesci bym skorzystal ?? Co Ty na to ???[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:57_________________________________________________Noto jestesmy umowieni, za ile minut i gdzie ??
  12. A kto tu mowi o podmianie turbiny ?? Chce wyeliminowac map sensor, albo upewnic sie ze to on Po tej operacji juz bede pewny, ze winna jest turbo i bedzie kolejny powod, zeby zalozyc AWX-a :gwizdanie:
  13. VAG juz byl!! z Sokolem testowalismy Teraz czas wyeliminowac przyczyne Zostaly juz tylko 2 opcje: 1. map sensor 2. turbo Dlatego potrzebuje podmienic i zobaczyc czy problem zniknie
  14. No tez mi sie wydaje, ze to cos z ta nieszczesna przetwornica Ale jak teraz swieci to co gosciowi powiem ?? Swieci, ale wolal bym inna Niedlugo posprawdzam porzadnie i polutuje te kabelki i zaloze brakujace dekielki, w ktorych musialem porobic dziury na kable :gwizdanie: A teraz pytanie z innej beczki: Ma ktos AFN-a i ma chwile czasu, zeby powymieniac sie czesciami ?? Pierwsze co musze sprawdzic to czujnik cisnienia kolektora (map sensor), a potem jak to nie przyniesie efektu to kierowniczki w turbo Jak mial bym pewnosc ze to czujnik to biore nowy w ASO Czas odmulic moja i poczuc moc
  15. Tak swieca juz tak jak maja swiecic obydwa, nie wiem co im sie poprawilo ale wazne ze dzialaja Czyli mozna powiedziec ze po zamontowaniu xenonow ten komunikat sie pojawil, ale czemu to nie mam pojecia A moze miec to cos wspolnego z tym, ze byly halogeny w lampach a teraz kabelki sa zaslepione ??
  16. Wie ktos co moze byc z tymi zarowkami u mnie Przypomne, ze zmienilem na xenony i wtedy przepalila sie postojowka Zmienilem na 2 takie same W5W i blad przepalonej zarowki nie zniknal i mnie to strasznie drazni Z tego co wyczytalem w ksiazce obslugi to przepalona zarowka na fisie dotyczy tylko swiatel mijania i tylnych, wiec teoretycznie jesli walnieta byla zarowka od postojowek to nic nie powinno wyswietlac ?? Posprawdzalem jeszcze raz styki i zarowki i wszystkie swieca, a komunikat nie zgasl Koncza mi sie juz pomysly, jesli Wy tez nie macie jakiegos pomyslu to zaloze nowy temat bo widze ze tego jeszcze nie bylo ;( Raczej watpliwe jest, ze trzeba pod VAG-a podpinac po zmianie zarowek, lub zmiana na xenony... PS: Trzeniek jak rybki ??
  17. Witam wszystkich w ten ponury wtorkowy poranek Dziwny fakt, pozmienialem zarowki i dalej mam blad na FIS-ie
  18. Do jutra, spadam do wyra
  19. Hey Panowie, zakladal ktos u siebie albo u kogos spryski na reflektory ?? Moze jest jakis zaklad w Kraq co sie tym zajmuje ?? Myslalem o czyms takim... czy to dobry wybor ?? Czy cos jeszcze potrzebuje do tego kompleciku ?? Chcialbym zrobic spryski lamp niezalezne od spryskow szyby jesli to mozliwe
  20. Zamowilem takie i takie i po klopocie
  21. Witam wszystkich Ma ktos z Was niebieskie postojowki u siebie ?? Wolno takie miec czy musze biale kupic do moich DEPO ??
  22. Wielkie dzieki panowie, a w szczegolnosci podziekowania dla sokola
  23. Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje Popoludniu rezam lampki grzeszniku bedziesz potępiony Mnie dziś nie będzie na spocie bo rozkłada mnie choroba, nie chce stać długo na polu bo się całkiem załatwie, w nocy ledwo zipałem, jade na gripexach Hehehe... ja grzesze a Ciebie Bog karze :polew:
  24. Tak dopiero wrocilem z myjki, ale fakt, ze tam git sie autko myje Popoludniu rezam lampki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.