Treść opublikowana przez BrunoNH
-
[Małopolska] Widziany, widziana
No dobra, tym razem miales racje Acha to temat widziany widziana, noto siemian widzialem Twojego kolege po fachu, ba, nawet czasnalem mu fotke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
malujemy http://www.youtube.com/watch?v=hnd6G70m12w&translated=1 Pewnie bylo ale jest GIT :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Oj czepiasz sie, a potem sie dziwisz ze kazdy ma odmienne zdanie niz Ty Nie zniebiescilem tylko zgranatowilem [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________Chyba sie nie obrazi... ?? :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Ja bym tez postawil na jarka, z tego co pamietam to ma 17" i naklejke wiec by sie zgadzalo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ten watek to mnie rozluznia: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19_tdi_115km-t82154.15.html Siemian obaj uwazacie tak samo a gosc itak Cie zbluzgal... Ty musisz cos miec w sobie... :gwizdanie: Moze masz zamontowany jakis wirusik Nie porwali Cie moze kosmici jak byles maly
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
klaniam sie nisko w ten paskudny dzionek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam na spocie ?? Ja sobie Wąskiego w TV ogladam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajnie polacy graja w rugby
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najwazniejsze, ze Tobie sie nic nie stalo, bryka to tylko kasa... Z tego co opisales to nie za wesolo...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
GRATULACJE, noto teraz masz wzorcowa rodzinke Jeszcze raz GRATULUJE !!![br]Dopisany: 30 Maj 2009, 10:33_________________________________________________ Co za debile,brak mi slow...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Trzenislaw 16:30 grzegorzeckie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale świnia Flaga na glowe...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oł jeeeeee a ta dupencja to po co tam??? No jak to po co ?? Na aukcji jest etui na lapka a pod ta zielona bluzeczka to etui na Twojego :gwizdanie: Takie naturalne skorzane etui to jest to co tygryski lubia najbardziej, lepsze niz wielorazowy kondom... ... ale pewnie uzywane...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kto by kupil auto cale poklejone lizakami :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
Elegancki sokol ok 17 godz. na pl. Centralnym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuje kogos kto mogl by wystawic FV w moim imieniu gosciowi na wizytowki i ulotki bo ja nie mam juz firmy i sam nie moge... Jesli jest ktos zainteresowany to PW lub kom. [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:13_________________________________________________ Siemian student ?? No prosze Cie... on nawet jednej ksiazki ani zeszytu nie posiada... On jest od udzielania wywiadow... prawie rzecznik prasowy... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i znow poniedzialek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ciekawe, tylko czy bedzie pasowalo wizualnie dzieki za linka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
paniska, wczoraj odebralem moja niunie z lakieru Nie ma ktos kratki prawej do zderzaka na sprzedaz ?? Jej brak troche mi psuje wizerunek...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co potrzebujesz ?? PW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ZOMO-wiec sie odezwal- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
strasznie żadko to robicie że zakwasy macie Ps. Bruno fura z podpisu Tez mi sie podoba, sprzedam dom, rodzine, dzialki, samochod i .... dalej mnie na taka stac nie bedzie... No chyba ze dzisiaj 9.000.000 wygram to sobie kupie :gwizdanie: Trzymac kciuki, kazdy kciuk sie liczy...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pchałeś auto - co Ci padło wiem że jedyne co pchacie u siebie to auta, ale my mamy inne rozrywki Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie... - [Małopolska] Widziany, widziana