Treść opublikowana przez Daimos
-
F1, Rajdy i Motorsport
Zespół Lotus Renault potwierdził dziś, że w przyszłorocznym składzie kierowców znajdzie się Kimi Räikkönen http://motorsport24.pl/Artykul.82+M57e81ce8396.0.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oby się Twoje słowa sprawdziły Stary wywiad z Kubicą: http://wywiadowcy.pl/robert-kubica/
-
F1, Rajdy i Motorsport
McLaren od mlodych lat inwestowal w Lewis'a i na pewnym etapie sezonu (szczegolnie w koncowce) dali to odczuc Alonso. Gdyby zostal w McLarenie to by sie frustrowal do dzisiaj - a tak to gra pierwsze skrzypce w Ferrari. Miedzy innymi z tego powodu nie do konca mnie ciesza te wszystkie spekulacje na temat Roberta w Ferrari. Pełne poparcie dla Hamiltona skończyło się wraz z odejściem Rona Denisa, dzisiaj Alonso byłby w znacznie lepszym położeniu. A co do połączenia Alonso-Kubica to również mam mieszane odczucia Alonso jest raczej ciężki do współpracy... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie chciałbym widzieć miny Alonso po zakończeniu sezonu ...mógł zostać w McLarenie :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jedynie tylko to, że Vettel przepuścił Webbera
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ogólnie wyścig był trochę nudny, w końcówce można było się nawet zdrzemnąć
-
F1, Rajdy i Motorsport
Niestety nie padało Ale za to przez "awarię" skrzyni biegów Vettela, wygrał w końcu Webber Niezły teatrzyk
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe sprostowanie Morelliego dotyczące poinformowania przez Kubicę zespołu o braku gotowości na początku przyszłego sezonu http://www.autosport.com/news/report.php/id/96418 wg mnie toczy się dziwna gra pomiędzy LRGP a Kubicą i raczej nie bardzo ma chęć tam wracać
-
F1, Rajdy i Motorsport
po co ta frustracja, przecież nie ogłosił końca kariery tylko brak gotowości do startu w pierwszym wyścigu przyszłego sezonu, niestety rehabilitacja przy takich obrażeniach jest długa i ciężka, ma dostęp do najlepszych specjalistów na świecie, a gdyby sytuacja miała miejsce w Polsce to pewnie byłby już bez ręki :gwizdanie:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
za pomiar temperatury odpowiada sensor w misce
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oficjalna strona Roberta ruszyła: http://www.kubica.pl/ Coś się szykuje...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Najlepszego bolidu? Jeżeli tak to się zgodzę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
można zrobić emulator sygnału z sensora, poczytaj tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1353511&sid=128638a4785e7c77fcb608befc052361 post 428
-
F1, Rajdy i Motorsport
:notworthy: http://powrotroberta.blogspot.com/2011/10/sensacyjna-wypowiedz-ktora-jest.html
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w przypadku licznika od A6 wystarczy pin 30 z zielonej wtyczki połączyć z masą i podświetlenie działa bez problemu ale bez regulacji ? bez regulacji, mam tak osobiście u siebie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w przypadku licznika od A6 wystarczy pin 30 z zielonej wtyczki połączyć z masą i podświetlenie działa bez problemu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Tylko pytanie kiedy wróci w 2012r ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Podobno aktualne zdjęcie Roberta:
-
F1, Rajdy i Motorsport
I dodatkowo nie odnosi żadnych dobrych wyników dlatego się dziwię że przedłużyli z nim kontrakt :gwizdanie: odpowiedź w artykule: http://sokolimokiem.tv/?p=328
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
pierwszą warstwę przy pomocy sznurka jak na zdjęciu: druga warstwa oprze się na profilach jakie masz wysokie krokwie? ogólnie dajesz ok 2cm cieńsza wełnę niż wysokość krokwi, po to żeby pomiędzy wełną a płytą OSB powstała szczelina wentylacyjna
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.motorsport24.pl/Artykul.82+M571869795c6.0.html
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
Prawidłowo powinno być tak: gont -> membrana (papa podkładowa) -> płyty OSB -> wełna -> wełna -> paroizolacja- > kartongips
-
Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
a niby czym ma "oddychać" ? Od usuwania nadmiaru wilgoci z pomieszczeń jest prawidłowo wykonana wentylacja. Ścianę z Porothermu najlepiej i najtaniej docieplisz styropianem, a sufit poddasza wełną (jedną warstwę dajesz między krokwie, a drugą w poprzek krokwi i na to paroizolację)
-
[INNE] A3 ASZ - cykliczne buczenie podczas pracy na jałowym - nagranie audio.
miałem coś podobnego w Audi 80, przyczyną okazał się za mocno napięty pasek rozrządu
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.v10.pl/Kubica,wykorzysta,symulator,Toyoty,prasa,66761.html