Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. Zespół Lotus Renault potwierdził dziś, że w przyszłorocznym składzie kierowców znajdzie się Kimi Räikkönen http://motorsport24.pl/Artykul.82+M57e81ce8396.0.html
  2. Oby się Twoje słowa sprawdziły Stary wywiad z Kubicą: http://wywiadowcy.pl/robert-kubica/
  3. McLaren od mlodych lat inwestowal w Lewis'a i na pewnym etapie sezonu (szczegolnie w koncowce) dali to odczuc Alonso. Gdyby zostal w McLarenie to by sie frustrowal do dzisiaj - a tak to gra pierwsze skrzypce w Ferrari. Miedzy innymi z tego powodu nie do konca mnie ciesza te wszystkie spekulacje na temat Roberta w Ferrari. Pełne poparcie dla Hamiltona skończyło się wraz z odejściem Rona Denisa, dzisiaj Alonso byłby w znacznie lepszym położeniu. A co do połączenia Alonso-Kubica to również mam mieszane odczucia Alonso jest raczej ciężki do współpracy... :gwizdanie:
  4. nie chciałbym widzieć miny Alonso po zakończeniu sezonu ...mógł zostać w McLarenie :gwizdanie:
  5. Jedynie tylko to, że Vettel przepuścił Webbera
  6. Ogólnie wyścig był trochę nudny, w końcówce można było się nawet zdrzemnąć
  7. Niestety nie padało Ale za to przez "awarię" skrzyni biegów Vettela, wygrał w końcu Webber Niezły teatrzyk
  8. ciekawe sprostowanie Morelliego dotyczące poinformowania przez Kubicę zespołu o braku gotowości na początku przyszłego sezonu http://www.autosport.com/news/report.php/id/96418 wg mnie toczy się dziwna gra pomiędzy LRGP a Kubicą i raczej nie bardzo ma chęć tam wracać
  9. po co ta frustracja, przecież nie ogłosił końca kariery tylko brak gotowości do startu w pierwszym wyścigu przyszłego sezonu, niestety rehabilitacja przy takich obrażeniach jest długa i ciężka, ma dostęp do najlepszych specjalistów na świecie, a gdyby sytuacja miała miejsce w Polsce to pewnie byłby już bez ręki :gwizdanie:
  10. za pomiar temperatury odpowiada sensor w misce
  11. Oficjalna strona Roberta ruszyła: http://www.kubica.pl/ Coś się szykuje...
  12. Najlepszego bolidu? Jeżeli tak to się zgodzę
  13. można zrobić emulator sygnału z sensora, poczytaj tutaj: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?p=1353511&sid=128638a4785e7c77fcb608befc052361 post 428
  14. :notworthy: http://powrotroberta.blogspot.com/2011/10/sensacyjna-wypowiedz-ktora-jest.html
  15. w przypadku licznika od A6 wystarczy pin 30 z zielonej wtyczki połączyć z masą i podświetlenie działa bez problemu ale bez regulacji ? bez regulacji, mam tak osobiście u siebie
  16. w przypadku licznika od A6 wystarczy pin 30 z zielonej wtyczki połączyć z masą i podświetlenie działa bez problemu
  17. Tylko pytanie kiedy wróci w 2012r ?
  18. Podobno aktualne zdjęcie Roberta:
  19. I dodatkowo nie odnosi żadnych dobrych wyników dlatego się dziwię że przedłużyli z nim kontrakt :gwizdanie: odpowiedź w artykule: http://sokolimokiem.tv/?p=328
  20. pierwszą warstwę przy pomocy sznurka jak na zdjęciu: druga warstwa oprze się na profilach jakie masz wysokie krokwie? ogólnie dajesz ok 2cm cieńsza wełnę niż wysokość krokwi, po to żeby pomiędzy wełną a płytą OSB powstała szczelina wentylacyjna
  21. http://www.motorsport24.pl/Artykul.82+M571869795c6.0.html
  22. Prawidłowo powinno być tak: gont -> membrana (papa podkładowa) -> płyty OSB -> wełna -> wełna -> paroizolacja- > kartongips
  23. a niby czym ma "oddychać" ? Od usuwania nadmiaru wilgoci z pomieszczeń jest prawidłowo wykonana wentylacja. Ścianę z Porothermu najlepiej i najtaniej docieplisz styropianem, a sufit poddasza wełną (jedną warstwę dajesz między krokwie, a drugą w poprzek krokwi i na to paroizolację)
  24. miałem coś podobnego w Audi 80, przyczyną okazał się za mocno napięty pasek rozrządu
  25. http://www.f1.v10.pl/Kubica,wykorzysta,symulator,Toyoty,prasa,66761.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.