Treść opublikowana przez Daimos
-
[ALL B5] Wymiana tylnych amortyzatorów
amortyzatory oraz sprężyny wymienia się zawsze parami
-
[ALL] Filtr paliwa w tdi
wymiana raz w roku, zawsze przed zimą
-
[B5 AEB] Ile jest poduszek skrzyni? I jak wygladają ?
są dwie poduszki http://allegro.pl/audi-a4-1995-00-1-8-poduszka-lapa-skrzyni-i1415694037.html
-
[ALL B6] Sprężarka i wiatrak
prawda, dodatkowy wentylator załącza się po włączeniu klimatyzacji lub po przekroczeniu określonej temperatury cieczy chłodzącej
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
właśnie po to jest dwumas żeby eliminować drgania
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
już przy 81st. wg VAG wskazówka pokazuje 90st. wskaźnik jest w celach orientacyjnych
-
Jak nie A4 to co... ?
chyba wolałbym Citroena C5 nigdy w życiu.. jakieś uzasadnienie?
-
Jak nie A4 to co... ?
chyba wolałbym Citroena C5
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.ferrarif150.com/
-
[ALL B5] Simering
trzeba wyjąć skrzynie, koszt ok. 300zł
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
no to jeszcze pozostaje wyważenie kół, sprawdzenie stanu opon, ewentualnie przeguby wewnętrzne
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
zależy jak było sprawdzane
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawy artykuł: http://www.f1talks.pl/?p=5291
-
[B6 BCZ] Drżenie na kierownicy :/
sprawdź końcówki drążków kierowniczych czy nie mają luzu
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
nie wykryje
-
[B5 1Z] Przekaźnik, a nierówna praca silnika
sprawdź obwód świec żarowych, tzn czy załączają się na zimnym silniku po włączeniu zapłonu, przekaźnik o którym piszesz prawdopodobnie jest od świec żarowych
-
[B5 ADP] Pukanie i drżenie auta
właśnie sprawdziłbym przeguby wewnętrzne, tzn. luz, stan smaru itp
-
[ALL B5] Półosie do quattro
wg katalogów części i etki są inne
-
[B5 AFN] Podgrzewacz wody / płynu chłodzącego - jakie świece?
tutaj masz temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=98906.0;highlight=%B6wiece+podgrzewaj%B1ce
-
[ALL B6] Stuki przy odpalaniu na pompowtryskiwaczu
chyba bardziej obstawiałbym popychacze, jak nie zdejmiesz pokrywy głowicy i nie sprawdzisz to się nie dowiesz
-
[B6 AWX] Odma do wymiany, co faktycznie musze kupic ?
Zdemontuj pokrywę i przepłucz wszystko kilkakrotnie benzyną ekstrakcyjną, następnie przedmuchaj sprężonym powietrzem, dobrze wysusz i będzie ok.
-
[ALL B5] Czujniki parkowania w listwie zderzaka -czy nie za nisko?
Ja mam zamontowane w górnej części zderzaka (akurat w tym miejscu nie ma kolizji z belką wewnątrz zderzaka) i nie ma takiej opcji żeby układ sygnalizował przeszkodę przy mokrej czy zaśnieżonej nawierzchni pomimo że żadnej przeszkody nie ma, wszystko działa ok, szczerze mówiąc na cholerę mi czujniki jak nie spełniałyby swojego zadania podczas deszczu czy śniegu. A co do wyglądu to kwestia gustu, mnie się podoba Jaj będę miał chwilę to wstawię fotkę. Cały zestaw kupiłem na allegro, był polecany tutaj na forum w którymś z tematów odnośnie montażu sygnalizacji cofania w B5.
-
[B5 AFN] Lewa strona słabsza od prawej
pęknięta sprężyna nie będzie powodem słabszego hamowania
-
[ALL B5] Naprawa tylniej wycieraczki avant
rurkę musisz rozwiercić, problemem w tych silniczkach jest to że właśnie rurka spryskiwacza zapieka się w obudowie i przez zwiększone opory lub całkowite zablokowanie przepala się elektronika w silniku
-
[B6 AWX] Uciekąjacy prąd
podłącz amperomierz i wyciągaj po kolei wszystkie bezpieczniki