Treść opublikowana przez Daimos
-
[B5 AJM] Wiatraczek chłodnicy klimy.......
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32218.msg2585326#new
-
[B5 ATJ] Skrzynia manualna "6" - 2 bieg haczy
zacznij od sprawdzenie poziomu oleju w skrzyni, przebieg udokumentowany?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wiedzą co robią, ponieważ za Senną pójdzie kasa od sponsorów, a Heidfeld'owi muszą płacić pensje. W dodatku rozwój bolidu stoi od dobrych paru wyścigów z braku kasy, więc po co lepszy kierowca na obecną chwilę.
-
F1, Rajdy i Motorsport
widać brak Roberta, bolid mają bardziej konkurencyjny od zeszłorocznego a wyniki gorsze jutro start wyścigu będzie bardzo ciekawy
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.v10.pl/Dmuchane,dyfuzory,znowu,legalne,zespoly,doszly,do,porozumienia,63842.html :oklaski:
-
F1, Rajdy i Motorsport
o to właśnie chyba to i tera afera niby jest, że oburzenie znaczy się Afera jest ponieważ pomimo zakazu pozwolili w przypadku silników Renault na 50% otwarcie przepustnicy podczas hamowania silnikiem w porównaniu do 10% dla innych zespołów, następnie cofnięto decyzję dla Renault pozwalając im tylko na 10% otwarcie przepustnicy, a obecnie FIA od następnego wyścigu chce cofnąć całkowicie zakaz, ale tylko jeżeli wszystkie zespoły wyrażą na to zgodę... http://www.f1wm.pl/php/news_id-22762.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
FIA zatwierdziła nowe silniki V6 1,6 turbo od 2014r. http://www.formula1.com/news/headlines/2011/6/12237.html http://www.youtube.com/watch?v=nNDrUIWp09g
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chyba nie do końca masz rację Dlaczego Webber nie wygrywa? Przecież ma taki sam bolid. Przypomnij sobie, pierwsze zwycięstwo Vettela na Monzy. Wtedy jeździł w Toro Rosso. To był jeden z najsłabszych bolidów... Vettel pokazał wtedy klasę, fakt. Ale bardzo dużo mu pomogło w zwycięstwie zdobycie pole position, z tego co pamiętam było dość dużo wody na torze i kiepska widoczność. Obecnie jest nr 1 w zespole gdzie na pewno jest bardziej faworyzowany niż Webber.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Vettel wygrał w swoim stylu, a raczej bez żadnego stylu. Bezkonkurencyjny samochód, w którym wystarczy nie popełniać głupich błędów i wygrywa się wyścigi. Gorzej gdyby ktoś zaczął go naciskać lub spadłby kilka pozycji w dół i musiał odrabiać straty.
-
[ALL B5] Brak śruby pod przednim nadkolem?
nie ma potrzeby, otwory są po to żeby poprzez specjalny trzpień montażowy stosowany w aso ustawić poprawnie sanki w przypadku ich montażu
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.v10.pl/Konferencja,prasowa,z,Daniele,Morellim,na,temat,Roberta,Kubicy,62433.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
Przynajmniej na zdjęciach widać optymizm Kubicy :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
taka moc była wtedy wykorzystywana tylko na kwalifikacje, silnik po kilku okrążeniach nadawał się do wymiany, a dzisiaj musi wystarczyć na 4 pełne weekendy wyścigowe, więc moc na pewno będzie ograniczona wytrzymałością jednostki
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
olej do skrzyni z ASO to właśnie CASTROL TAF-X 75W90
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sokolimokiem.tv/?p=298#more-298 Niezły artykuł, niestety dużo w nim prawdy. W Renault widać brak Roberta, a jak już wróci to nie wiadomo w jakim stanie będzie zespół :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sport.onet.pl/f1/mikolaj-sokol-dla-onetpl-byc-moze-lopez-bedzie-mus,1,4339690,wiadomosc.html a ja myślę, że na razie za wcześnie na tego typu polemikę
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
Całkowicie kolego przyznaje ci racje Jeżeli diesel to tylko z zasilaniem CR ale to już nie w B5 ;(
-
F1, Rajdy i Motorsport
3 trening - pożar Heidfelda :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Zła stabilność - problemy z przegubem ?
do sprawdzenia układ kierowniczy (drążki wymienione ale może być luz na przekładni) oraz stan amortyzatorów, sprawdź też tuleje tylnej belki oraz czy nie ma luzu na łożyskach w tylnych kołach
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1wm.pl/php/news_id-21802.html
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://www.f1.v10.pl/Robert,Kubica,wypowiedzi,wywiady,cytaty,59582.html
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- F1, Rajdy i Motorsport
- [ALL B7] Wiskoza się nie kręci...
wentylator obraca się cały czas, możesz sprawdzić sprzęgło wiskotyczne - na zimnym silniku wentylator powinien dać się zatrzymać, tylko nie próbuj tego wykonywać ręką- F1, Rajdy i Motorsport
http://www.formula1.pl/F1_news-11179-Sauber_zdyskwalifikowany.html - F1, Rajdy i Motorsport