Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?


okidoki81

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Panowie powoli rozglądam sie za audi w dieslu model po liftowy.Jaki wybrac prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie nie było AFN-a tylko AVG ale to takie same silniki

jak chcesz na PD-ku to szukaj AJM-a albo ATJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba odpowiedź jest jasna AFN :decayed:

jasne to jest,że diesel,reszty się można domyślać-w opisie jest 150 konne V6 w benzynie,więc z pewnością chciałby autor przesiąść się na coś w podobnych osiągach :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma byc bez awaryjny

no i pewnie jeszcze z małym przebiegiem,jednym poprzednim właścicielem,całą historią- Rafał-nie ma takich-zawsze się coś będzie psuło :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polifcie nie było AFN-a tylko AVG ale to takie same silniki

jak chcesz na PD-ku to szukaj AJM-a albo ATJ

w 99r był AFN, ja mam takiego :wink4: szły na przemian, ale różnic zadnych nie ma, zato AFN przedliftowy rózni sie paroma pierdółkami :decayed:

A co do wyboru wybieraj pomiedzy AFN/AVG(110) AJM/ATJ(115) i AHH(90km), bierz to co w lepszym stanie

ma byc bez awaryjny

AFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moja 2.6 nie moge narzekac bo juz nie jeden w dieslu prubowal i po właczeniu 3 biegu ogladał tylni zderzak,ale nie chodzi o to chce cos młotszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN wychodzil do 07.1999 a pierwszy polift wyszedł 08.1999r :mysli: :mysli:

zapomniałes dopisac, jest jeszcze AHU - 66kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak był "pilnowany" to spokojnie polata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest z września i ma w kodach AFN :tongue4: a AHU celowo nie napisałem :decayed: bo brałbym go w osteteczności :)[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 22:17_________________________________________________

co do przebiegu to jak bedzie 250tys to chyba jeszcze polata co

spokojna głowa, ja przy nieco większym przebiegu rozdziewiczyłem go softem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przebiegu to jak bedzie 250tys to chyba jeszcze polata co

troche dużo,chyba,że bierzesz z pewnego źródła,z aukcji,czy giełdy-chyba odpuściłbym sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFN wychodzil do 07.1999 a pierwszy polift wyszedł 08.1999r :mysli: :mysli:

zapomniałes dopisac, jest jeszcze AHU - 66kW

no może i fakt zapomniałem że w polifcie jest AVG ale tak czy inaczej ten sam motor.

W poliftach było coś na PD ? :shocked: Nie wiedziałem. :bag: Myślałem że dopiero w B6. :disgust::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM: 08.1998 - 09.2001

ATJ: 01.2000 - 09.2001[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 22:23_________________________________________________podstawa to VAG i osoba z duża wiedza na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem na avg ale to tylko tak kontrolnie na allegro ale nic nie znalazłem i rusze chyba na germany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawdzic czy jest dobry,po czym poznac

przede wszystkim czy ma jakieś wycieki-silnik bez nich na pewno będzie okurzony,jeśli myty-wskazuje na jakieś zabiegi maskujące,potem turbina,czy ładuje tyle,co powinna-można pojechac z kolesiem i próbować wyprzedzić-jakieś porównanie już będziesz mieć,sprawdzić ,czy nie dymi,czy nic nie szeleści i nie rzęzi w silniku ...ale najlepiej,jak Tomek napisął-wziąć kogoś z wiedzą i Vagiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moja 2.6 nie moge narzekac bo juz nie jeden w dieslu prubowal i po właczeniu 3 biegu ogladał tylni zderzak,ale nie chodzi o to chce cos młotszego

to ci powiem że mam AFN-a z wirusikiem (nie wiem ile ma bo nie shamowałem go,takiego kupiłem) ale miałem raz bliskie spotkanie z takim właśnie 2,6 w benzie i w sedanie na dwupasmówce i to on oglądał mój zderzak (mój to Avant) także AFN + program i masz i ekonomię i paru gości się też zdziwi jak zobaczy że masz na klapie TDI :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...