Treść opublikowana przez piotrekaudia4
-
[B6 ALT] Mam problem z kluczykiem
to juz lepiej kup sobie nowy kluczyk i od nowa zaprogramuj
-
[B5 ADR] Problem przy rozruchu
Podlacz pod komputer czy sa jakies bledy
-
[B6 ALT] Jaką kupic baterię do kluczyka?
Dzieki wszystkim za pomoc :P
-
[B6 ALT] Jaką kupic baterię do kluczyka?
czyli nikt nie zna numeru ???
-
[B6 ALT] Jaką kupic baterię do kluczyka?
witam posiadam audi a4 2001 b6 i nie wiem jaki jest numer do mojego kluczyka czy ktos moze to wie >??[br]Dopisany: 25 Lipiec 2009, 16:04_________________________________________________chodzi mi o beterie bo musze wymienic
-
[B6 ALT] Mam problem z kluczykiem
Kluczyk w moim autku jak chce otwierac lub zamykac dziala tylko jak jestem blisko auta a czasami musze 2 razy przycisnac... Czy to moze byb wina bateri ....
-
[B6 ALT] Problem z hamulcami
Ja bym stawiam na serwo... Najlepiej zawiez do jakiegos specjalisty niech ci zbada dzialanie serwa.... Pozdro..
-
[B6 ALT] Problem z hamulcami
Jezeli chodzi o to "reperowanie" serwa to mechanik powiedzial ze byo troszke wody w serwie i ze to wyczyscil i zalutowal serwo.... Tak to wyglada....[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 17:32_________________________________________________NO wiec to bylo SERWO !!!!!!!! wymienilem i teraz wszystko0 jest
-
[ALL B5] Choinka na desce rozdzielczej
Moj znajomy mial podobny problem... Wina byla bezpiecznika.....
-
[B6 ALT] Problem z hamulcami
Witam chcialem jeszcze raz poruszyc temat hamulca w mojej b6. Sprawa jest taka ze mam problem samochodu ktory sam hamuje prawie wszystko mam nowe oprocz serwa ktoro bylo podreperowane. Podczas hamowana pedal bardzo gawtownie reaguje ( deliokatne dotkniecie i ostro hamuje ) normalnie to pedal powinien chodzic gladko a moj jest twardszy troszke i bardzo gwaltownie reaguje... ma ktos jakis pomysl??
-
[B6 ALT] Auto samo hamuje
No wiec tak zaciski wymienialem poniewaz mialem problem z jazmami podczas nagrzania sie wyginaly dlatego wymienilem wszystko.... A co do przewodow to wszystko bylo sprawdzane ( droznosc przewodow ) w obu kierunkach.... wiec nie wiem..... Ale kiedys przeczytalem zebym sprawdzil ile mam wlanego plynu hamulcowgo i bylo ponad MAX wiec troche odsaczylem strzykawka ale w sumie nadal jest kilka milimetrow ponad max <tak mi sie wydaje>.... w sumie to troche pomoglo pedal od razu inaczej pracuje.... i juz hamuje minimalnie.... wiecej pomyslow nie mam.... czy to moze byc ta opcja z plynem??? Prosze o odpowiedz :p Dzieki pozdrawiam.....
-
[B6 ALT] Auto samo hamuje
No wiec to nie jest wina lozyska bo bylo sprawdzane..... Zaciski sa nowki oryginalne tak samo tloczki, ogolnie to wszystko przy kolach jest wymienione.... Czekam na jakies inne opinie lub propozycje....
-
[B6 ALT] Auto samo hamuje
Witam przewody sa nowe a zaciski sprawdzalem dzisiaj i jest ok. Zaciski sa oryginalne Wiec nie wiem co jeszcze
-
[B6 ALT] Auto samo hamuje
No wiec pisalem juz kilka razy ale dzisiaj bylem u mechanika i sprawdzal wszystko : pompe hamulcowa, servo, przewody, zaciski, pompe abs doslownie wszystko jest sprawne !! A moj samochod nadal sam hamuje 2 kola z przodu.... Sprawdzalem teraz na podnosniku i hamuje... Wiecie moze co sie stalo?? Bo ja juz trace sily do tego juz... ;( A i dzisiaj jeszcze odpowietrzyl mi caly uklad i NIC ;(
-
[B6 ALT] Problem z kontrolką od hamulca ręcznego
Moge prosic o porade jak to sprawdzic Krok po kroku
-
[B6 ALT] Problem z kontrolką od hamulca ręcznego
Witam mam maly problemik jak zaciagne reczny to nie zapala mi sie kontrolka recznego. Jak przekrecam zaplon to sie zapala na chwilke i gasnie. Sprawdzalem czujnik za lewarkiem recznego i chyba jest ok. Na dodatek podczas pracy silnika jak otwieram drzwi to ta kontrolka miga przez sekunde. Czy ktos zna odpowiedz na ten problem??
-
[B6 ALT] Problem z hamowaniem
Witam mam problem z moja a4 mianowicie 2 kola z przodu zaczynaja mi hamowac wydaje mi sie ze pompa dziala i servo tez bo jak jest zimny to nie hamuje dopiero po kilku hamowaniach podczas jazdy. jak go zgasze i nacisne kilka razy to pedal twardnieje jak go odpale to ladnie opada wiec servo dziala, dodam jeszcze ze wymienialem klocki i tarcze w marcu. aha i jeszcze jedno pedal hamulca bierze bardzo wysoko delikatnie nacisne i auto staje. Pozdawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka posiada Audi A4 b6 2001 2.0 benzyna :) prosze o opinie