-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
dobrze kolego sugerojesz ze et 50 to za duzo iciekawe ktory seat ma 112 roztaw [ Dodano: 25-11-2006, 21:42 ] poprawka seat alahambra ale to et mi bardzo nie pasi wpadna kola pod audinke
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
no panowie znalazlem numer czujnika jaki zalozylem jest to893927803A aco do kostki to tylko trzeba odciac orginalna kostke ipolaczyc z nowym czujnikiem kolory przewodu sa te same
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
czujnik pasuje od b4 przedni tylko trzeba zmienic wtyczke sam mam taki zalozony do tylu w quatro
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
masz kolego racje prawdopodobnie kodowali ci sterownik mialem podobne objawy kazdy FAChOWIEC co innego az trafilem na klubowicza szoguno ktory problem rozwiazal w15 minut
-
Telefon AUDI
a sprobuj wlozyc jakas karte startowa za 2 dychy u mnie chodzi tylko nie wylamuj malej karty
-
wytarta skora
no wiec nic niepozostaje tylko marsz do tego tapicera dzieki sprawa zamknieta
-
jakie najlepiej kupić zimowki do A4 B6
roznica pomiedzy 195/65/15 a185/65/15 nie jest tylko szerokosci ale iwysokosci 185 jest nnizsza
-
wytarta skora
czy ktos z kolegow zna jakis sposob by podreperowac wytarta skore naoparciu ? :?: :?:
-
[ALL B5] Stacje radiowe na zegarach
no to chyba lepiej kupic orginalne radyjko i po problemie dzieki
-
[ALL B5] Stacje radiowe na zegarach
czy ktos z kolegow moze wie jak podlaczyc radio clarion aby wyswietlalo funkcje na liczniku przy orginalnym radiu byly wyswietlane iczy jest taka obcja aby to podlaczyc
-
[2.6 Q] Problem z kierownicą
ja mialem to samo przy skrecie w prawo winny byl gorny wahacz po prostu mial luz
-
[ALL] Śruby do felg aluminiowych
tak sie sklada ze zajmuje sie kolami od paru lat i napewno audi i vw maja ta sama srube do stalowej felgi jak i do alu tylko orginalnej na STO PROCENT[/fade]
-
KLIMATRONIC MRUGA. CO TZN?
kolego ja mialem to samo tz mruganie panelu poprostu panel jest uwalony ja zmienlem panel ijest ok
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
Na dotychczasowym panelu tym który miga, nie steruje klapami, nawiew jest tylko przez kratki ale załancza sprężarkę i chłodzenie działa.Klimatyzacja działa. Po zmianie panelu wychodzi błąd czujnika dachu całkiem inny błąd niż w poprzednim panelu.Ten panel steruje klapami, wszystkie klapy działają natomiast nie załancza sprężarki.
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
dzieki szoguno ale to nie takie prost usunac blad czujnika temperatury sinika jesi czujnik jest ok wychodzi jakas bzdura na komputerze
andrzeas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta