Treść opublikowana przez andrzeas
-
Już kupiłem felgi do mojej A4 B5
dobrze kolego sugerojesz ze et 50 to za duzo iciekawe ktory seat ma 112 roztaw [ Dodano: 25-11-2006, 21:42 ] poprawka seat alahambra ale to et mi bardzo nie pasi wpadna kola pod audinke
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
no panowie znalazlem numer czujnika jaki zalozylem jest to893927803A aco do kostki to tylko trzeba odciac orginalna kostke ipolaczyc z nowym czujnikiem kolory przewodu sa te same
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
czujnik pasuje od b4 przedni tylko trzeba zmienic wtyczke sam mam taki zalozony do tylu w quatro
-
[ALL B5] Brak ogrzewania i nawiewu góra dół -klimatronik
masz kolego racje prawdopodobnie kodowali ci sterownik mialem podobne objawy kazdy FAChOWIEC co innego az trafilem na klubowicza szoguno ktory problem rozwiazal w15 minut
-
Telefon AUDI
a sprobuj wlozyc jakas karte startowa za 2 dychy u mnie chodzi tylko nie wylamuj malej karty
-
wytarta skora
no wiec nic niepozostaje tylko marsz do tego tapicera dzieki sprawa zamknieta
-
jakie najlepiej kupić zimowki do A4 B6
roznica pomiedzy 195/65/15 a185/65/15 nie jest tylko szerokosci ale iwysokosci 185 jest nnizsza
-
wytarta skora
czy ktos z kolegow zna jakis sposob by podreperowac wytarta skore naoparciu ? :?: :?:
-
[ALL B5] Stacje radiowe na zegarach
no to chyba lepiej kupic orginalne radyjko i po problemie dzieki
-
[ALL B5] Stacje radiowe na zegarach
czy ktos z kolegow moze wie jak podlaczyc radio clarion aby wyswietlalo funkcje na liczniku przy orginalnym radiu byly wyswietlane iczy jest taka obcja aby to podlaczyc
-
[2.6 Q] Problem z kierownicą
ja mialem to samo przy skrecie w prawo winny byl gorny wahacz po prostu mial luz
-
[ALL] Śruby do felg aluminiowych
tak sie sklada ze zajmuje sie kolami od paru lat i napewno audi i vw maja ta sama srube do stalowej felgi jak i do alu tylko orginalnej na STO PROCENT[/fade]
-
KLIMATRONIC MRUGA. CO TZN?
kolego ja mialem to samo tz mruganie panelu poprostu panel jest uwalony ja zmienlem panel ijest ok
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
Na dotychczasowym panelu tym który miga, nie steruje klapami, nawiew jest tylko przez kratki ale załancza sprężarkę i chłodzenie działa.Klimatyzacja działa. Po zmianie panelu wychodzi błąd czujnika dachu całkiem inny błąd niż w poprzednim panelu.Ten panel steruje klapami, wszystkie klapy działają natomiast nie załancza sprężarki.
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
dzieki szoguno ale to nie takie prost usunac blad czujnika temperatury sinika jesi czujnik jest ok wychodzi jakas bzdura na komputerze
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
dzieki pet3r ze lubisz ta wersie audi ja tez sie w niej zakochalem ale po miesiacu jak musialem dolozyc 4 tysace to wszysto mi przeszlo a wracajc do panela to czy moge przelozyc sam wyswietlacz lub tyl bo posiadam drugi panel ktory nie zalancza sprezarki motor w mojej auditcze 26v6 quatro pozdrawiam
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
ale wydaje mi sie ze jak bylby pekniety lut to migal by caly czas a
-
[ALL] Dlaczego miga panel klimatronika ?
dla czego miga panel a po minucie przestaje dodam ze nie steruje klapami cieplego powietrza sprezarka dziala ipo ustawieniu temperatury chlodzi wystepuje blad czujnik temperatury cieczy chlodzacej silnika dodam ze wszystkie czujniki byly juz sprawdzane jesli moze ktos pomoz to prosze o pomoc