Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Już kupiłem felgi do mojej A4 B5


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji że jutro mija rok odkąd A4 przyjechała z niemiec, to wczoraj kupiłem mojej Audiczce felgi aluminiowe 16 z oponami Dunlop Sp Sport 3000A z bieżnikiem ok 6.5 mm.

P1010166.jpg

Jeszcze tylko muszę odkleić z dekielków emblematy Seata i Wkleić Audi. Ciekawe jak będą się prezentować na moim Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek321, chyba powinny pasowac. Nie bedzie to wypas ale tez nie jakis wies tjuning. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okaże się na wiosne narazie to tylko jedno koło na przód zakładałem rzy kupnie bo obawiałem się że będzie ocierać gdyż felgi mają ET 50 Ale wszystko jest OK.

[ Dodano: 25-11-2006, 18:55 ]

A jeszcze jedno wiecie może czy da rade odkleić te emblematy seata z dekielków :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek321, przy roznicy ET 42-50 to jest raptem 8 mm wiec musialbys miec niezla glebe zeby cos o cos ocieralo.

Za to autko bezie szerzej wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie za duzo to załozy dystans a co do seata to ALHAMBRA :wink: tylko ze tam to chyba ET 57 to bedzie grubszy ten dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie za duzo to załozy dystans a co do seata to ALHAMBRA tylko ze tam to chyba ET 57 to bedzie grubszy ten dystans

Nie wiem od jakiego seata one są wydaje mi się żę od Toledo II bo jak kupowa łem te fele to na wymianie kół z letnich na zimowe była klientka takim Toledo i ono miało felgi na pięć śrób. ET to 50 na 100% a rzymierzałem i nic nie ociera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden seat ma takie felgi :wink: no jak twierdzisz ze ET 50 to ok mi sie tylko wydawało ze 57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie 17 Ale ok

Miałem możliwość kupienia takich felg 17

http://moto.allegro.pl/item143307239_oryginal_audi_vw_a4_a6_a8_17_c_s_line.html

Ale po rozmowie z wulkanizatorem który miał do sprzedania te felgi i felgi które kupiłem oraz przemyśleniu wszystkich za i przeciw kupiłem to co kuiłem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie byly za i przeciw bo te co teraz pokazales bardziej pasuja do A4 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem możliwość kupienia takich felg 17

http://moto.allegro.pl/it...7_c_s_line.html

Ale po rozmowie z wulkanizatorem który miał do sprzedania te felgi i felgi które kupiłem oraz przemyśleniu wszystkich za i przeciw kupiłem to co kuiłem :twisted:

te mi sie bardziej podobaja....na ale twoj wybor :) te co kupiles tez sa niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...