Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. cudeńko Tylko B&O były czymś co bym jeszcze bardzo chciał mieć Reszta IDEAŁ
  2. dlatego jestem ciekaw co wypatrzyłeś
  3. Po czym poznałeś ? Bo na moje oko nie ma najmniejszego detalu po którym mógłbyś się zorientować
  4. WSZELKIE INFO W PIERWSZYM POŚCIE
  5. IMPREZA odbędzie się w zaplanowanym terminie Niech się pilnie odezwą wszyscy którzy mimo wszystko rezygnują z wyjazdu Osoby o wpłacie tylko zaliczki proszeni o zapłacenie całości - KONIECZNIE W TYTULE WPISAĆ SWÓJ NICK
  6. Jest prawdopodobne że hotele, pensjonaty i w tym nasz ośrodek będą działały z początkiem maja co by znaczyło że nasza impreza może się odbyć. Jeżeli takie oficjalne info będzie to ośrodek nie będzie realizował wszystkie zaplanowane imprezy tym samym nie będzie wracał zaliczek rezygnującym. Będę rozmawiał z ośrodkiem po oficjalnym wejściu w życie nowych wytycznych. Zdaję też sobie sprawę z tego iż będą tacy którzy mimo wszystko nie będą chcieli uczestniczyć w wyjeździe. Dlatego mamy kilka dni - niech każdy się zastanowi - i jak będzie oficjalne info ośrodka to będę musiał szybko wiedzieć ilu mimo iż zaliczkę wpłacili nie pojadzie.
  7. bardzo prawdopodobne
  8. W związku z sytuacją wirusową jak się spodziewamy jest szansa że do naszej imprezy nie dojdzie (czas pokaże) Jeżeli tak się stanie będzie zaproponowany inny termin i będziecie mieli czas na decyzję czy Wam pasuje czy rezygnujecie otrzymując 100% zwrot wpłaconych środków na tą chwile .... zostaje czekać
  9. no to Cię dopisuję - dane przelewowe masz w 1 poście
  10. Morsik - jak jesteś zdecydowany to mogę Cię wrzucić na listę jadących
  11. Nic nie sie martw nawet jak nikt nie zrezygnuje to znajdzie sie miejsce - zaczekajmy blizej terminu imprezu i śledź temat
  12. wpłaty zaktualizowane - na ten moment praktycznie nikt nie odpadł - SZACUN Dodatkowo mamy od 3 osób deklaracje postawienia kraty racibora z czego 2 już zapłaciły - SZACUN I DZIĘKI w imieniu wszystkich uczestników
  13. zaktualizowane
  14. wpłaty zaktualizowane - brakuje nam potwierdzenia uczestnictwa od 6 osób
  15. pisałem do niego - miał sie zastanowić bo ma jakieś urodziny w rodzinie
  16. w przedlifcie też w a5 miałem ori s-line tył i zmieniałem tylko dokładkę na S5
  17. dopisuję Cię -dane do przelewu masz w 1 poście
  18. wpłaty zatkualizowane
  19. Napiszę też tutaj aby wszyscy wiedzieli 2 osoby na ten moment zdeklarowały się postawić skrzynkę RACIBORA 1. Tolek z racji urodzin przypadających w okolicy terminu imprezy 2. Osoba która zapisała się jako XXX - powodu postawienia nie podała - ale dziękujemy
  20. Pomyślcie komu jeszcze można powiedzieć Aczkolwiek myślę że te 3 domki uda nam się zapełnić
  21. Majki już się bałem że Ciebie nie będzie
  22. zaktualizowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.