Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak to mozemy leciec szymek - i głębia i odpowiedni kolor auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szymek jaki kolor fury - bo nie chce Cie szukać jak będzie akurat w tym czasie więcej takich kamaro na stacji Szymek - dawaj kamaro na zlot - widzę że większa głębia w kołach niż w bmw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dwie nocki i lecim pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu kilka foto majkowego B6 z bt 2018
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
acha rozumiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A shel to ten na kato jak lecisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem czy on z kimś nie jedzie a ma 2 miejsca - jak coś to na parkingu przy bramkach sie zgadacie - wiem ze on sie zawsze wnerwiał ze ma kogoś wozić - dlatego pierwsze co zawsze robi to szybki browar na parkingu zeby go nikt nie meczył o przewiezienie . No i chyba jeszcze sam nie wie czym poleci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W wątku ogólnopolskim macie zapisy na atrakcje sportowe - zapisujcie się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szymek - myślałem że Ty na jeden dzień lecisz albo śpisz gdzieś w zakopcu a teraz widzę że na liste wskoczyłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i odliczamy dni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szymek - będziemy ruszać o 10.00 z parkingu za pierwszymi bramkami płatnej A4 - jak zawsze zresztą Możemy się spiknąć ewentualnie na tym shelu co ostatnio ok 9.30 Pewnie będziesz tam tankował bo nie wierzę że uzbierałeś kase i zainstalowałeś lpg Także jak wolisz - konkrety znasz Ps. i jeszcze jedno - jak przyjedziesz to żebyś nie był zdziwiony na parkingu Praktycznie większość z nas pozmieniała fury i praktycznie każdy ma już po programie także przemyśl dokładnie czym chcesz jechać co se siary nie narobisz. Pierwszy raz nie jedziesz to rozumiem o wklęsłości felg pisać nie muszę - większość naszych fur jedzie na mega wklęsłych a jedne audi ma nawet wypukłe felgi - więcej nie zdradzam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe jak polko, a4 tomek i grisza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja zawioze Dawida do szkoły na 8.00 i jestem wolny moge lecieć - oczywiście później też mogę typu 9-9.30 ale jak pojedziecie jeszcze później to lece sam bo szkoda dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to czekamy niech się reszta wypowie - mi tam pasuje z rana bo nic mnie nie ogranicza akurat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ludzie a jak robimy z BT Standardowo lecimy razem - 9.30 z parkingu za bramkami czy inne propozycje Tym bardziej że dosłownie kilka aut leci
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS by Krecik
wszystko piękne - mnie tylko razi ten wydech - przynajmniej na foto wydaje się przesadnie dużej średnicy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadać na zlota dzisiaj - wszyscy Ci którzy chcieli wcześniej a nic się nie działo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaki większy kto ma być cza więcej tu pisać niż na tym watsapie bo tam jeden wielki syf i ciężko coś znaleźć
-
A6 C7 Allroad 3.0 BiTdi nowe koło RS6c7 20"
te felgi powalają swoją wklęsłością - jestem w szoku że o takich parametrach koło siadło do C7 ja do C6 allroad jedynie zmieściłem 9j et35 Szacun bo ta felga tak jak na foto wygląda zwyczajnie tak na żywo powala - bardzo trudno do dostania w używce byś kiedyś sprzedawał to daj znać
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
ja od niego przywiozłem dla znajomych/rodziny już kilkanaście aut a na naszych śląskich zlotach to co drugie jest od niego
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Gratki fury - w końcu masz ten najładniejszy kolor i już na szczęście w odpowiednim dla niego black pakiecie - niech służy Na trasie do bt będziemy się dobrze prezentować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
22.02 mi pasuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w tym przełomowym zlotowym dniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czester do spania zdeklarowały się pojedyncze osoby więc luz - jedynie wiadomo jest to biuro gdzie do dyspozycji jest jedynie podłoga a nie jakieś pokoje z łóżkami - więc we własnym zakresie przygotowania do harcerskiego noclegu a pow. biura to ok 280m więc raczej wystarczy ostatnio na imprezie w tym biurze ludzie na rowerze śmigali więc miejsca wystarczy hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie - nie wystawiam faktury w sobote rano - fakture wystawiam w piątek wieczorem