Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w niektórych rocznikach tak było że 3.0tdi miało dla zmyły wydech jak 2.0tdi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek a ja Ci fure akurat znalazłem https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-Avant-3.0-TDI-S-Line-Competition-Voll/vhc:car,cnt:de,pgn:3,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_9_s-line,frn:2012,prx:22500,pwn:140,vcg:estatecar,fwd:true,xhl:true/pg:vipcar/266983052.html
-
Summer Car Party 2018 Wrzesień 15-16
ja będę od samego rana bo przed 15 muszę się zwijać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek - dzisiaj się pojawiło - chętnie bym takie przytulił - mino że nie full wypas i tylko 2.0 - ale wygląd powala - ale też cena jeszcze nie dla mnie hehe https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A5-2.0TDI-qu-3x-S-Line-GHSD-Edition-ACC/vhc:car,cnt:de,srt:date,sro:desc,ms1:1900_31_s-line,frn:2012,prx:22500,pwn:125,drc:four_or_five/pg:vipcar/267632071.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to zawsze demo - na wypasie (alu19, panorama, B&O, virtual cocpit, led matrix, i pilion innych pierdół)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja w ten wekend mam imprezy rodzinne w następny wekend mam impreze z pracy piątek-niedziela w Jaworzynce a w jeszcze następny mam B9 allroada czerwony w pakiecie czerń 2.0tfsiQ 252ps na wekend - ale w piątek na zlota nim nie przyjade bo mam go od soboty rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak by to było za netto to jej nie wklejam tylko po nią jade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cuber fure wystawił https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-3-0-tdi-quattro-305-km-s-line-stronic-radar-b-o-full-led-ID6zUokl.html#e132b0fce2
-
Summer Car Party 2018 Wrzesień 15-16
ja z synem też będę jak pogoda dopisze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na razie główny problem to nie ma zbytnio kasiory żeby zmienić fure na coś cieszącego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
211 ps nie chce a tych 224ps jest bardzo mało - ale nie wykluczam tego silnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
15 rok 2.0 190ps + program i 210ps też da się latać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jak chodzi o kolejną nową fure to już zaczyna mnie szlag trfiać z płaceniem za każdym razem tej akcyzy bo to kupa kasy - Pucek jak nie wytrzymam to pierwszy raz kupię 2.0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też powoli się zastanawiam czy nie wrócić do A5 sportback, choć nie ma co ukrywać all jest w moim przypadku znacznie bardziej uniwersalny Jest fajna sztuka do kupienia na już - ciekawsa sztuka niż gregorowa - ale jeszcze nie ten czas dla mnie Chyba że ktoś szuka białego alla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor jest rekordzistą - od 1,5 roku auto sprzedaje hehehe https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-Audi-A5-3.0TDI-SportB-quattro-3x-S-line/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_31_s-line,frn:2012,prx:20000,pwn:125,drc:four_or_five,xhl:true,nvs:true/pg:vipcar/264131424.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no masakra cisza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z pokojami straszna bida - tylko jak ktoś zrezygnuje to coś jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz w piątek do wtorku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na zlota nie dotrałem - akurat graliśmy w ten piątek w pingpong Teraz mnie też nie będzie - dawno już nigdzie nie byłem................................ i jadę wypocząć .................................. nie zgadniecie gdzie szukałem coś na spontana i żeby w razie pogody się nie nudziło Dawidowi i żeby nie za daleko i zarezerwowałem Grand Stasinde na 5 dni W piątek dzwoniłem nie było wolnych pokoi a dzisiaj jakoś miałem pczeczucie żeby zadzwonić raz jeszcze i akurat się trafił wolny pokój Jakoś tak dziwnie jechać tam w 1 audice hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziwnie mi się patrzy na C6 w tym jakże modnym kolorze https://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A6-3.0-TDI-Xenon-Navi-Leder-Standhzg-AHK/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_12_,frn:2011,prx:22500/pg:vipcar/262714897.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czas pomyśleć o następnym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam po urlopie
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
ja to bym chętnie strzelił trip knurów turawa nocleg knurów
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
i marzy - czy tam "sprawdza rynek" - X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05