Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po sportowym wekendzie
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
w takim razie czekam jeszcze na bulczasa i miszke
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
no to takie tempo by mi odpowiadało - szkoda że w robocie siedziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wygląda ładnie http://allegro.pl/rs4-sedan-i7283377496.html#thumb/8
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Pucek, Bulczas, Miszka Czy Was mam skreślić z listy rozumiejąc brak zaliczki jako rezygnacja z wyjazdu ? Czy jedziecie tylko wpłąty nie ma przez zapomnienie ? Dla mnie to o tyle ważne info że decyduje czy mam brać 2 czy 3 domki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
w tym 20min przerwy na piwo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piękna ta konkurencja http://allegro.pl/bmw-f30-m-pakiet-m-performance-full-i7278559023.html#imglayer- Spoty Katowice i okolice
Jak możesz nie mieć gaśnicy... Pierwszy strażak zatoru i nie ma gaśnicy w aucie... Hehe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja w piątek jak zwykle obaliłem finke przy ping pongu a wczoraj miałem ostatnią ale największą parapetówe i dzisiaj dopiero wracam dożywych - zresztą Tomi mnie nakrył jak umierałem na leżaczku ok 16.30 Tak że niezieli w tym tygodniu nie miałem - a rowerek nie ruszony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
A Ty nie przyjedziesz autem do Knurowa z rowerem ? bo jak tak to może się z Tobą zabrać posiedzą z Dorotą w domu i potem przyjadą autem- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
na razie mamy ludzi na pograniczu 2/3 domków - w zależności kto się dopisze a kto zrezygnuje tyle ostatecznie zamówię- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
wiem że Dorota czy Ewa planują jechać ale na grill bez noclegu- A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Podjedź do mnie to Ci profesjonalnie zmierzę wklęsłość- BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Piekna na żywo - wygląda ślicznie - mi osobiście jeszcze by bardziej odpowiadała w bardziej krzykliwym kolorku - ten jest za spokojny- A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Ale sam wzór ciekawy- A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Myślałem że choć troche głebi będzie a na tym jedym foto gdzie koło tak od góry zrobiłeś to prawie płaskie te kółka- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Powoli deklarujcie się ostatecznie kto bankowo jedzie a kto odpada (chodzi mi o osoby które nie zapłaciły). I wiem że w ten wekend coś tam między sobą dziewczyny się ugadywały żeby pojechać autami na grila Pogadajcie ewentualnie z nimi bo gdyby któaś chciała to możliwość noclegu jest bo nadal domki zarezerwowane mam 3 tylko musze o tym wiedzieć Oczywiście nie ma żadnego problemu i nie trzeba nic wcześniej deklarować jeżeli będzie to przyjazd typowo na grila bez noclegu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki wszystkich - jak zwykle śląsk się spisał na najwyższym poziomie w każdej kategorii Szkoda tylko że wóda wygrała ze sportem i nie było komu grać w śląskiej drużynie Dzięki za wspólne imprezowanie i udany wspólny wekend (kolejny) tym razem faktycznie rodzinny Ps. i co złego to tez nie ja - szczególnie w piątek bo połowy nie pamietam Szymek dzięki za współny i efektowny przejazd no i co najważniejsze przewózke Dawida - synek do teraz sika w nocy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze same ranne ptaszki na śląskich Dobra - spadam - do zobaczyska na zbiórce Ps. jak by kto był chętny to zabieram kilka porcji ceramiki na sprzedaż (oczywiście z papierami)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe - widzę walczysz od rana ja też już 3 warstwy wosku nie kładę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
żartowałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co do mojej 40-stki w poniedziałek - litra finki macie w sobotnią impreze z tej okazji- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się nie smiej - 40 stke mam za kilka dni - tak to jest w tym wieku A było by jeszcze szybciej jak by Dorota bez ubrania była - X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05