Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok - możemy pisać dalej - już po
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do jutra imprezowicze - przyszła godzina na przyjemności więc idę posiedzieć do auta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Leśniczy - wpadaj do BT
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty co dwa razy to samo piszesz - nie pij na tych dyżurach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to się nazywa uczciwe ogłoszenie i nie polerował fury do zdjęć http://allegro.pl/volvo-v70-2008r-i7222616057.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki masz racje dowodu nie bierz - ale weź PIT - do końca kwietnia można kredyt na pit dostać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na Was teksty są już nudne - jutro się wyrzyje na reszcie polski Jutro pierwszy poleci na przywitanie z Zuzią i Kerczim na przywitanie Tekst do Zuzi "cześć, co tam u Was - Ty dalej z tym nudziarzem" no i już mam partnerke na piątkową impreze ups. zapomniałem - przeca rodzinnie jedziemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba jutro Dorota pojedzie - mi coś driny zasmakowały - chyba nawet po tekstach da się poznać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też nie mam - my to wszystko w kredyt bierzemy Ps. u mnie - też grupowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba Ty Ps. a Ty na co chcesz ceramike ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeb dystanse bez dwóch zdań co ta za et? Wogole nie będzie głębi... głębi to tam nigdy nie będzie - auto nie pod głębie kupił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki wiem że nie mało się znamy ale nie chciał bym wałów robić bo jednak na forum troche jestem znany - nie chcaił bym dawać papierów jak wiem że koła ceramiki nie miały sory ale wiesz jak jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko na jedne drzwi papierów nie dostaniesz ale w sumie nie potrzebujesz bo wiadomo jednych drzwi sprzedawał nie będziesz jak my koła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Adrian zawsz możesz sobie np zrobić jedne drzwi w ceramice i sam ocenisz różnice i z czasem zadecydujesz czy warto na felgi czy nie a za jedne drzwi zapłacisz ok 400zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trza było gadać - ja miałem jeden kpl papierów bez wpisanego nr rej. to bym Ci odsprzedał
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
ale jako co ? nocleg ? rower ? lokaj ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok - jak się trafi tańsza opcja to dam Ci znać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i niby wydajesz kase ale ona się zwraca - jak ostatnio sprzedawałem koła to koleś mi dał 800zł więcej jak mu pokazałem papiery że są po ceramice- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Walada ja też to chcesz to chcemy zorganizować grupową ceramike felg - przy min 6 autach wychodzi 250zł od koła 19 cali i 290zł od koła 20 cali- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ok - idę naładować telefon bo zaś mi będzie dzwonił jutro co 5km "ej miron zwolnij"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale cały zeson masz spokój i brud lepiej schodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Walada Stasiu robił tą ceramike na felgi co ja - tylko on nie pąłcił - wyszło 360zł od koła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szymek jak Ci pasuje to mozesz wpaść na orlen Knurów - a jak wolisz nie zbaczać z trasy to się zdzwaniamy, spotykamy na wysokości schela i lecimy do kolejnej zbiórki za bramkami razem (gdybym ja miał te pare minut na zbiórke w sgl się spóźnić - X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05