Treść opublikowana przez miron78
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Stasiu miejsce mamy - dodatkowy płatnik mile widziny - przelew i wskakuje na liste
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jeszcze troche i będziemy mieć pełne 3 domki - Tomi możesz być o nocleg spokojny
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Walada mój 10 latek 3,6km to robi jak go przed wycieczką proszę żeby sprawdził czy ma wystarczająco powietrza w oponach
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
jakoś damy rade
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ucho taki dystans jak zrobiłeś to już jest
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Domki są 6 osobowe - max możemy w nich upchać po 7 osób a jest nas dokładnie 14 z noclegiem więc z poniedziałek potwierdzam naszą ilość i niestety już więcej osób nie jestem wstanie zakwaterować gdyby ktoś nagle był chętny - bo te domki mają inny układ niż te w Zatorze gdzie i w 8 osób to nie problem nocować
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jak jakieś plany rowerowe na najbliższe 3 dni to pisać - ja już po powrocie z de w domu i będę na miejscu Rozumiem że listę i chętnych i tych co chcą zrezygnować możemy zmaknąć i tym samym mamy ostateczną listę chętnych
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Majki na sportowo i rodzinnie do tego widze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam po małej przerwie - wrociłem właśnie z DE - ale tym razem niestety z rodzinnego wyjazdu a nie z nową furą Tak czy siak 2 tyś km przebiegu przybyło - fajnie było znowu furke przegonić po normalnych drogach 1000km w jedną strone - prędkości 160-220km/h - spalanie w jedną 7,8 w drugą 8,4 - znowu się zakochałem w tym silniku bo dopiero w trasie wychodzą wszystkie jego zalety A pomyśleć że już pare razy miałem myśli że może jednak 2.0l też jest wystarczające - nie ma opcji
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
jak Ci kasy braknie to ja mam otwarte w niedziele- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
http://allegro.pl/cube-aim-kiwi-black-29-19-r18-warszawa-gratisy-i7231712459.html http://allegro.pl/rower-cube-aim-pro-29-2018-rama-19-blue-slask-i7057172355.html- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Takie se - ani powalające ani złe - na pewno wystarczające - ale poszukaj coś żeby felgi choć troche głębi miały bo na imprezie będzie konkurs na największą głębie koła- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
teraz w sobotę mam wyjazd rodzinny i wracam w następny piątek A co do naszego wspólnego majowego wyjazdu to niech mi tu już nikt nie wyskakuje z tekstami czy dojedzie, czy da radę i.t.p. Wczoraj zrobiliśmy niecałe 50km z dziwczyną która pierwszy raz od pół roku na rowerze siedziała - ani razu nie zamarudziła , bezproblemu trase zrobiła i jeszcze całkiem nie najgorsza średnia wyszło Tak więc - nie mazać się - tylko każdy na rower i jazda- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
jak by widział to info to na bank bym się pisał - dopiero wczoraj wieczorem to widziałem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zlot piątkowy zaliczony polerka c2 wczoraj zaliczona rower dziś zaliczony - czego chcieć więcej od wekendu- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
dzięki Ucho Ucho to że Cie d*pa boli to normalne - 187 km to już bardzo fajny dystans- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nie ma powodu żeby nie pasowały- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nie wejdą to je biorę Majki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
c3 vtr też fajny - mniej sportowy bardziej rodzinny - no i koła Ci fajne zostały- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będe tam po 18.00- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak coś to jestem chętny na piątek na zlocika w połączeniu z kebabem - pogoda ma być to można postać pod areną- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Niech ktoś ustali co z miszką bo jako jedyny nic nie pisze - a jak tak patrze na listę i nawet w 2 domkach byśmy dali rade- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ludzie nie pękać - w takiej dużej grupie to będzie mega lajtowa jazda więc się nie zrażać - jedziemy żeby w grupie tam dojechać a nie żeby w połowie połowa się pogubiła - ta wycieczka akurat ma inny cel niż szybkośc i kto pierwszy ps. no chyba że mnie ktoś wyprzedzi A tak na serio to mój 10 latek wczoraj zrobił 50km na pierwszy strzał po zimowej przerwie i nawet nie zajęknął - a ostatnie 10 km to nawet sprinty i wyścigi sobie urządzał - także nie marudzić dorosłe stare konie - X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05